דרוש מידע מי יכול להמליץ לי על תוכנה ברמה גבוהה לעריכת וידאו

מ.S

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אני עורך סרטים מפעם לפעם לא כאיש מקצוע בתחום אלא מידי פעם כשצריך ...

יש לי ידע בסיסי בעריכת סרטים, אני אוהב לעבוד על התוכנות שמצד אחד לא מורכבות כמו פרמייר ואפטר אך מצד שני נותנים אפשרויות עריכה ברמה גבוהה

כיום אני עובד על התוכנה הזאת (מצורף צילום מסך)

1673813567402.png

אבל כבר 'מיציתי' עם התוכנה הזאת ואני מחפש משהו ברמה יותר גבוהה... את התוכנה 'פילמורה' התקנתי אבל הוא לא נתן לי ליצא קבצים לוידאו ודורש תשלום ורישיון

בעיה נוספת שנתקלתי בה היא שיש תוכנות רבות שמגיעים כביכול בחינם אבל אחרי שאתה מתקין אתה מגלה שהתוכנה ריקה מאפקטים ומעברים אותם מקבלים רק עם רישיון

כל מי שיש לו ידע בעניין אשמח שישתף מה התוכנה הכי טובה שיש להשיג היום וכיצד להתקין

בתודה מראש!!

אחד הלויים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
תשתשמש בפילמורה
היא הכי כיפית שאני מכיר

מ.S

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
תשתשמש בפילמורה
היא הכי כיפית שאני מכיר

בדיוק מהאתר שמה הורדתי

אבל זה מה שקרה אחר כך כמו שכתבתי:

את התוכנה 'פילמורה' התקנתי אבל הוא לא נתן לי ליצא קבצים לוידאו ודורש תשלום ורישיון

נחמי מרצבך

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
תשתשמש בפילמורה
היא הכי כיפית שאני מכיר
זה יותר קל מאפטר אפטר נראה לי מסובך מה אתם אומרים עדיף פרמייר או אפטר?

איש כתום

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
להתחיל מפרימייר ולהמשיך לאפטר
הפוך.
אפטר נועדה ליצירת סצנות. פרמייר נועדה ליצירת סרט מכל הסצנות.

אישית, אני לא אוהב את ממשק אדובי. אז ניצלתי את זה שאני לא עורך דברים מאוד מסובכים, ועברתי ל sony vegas pro. התוכנה אמנם אינה חינמית (יש גירסאות שנפרצו וניתנים להורדה בחינם...), אבל נוחה לשימוש, ומלאה באפקטים ושלל דברים.

מ.S

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
sony vegas pro. התוכנה אמנם אינה חינמית (יש גירסאות שנפרצו וניתנים להורדה בחינם...), אבל נוחה לשימוש, ומלאה באפקטים ושלל דברים

נשמע מעניין לנסות את זה ...

זה קישור להורדה שמצאתי בינתים

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
כשאני הייתי בשלב הזה שתמשתי בוידאופד. כשמורידים צריך לשים לב להוריד את הגרסה החינמית

מ.S

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

מ.S

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אני רק מקווה שהתכנות האלו הם לא כמו הונאות שראיתי בעבר של תוכנות שמגיעות לך עם כותרות נוצצות ש"הכל בחינם" ומגיע תוכנה מרשימה למחשב עם הרבה פונקציות אבל פתאום ברגע האמת התוכנה לא נותנת לייצא את הוידאו או שהוא מיצא באיכות גרועה עם סימן מים, או התוכנות שאחרי 30 יום נחסמות הרמטית בלא הודעה מוקדמת...

המכנה המשותף בכל ה'פשלות' האלו שאז מגיע הזמן הנכון מבחינת התוכנה להקפיץ הודעה חגיגית שמבשרת שכעת יש אפשרות להוריד את התוכנה ללא תקלות וכל זה 'רק ב65 דולר לחודש' :rolleyes::rolleyes:

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
אני רק מקווה שהתכנות האלו הם לא כמו הונאות שראיתי בעבר של תוכנות שמגיעות לך עם כותרות נוצצות ש"הכל בחינם" ומגיע תוכנה מרשימה למחשב עם הרבה פונקציות אבל פתאום ברגע האמת התוכנה לא נותנת לייצא את הוידאו או שהוא מיצא באיכות גרועה עם סימן מים, או התוכנות שאחרי 30 יום נחסמות הרמטית בלא הודעה מוקדמת...

המכנה המשותף בכל ה'פשלות' האלו שאז מגיע הזמן הנכון מבחינת התוכנה להקפיץ הודעה חגיגית שמבשרת שכעת יש אפשרות להוריד את התוכנה ללא תקלות וכל זה 'רק ב65 דולר לחודש' :rolleyes::rolleyes:
לגבי וידאופאד- לגרסה החינמית יש אכן פחות אפקטים מהגרסה המלאה, וגם פחות פורמטים לייצוא, אבל גם הגרסה החינמית עושה עבודה טובה בעיני.
בד"כ בהתחלה מקבלים לשבוע את הגרסה המלאה- בדיוק כדי שנתפתה לקנות. בהמשך מופיעה הודעה שזמן הנסיון נגמר, ויש אפשרות בחירה בין לרכוש את התכנה ללהמשיך בגרסה החינמית (ולאשר שזה לא לשימוש מסחרי)

Studio Bit

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אישית, אני לא אוהב את ממשק אדובי.
תשמח שלאדובי ב''ה אין מונופול על תוכנות מוזיקה ולכן יש אין ספור תוכונות מטורפות לעריכת מוזיקה.
אדובי הרסה את כל הכיף בעריכת וידיאו ע''י זה שהיא קונה את המתחרים שלה לא משנה גם אם תעבוד על 4 מסכים ענקיים ברזלוציית 4K בסוף תמצא את עצמך מתקשקש על קטע קטן בטייםליין באפטר או בפרמייר והעכבר כל הזמן בורח לך בנסיון לתפוס את הקייפריים...

איש כתום

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תשמח שלאדובי ב''ה אין מונופול על תוכנות מוזיקה ולכן יש אין ספור תוכונות מטורפות לעריכת מוזיקה.
אדובי הרסה את כל הכיף בעריכת וידיאו ע''י זה שהיא קונה את המתחרים שלה לא משנה גם אם תעבוד על 4 מסכים ענקיים ברזלוציית 4K בסוף תמצא את עצמך מתקשקש על קטע קטן בטייםליין באפטר או בפרמייר והעכבר כל הזמן בורח לך בנסיון לתפוס את הקייפריים...
נהנתי מהציניות.... כ"כ נכון.
כשאני הייתי בשלב הזה שתמשתי בוידאופד.
באמת אחלה תוכנה.
ממשק קל ונוח (ובעברית?)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק א

א אַשְׁרֵי הָאִישׁ אֲשֶׁר לֹא הָלַךְ בַּעֲצַת רְשָׁעִים וּבְדֶרֶךְ חַטָּאִים לֹא עָמָד וּבְמוֹשַׁב לֵצִים לֹא יָשָׁב:ב כִּי אִם בְּתוֹרַת יְהוָה חֶפְצוֹ וּבְתוֹרָתוֹ יֶהְגֶּה יוֹמָם וָלָיְלָה:ג וְהָיָה כְּעֵץ שָׁתוּל עַל פַּלְגֵי מָיִם אֲשֶׁר פִּרְיוֹ יִתֵּן בְּעִתּוֹ וְעָלֵהוּ לֹא יִבּוֹל וְכֹל אֲשֶׁר יַעֲשֶׂה יַצְלִיחַ:ד לֹא כֵן הָרְשָׁעִים כִּי אִם כַּמֹּץ אֲשֶׁר תִּדְּפֶנּוּ רוּחַ:ה עַל כֵּן לֹא יָקֻמוּ רְשָׁעִים בַּמִּשְׁפָּט וְחַטָּאִים בַּעֲדַת צַדִּיקִים:ו כִּי יוֹדֵעַ יְהוָה דֶּרֶךְ צַדִּיקִים וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  40  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה