דיאטה מי שמע על ספירת קלוריות האם זה מוריד במשקל

מצב
הנושא נעול.

אנהלה

משתמש רשום
כמה זה עולה, אני לא יודעת, אני עשיתי לבד!
אבל מניסיון זה מוריד המון, כמובן תלוי כמה קלוריות אוכלים,
מצד אחד ממליצה ממש כי זה מוריד, אך מצד שני, זה מסוכן מאוד!
ולא סתם בתור איום!
חישוב קלוריות = אנורקסיה..
אני התחלתי לחשב, ומהר מאוד, הפכתי לאנורקסית,
אישפוזים ארוכים, דופק נמוך,כמויות של תופעות לוואי שלא תמיד אפשר לתקן, זונדה, צימצומים באוכל, אנשורים, וחרדות אינסופיות...
לא מאחלת לאף אחד בעולם! אפילו לא במחיר של רוזי...
וכן...אני יודעת כמה לא נעים הלעג מהסביבה , הרגשת הנחיתות, ובגדים שלא מוצאים...כי המידה היא אקסטרה+ והרגשה של מינוס, כי בעולמינו, רק חתיכים שווים...
כן ממליצה דיאטה רגילה, שקדים, לחם מלא, ירקות , הליכות, עם דיאטן/נית וכו, מניסיון גם מוריד הרבה!

הרבה הצלחה! וכח!

פ.נ

משתמש מקצוען
כמה זה עולה וכו'
אני הייתי אצל מיכל פטל...........(ירדתי כמה קילו)
וכל המטרה שלה בעצם להגיע למיספר קלוריות מסוים שהיא מחליטה....(תלוי לפי פרמטרים מסוימים לדוג:מישקל מסוים,גבר או אישה וכו)
היא מחלקת תפריט מסוים מה צריך לאכול בכל ארוחה(חלבונים,פחמימות ושומנים וכו)וכמה ארוחות ביום........
וכמובן שבסוף שבוע יש תענוג שבועי של איזה 400 קלוריות(מניסיון אף פעם לא מישתמשים בזה)
היא מחלקת חוברת שלמה של כל המאכלים ומה ערך הקלורי של כל מאכל...
וכמובן במיסגרת הדיאטה יש כל שבוע מיפגש של מעקב (כמה ירדת במיקל וכו) והיא מחדש דברים וכמובן נותנת עצות!!
היא עולה בסביביות 500 ש"ח לעשרה מיפגשים!!1
אפרופו המיפגשים
מי ששאחרי המיפגשים עמד ביעד (בתחילת המיפגש הראשון היא קובעת מישקל יעד) יכול לבוא למיפגש חינם הבא בתנאי שהוא יורד ברגע שהוא העלה במישקל זה בעלות כספית....
מה שטוב בזה שהדיאטה הזאת מכניסה אותך לפורפורציות ומודעות........

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני אכלתי 1200 קקל ביום וירדתי תוך חצי שנה 8 קילו.
לא היו בעיות...

בני ג.

משתמש רשום
אני מלא שוקל לערך של 130 ק''ג צריך לשקול באיזור ה90 דיאטה אני לא יכול לעשות בגלל שאני בישיבה ולכן הספירה נראת לי טוב עכשו כתבו פה ואני יביא ציתתות שזה יכול להביא
ולא סתם בתור איום!
אישפוזים ארוכים, דופק נמוך,כמויות של תופעות לוואי שלא תמיד אפשר לתקן, זונדה, צימצומים באוכל, אנשורים, וחרדות אינסופיות...
וכן...אני יודעת כמה לא נעים הלעג מהסביבה , הרגשת הנחיתות, ובגדים שלא מוצאים...כי המידה היא אקסטרה+ והרגשה של מינוס, כי בעולמינו, רק חתיכים שווים...
כן ממליצה דיאטה רגילה, שקדים, לחם מלא, ירקות , הליכות, עם דיאטן/נית וכו, מניסיון גם מוריד הרבה!

הרבה הצלחה! וכח!

לאקסטזות ופחדים ספורט אני לא יכול לעשות זה לא בשבלי אשמח לשמוע עוד פרטים

פ.נ

משתמש מקצוען
אני מלא שוקל לערך של 130 ק''ג צריך לשקול באיזור ה90 דיאטה אני לא יכול לעשות בגלל שאני בישיבה ולכן הספירה נראת לי טוב עכשו כתבו פה ואני יביא ציתתות שזה יכול להביא

אני חושבת שספורט זה חלק מרכזי בדיאטה(הליכות אפילו)
עזבו את זה דיאטה מבחינת בריאות זה חייב!!!

בני ג.

משתמש רשום
כמה זה עולה וכו'
ולא סתם בתור איום!

הרבה הצלחה! וכח!

לא היו בעיות...
לא היו בעיות...
מה הקשר לפורום הזה?

במקדם דיאטה נועד למתכונים דיאטטיים
מה הקשר לפורום הזה?

במקדם דיאטה נועד למתכונים דיאטטיים
ולא סתם בתור איום!

הרבה הצלחה! וכח!

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
לא הבנתי מה אתם מנסים להוכיח בכל הציטוטים
כאן לא הפורום לדיאטה.
גם אם קיבלתם מענה זה כי ענו לכם למרות שזה לא הפורום המתאים
יש הגדרות ברורות בכללי הפורום למה מתאים לפורום הזה.

אני נועלת את האשכול [במקום למחוק]...
אם תרצו תוכלו לפתו אשכול כזה באיש את רעהו, שם מקומות

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה