התייעצות מי מומחה בציפורן חודרנית, שלא יחזור כלל

גלידה

משתמש מקצוען
פעם היה את ד"ר גרינוולד ושקולניק
והם היו מומחים
למי הולכים היום?
עדיף במרכז

progit2003

משתמש חדש
תקשיבי, אני סבלתי מזה שנים....
הייתי אצל כל מי שאת רוצה, פרטיים, מנתחים כירורגים וכולי, אפילו עשיתי את חזן - עם הבצק
הכל חזר!
דבר אחד הושיע אותי , -ד"ר סביר איתן מנהל מחלקת פודיאטוריה במעייני הישועה, עשה לי טיפול ברדמה מלאה -בלי כאב בכלל!!
ולא חזר טפו טפו כבר 3 שנים

גלידה

משתמש מקצוען
תקשיבי, אני סבלתי מזה שנים....
הייתי אצל כל מי שאת רוצה, פרטיים, מנתחים כירורגים וכולי, אפילו עשיתי את חזן - עם הבצק
הכל חזר!
דבר אחד הושיע אותי , -ד"ר סביר איתן מנהל מחלקת פודיאטוריה במעייני הישועה, עשה לי טיפול ברדמה מלאה -בלי כאב בכלל!!
ולא חזר טפו טפו כבר 3 שנים
אבל למה בהרדמה כללית?

progit2003

משתמש חדש
כי הוא מכניס חומר לציפורן, שעושה שלא יגדל שם שוב.
זה טישטוש -סוג של הרדמה כללית הרבה יותר קלה.
שעה וחצי ואת משוחררת.

נוצר חסד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
כדי שלא יחזור שמעתי מרופא מומחה יש להקפיד על נעליים מתאימות למבנה הרגל

progit2003

משתמש חדש
שהייתי אצל הרופא הוא בקש ממני את הנעל שלי ולקח דף וצייר עליה את הצורה של הנעל, אח"כ לקח את הגל שלי וצייר על הדף את הצורה של הרגל שלי, ואז הראה לי את ההבדל של הרגל לעומת הנעליים (נעלי נשים בד"כ צרות מקדימה).
ואז אמר לי איך שלא יחזור לך?
ולמרות זאת שאני ממשיכה עם הנעל הזאת , ב"ה לא חזר ושלא יחזור לעולם!

מלכת שבא

משתמש מקצוען
גם אני הייתי בזמנו אצל דוקטור שטיין מירושלים, רחוב מנחם משיב נראה לי...
ולא חזר ברוך ד' כבר הרבה שנים.
אין לי מושג האם וכיצד מקבל היום.

אחת / אפס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מחפשת המלצה לפודיאטור/ית מאזור ירושלים מעולה ומצוין לטיפול
תחת קופת מאוחדת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה