דרוש מידע מי מטפל לכם בהחזרי מס מארה"ב?

mg3

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
עשיתי עד היום אצל מישהו טוב, אבל הוא העלה את המחיר מ 500 ל 650
מכירים משהו מצויין שעושה את זה בפחות?
(כוונתי להגשת המסמכים של הילדים שאוזרחו.. )

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הוא אמור לקחת פחות, תשאלי:

אהרן לב
U.S. TAX SERVICES & BENEFITS
משרד: 02-802-4341
מספר ישראלי: 0583286473
מספר ארה"ב: 718-640-2746
פקס:1532-8020131
מייל:ARON100VISA @ GMAIL.COM

• תודה
Reactions: mg3

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוכן להדריך אתכם בחינם

mg3

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
האנגלית שלי (קריאה וכתיבה) לא משהו..

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מה פירוש? יש צורך להגיש דוח מקצועי על ההכנסות בכדי לקבל את ההחזרים, שאגב עלו ל$1,500 לילד.
נכון, וזה פשוט מאוד.
כבר 15 שנה שאני עושה את זה לעצמי ולכמה חברים.

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

r36330

משתמש פעיל
אני קיבלתי מענק קורונה, הכי זול ומקצועי שיש,
היה לי מקרה קצת מורכב,
מחיר בדיחה, זה משפחה שעושה את זה ממש לחסד, יש מלא המלצות
026561933

אם הבנים שמחה!

משתמש מקצוען
שכן שלי אמר לי שביקשו ממנו 400 ש"ח לכל ילד למענק קורונה.
אמרתי לו שישלח לי את הפרטים שלהם ואני אעשה לו בחינם.
עשר דקות הילד הראשון, כל השאר מקסימום 5.
חבל לבזבז על זה כסף כשאפשר לעשות לבד.

החיים טובים

סטודנטית לעיצוב פנים בסטייל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אשמח גם לדעת איך עושים זאת לבד.

מה שאני

משתמש מקצוען
לא צריך שרואה חשבון רשמי יגיש את הדוח מס השנתי בשונה ממענקי קורונה שזה היה רק בקשה פשוטה

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדוח ממש ממש לא פשוט!!
כן צריך לדעת איך להכין אותו, איך לדווח על ההכנסות, איך לקבל פטור ממסים שכבר שולמו בארץ, איך להעביר זכות של מיסים משנה לשנה. בארה"ב מאוד מקפידים ומידי פעם עושים ביקורת רנדומלית לדוחות (מכירה כמה אנשים שעברו את זה) וצריך את כל המסמכים כתיעוד, אי אפשר סתם לשחק עם מספרים העיקר שיצא החזר מלא, ממש לא.
אני מכירה אנשים שעושים דוחות לבד בTURBO TAX וTAX ACT, אבל זה לא כ"כ ידידותי לאלו שגרים בארץ ומשלמים מיסים בארץ. במיוחד-- מי שלא עובד כשכיר.

צפורה לוי

משתמש מקצוען
אני מגישה דוחות מס לאזרחי ארצות הברית.
אז ככה, כולם כאן צודקים, השאלה באיזה מקרה.
מקצוענית מחיר זול
משתדלת מאד, גם בנסיון רב ובמקצועיות וגם במחיר. בסיעתא דשמיא.
נכון, וזה פשוט מאוד.
צודק אם הכל חלק ויודעים בדיוק מה למלא.
וגם
הדוח ממש ממש לא פשוט!!
נכון, אם מדובר בדוח עם הכנסות.

כמו גם בארץ, רמת המורכבות משתנה מאחד לשני, בלי קשר בין אחד לשני. כל אחד והנתונים והצרכים שלו. ולדעת להבדיל ביניהם.
בדיוק השבוע הגיע לידי דוח שמישהו שממלא כבר שנים מילא לנכד שלו, רק שהכללים השתנו, והוא עשה בסופו של דבר דוח שהנכד לא אמור לקבל את המענקים, אם לא יעשו דוח מתקן.

ומי שרוצה תכל'ס, לדעת מחיר של דוח, אז מחיר של דוח סטנדרטי להחזרי ילדים/למענקי קורונה בד"כ 300 ש"ח, אם אין תוספות מיוחדות, ולפעמים גם זול מזה, אם אין הכנסות.

צפורה לוי

משתמש מקצוען
כל אחד יכול להגיש לעצמו, בלי שום הכשרה. כמו גם בארץ שאפשר למלא דוח למס הכנסה. בד"כ האנשים לא מכירים את החוקים והכללים, וגם יש הרבה מה להפסיד, לכן הגיוני שיתנו לאיש מקצוע שמכיר ומתעדכן בחוקים ובזכויות כל הזמן. האיש הזה לא חייב להיות רשמי, זה יכול להיות גם שכן, כמו אחד הכותבים כאן.

מה שאני

משתמש מקצוען
כל אחד יכול להגיש לעצמו, בלי שום הכשרה. כמו גם בארץ שאפשר למלא דוח למס הכנסה. בד"כ האנשים לא מכירים את החוקים והכללים, וגם יש הרבה מה להפסיד, לכן הגיוני שיתנו לאיש מקצוע שמכיר ומתעדכן בחוקים ובזכויות כל הזמן. האיש הזה לא חייב להיות רשמי, זה יכול להיות גם שכן, כמו אחד הכותבים כאן.
אשמח לקבל מספר טלפון שלך

יופלה אפרסק

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
נכון, אם מדובר בדוח עם הכנסות.
אם לבן אדם אין הכנסות אז
א- הוא לא צריך להגיש דוח!! (בד"כ), לא כולל רק בקשה למענק קורונה, אלא דוח שנתי
ב- הוא לא יקבל החזר לילדים!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה