חוו"ד מי משתמש בלוח כזה? אשמח לחוות דעתכם

זיכל

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
כאחת שעובדת כבר קרוב ל-10 שנים על 4 intuos של וואקום, מרוצה עד הגג, וסובלת מטכנופוביה(שלי, לא של הלוח. הוא 100%.)
מעוניינת דוקא בחוות דעתם של מומחים מפה שחוו/ התלבטו אם לעבור מלוח אטום לסינטיק, והאם הדגם הנ"ל יספק אותי מצד ביצועים ומצד נוחות (בהנחה שאני משיגה אותו במחיר טוב, ובהתחשב בעובדה שהתעסקות עם פלאי טכנולוגיה שאנני מכירה גוזלת ממני הרבה זמן וכוחות נפש...)
נראה שזה לא מסדרת ה- PRO. מה המשמעות?
wacom cuntiq 22

אלישבע גוהר

מאיירת דיגיטלית (לשעבר 'אילוסטרייטורית אחת')
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
כשקניתי את הלוח שלי עשיתי הרבה בירורים והשוואות לדגמים, בסוף קניתי הויון, אבל אם כבר קונים וואקום אני ממליצה לך ללכת על הדגם pro 24. זה בהחלט שונה, ניסיתי אותו ויש לו פחות חסרונות מהשאר.

יחיאל ב.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
כשקניתי את הלוח שלי עשיתי הרבה בירורים והשוואות לדגמים, בסוף קניתי הויון, אבל אם כבר קונים וואקום אני ממליצה לך ללכת על הדגם pro 24. זה בהחלט שונה, ניסיתי אותו ויש לו פחות חסרונות מהשאר.
למה מבחינה טכנית הוא נראה לך עדיף מ-16, למשל ?

מבחינת הגודל, יצא לי לראות אצל חבר את הלוח הזה,
והוא היה נראה כמו מפלצת חסרת פרופורציות.
לי אין שום צורך בכזה גודל , אולי יש כאלה שכן, אני לא יודע.

בגדול , סדרות ה-PRO בלוחות נותנת ביצועים יותר משופרים בכל הפרמטרים שמגדירים לוח טוב.
בצבעים, ברזולוציה, בלחץ עט וכו...
אני לא זוכר להגיד לך כרגע, אבל בזמנו כשקניתי את סינטיק פרו 16 עשיתי בירור לפני כן,
ויצא לי שלא שווה לשלם על וואקום שאינו פרו.
אני לא זוכר מה היה אז,
אבל כבר עכשיו אני מסתכל בקישור שהבאת - ומשווה לסינטיק פרו 24
מה שקופץ לי.

סינטיק 22
סינטיק 22.jpg
סינטיק פרו 24
סינטיק פרו 24.jpg

לדעתי עדיף ללכת כבר על ההויון החדשים מסדרות הפרו שלהם.

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לפי מה שידוע לי הדגם הזה של וואקום הוא דגם ישן שלהם
גם של אקספיפן הם מאוד טובים והדביקו את הפער לוואקום ואפילו יותר
אספקט מוכרים לוחות גרפים של אקספיפן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה