דרוש מידע מי מכיר מכונים או ארגונים או נדיבים שעוזרים בסיוע להוצאת ספרים תורניים

נשיח בחוקיך

משתמש חדש
אם מישהו מכיר מכונים או ארגונים שעוזרים בסיוע כספי להדפסת ספרים תורניים, נשמח שיכתבו כאן את שמם ואת המייל שלהם
וכן מי שמכיר תורמים ונדיבי עם שרוצים לסייע להוצאת ספרים תורניים, נשמח שיפנו אותי אליהם.

[כמו כן, אם מישהו מכאן רוצה הקדשות וכדו' בספר, מוזמן ג"כ להשאיר לי כאן הודעה או בפרטי]
תודה רבה

נשיח בחוקיך

משתמש חדש
אם מישהו מכיר מכונים או ארגונים שעוזרים בסיוע כספי להדפסת ספרים תורניים, נשמח שיכתבו כאן את שמם ואת המייל שלהם
וכן מי שמכיר תורמים ונדיבי עם שרוצים לסייע להוצאת ספרים תורניים, נשמח שיפנו אותי אליהם.

[כמו כן, אם מישהו מכאן רוצה הקדשות וכדו' בספר, מוזמן ג"כ להשאיר לי כאן הודעה או בפרטי]
תודה רבה
מישהו מכיר? אשמח שישלחו לי בפרטי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה