דרוש מידע מי יודע אם נטפרי הפסיקו לפעול?

מצב
הנושא נעול.

חורף מטריה בענן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
ויש כאלה שערכים אצלם זה לפני כסף
ויש כאלה שמאילוץ קהילתי נמצאים בנטפרי
אכן ואכן.
נטפרי זה לא אינטרנט, זה עולם אחר. עם סינונים אחרים זה כן אינטרנט..
חבל שנטפרי לא יותר טובים, או שייתנו את האופציה לשלם יותר ולקבל שירות מיידי,
ושגם יפסיקו להכחיש תקלות שנובעות מהסינון ויטפלו בתקלות בלי להתעצל.
באתרוג לא מתחמקים- הם תמיד בודקים כל דבר גם בלי סינון אצלם כדי לוודא שלא קשור לסינון. הרבה יותר אמינות.
חבל מאוד שאי אפשר להינות מנטפרי בכל התחומים.

חורף מטריה בענן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
לא דומה לא כמעט.
אם קניתי בסופר ויש תור אז אוקי אני אמתין. אבל אם אני רואה שיש קופאית אחת שמנמנמת והמנהל מסתובב ולא מביא תגבור ומרענן את העסק, אז אני ישאיר את העגלה באמצע הסופר עם כל הקניות ויחתוך למתחרה.
לצערנו הרב נט פרי כבשו את כל הקהילות עם הסיפורים שהם הכי טובים וכרגע הם כאילו חותמת של בסדר וכאילו אין מתחרים בסביבה .
אולי באמת הקבלה שלי לראש השנה תהיה לפתוח עוד קו של חברה רצינית עם שירות לקוחות רציני ופעיל.
לי יש אתרוג קהילות. מסתבר שיש מעטפת קהילתית גם לסינונים נוספים.

מדינאית

משתמש פעיל
אם זה נכון אז זו בושה וזוועה.

על השעות הללו הם יחזירו לי את הכסף בסוף חודש?
הייתי אומרת שתנסה לברר איתם אולי משהו ספצפיפי או איזה תקלה זמנית....בסוף כולנו בנ"א...
וכמו שאמרו כאן-על מערך שלם שלם של פיתוח רובוטי ואנושי בכל הפלטפורמות- סינון תוכן, תמונות, אתרים וכ' לכל כך הרבה אנשים בו זמנית ורוב הזמן זה נפתח בדקות ספורות (או נחסם במידת הצורך) הייתי מצפה מהם לגבות מחיר גבוה למדי... אחרי הכל זה כמעט חינם והתוצאה והרוגע הנפשי בבית שווה עולמות... :giggle:

י. שלמה כהן

משתמש מקצוען
בשעה טובה ומוצלחת אחרי שעות של המתנה סוף סוף סוף הם חזרו לחיים.

לא מבין ת'סיפור שלך @י. שלמה כהן
תעבור מנטפרי.
בעזרת ה' בקרוב ממש אמן.

לא מבין ת'סיפור שלך @י. שלמה כהן
למה אתה נשאר לסבול?
לא נשאר. התחלתי כי ספרו לי שהם הכי טובים

מה הקטע להתחיל ללכלך?
לא מלכלך חס ושלום. רק ביררתי אם הם נסגרו או משהו

מדינאית

משתמש פעיל
אין מה להשוות בין נטפרי לבין סינונים אחרים...גם אני יכולה לתת 3 אחוז סינון באפס המתתנה...
אבל אם רוצים 100 אחוז סינון- צריך לחכות עוד קצת...
(בד"כ לא עוד הרבה- באמת....אם זה היה כמו שאתם מציגים את זה פה "שעות" באופן תמידי אף אחד לא היה שורד בסינון הזה...אני כבר שנתיים איתו ונהנת מאוד...ממליצה בחום)
מה שכן-כן הייתי ממליצה לנטפרי לפתוח פלטפורמת פרימיום לגרפיקאים וכד' לאנשים שצריכים באופן תמידי זמינות מהירה...לו יהי...

הנדימן

משתמש פעיל
אין מה להשוות בין נטפרי לבין סינונים אחרים...גם אני יכולה לתת 3 אחוז סינון באפס המתתנה...
אבל אם רוצים 100 אחוז סינון- צריך לחכות עוד קצת...
(בד"כ לא עוד הרבה- באמת....אם זה היה כמו שאתם מציגים את זה פה "שעות" באופן תמידי אף אחד לא היה שורד בסינון הזה...אני כבר שנתיים איתו ונהנת מאוד...ממליצה בחום)
מה שכן-כן הייתי ממליצה לנטפרי לפתוח פלטפורמת פרימיום לגרפיקאים וכד' לאנשים שצריכים באופן תמידי זמינות מהירה...לו יהי...
חכי בסבלנות @י. שלמה כהן עובד על זה!

חורף מטריה בענן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
הייתי ממליצה לנטפרי לפתוח פלטפורמת פרימיום לגרפיקאים וכד' לאנשים שצריכים באופן תמידי זמינות מהירה...לו יהי...
וגם פלטפורמת "אמת" שלא מכחישה תקלות הנוגעות לסינון, אלא מטפל בכל תקלה לגופה.

איטי פטיטי

משתמש צעיר
אני לא חושבת שמישהו חולק על כך שמבחינת רמת הסינון נטפרי הכי טוב, זה לא סותר שלפעמים הלקוחות מרגישים שבגלל שהם הכי חזקים הם נוטים קצת לזלזל בלקוחות.
לי אישית אין בעיה שנטפרי יעלו את המחיר בכמה שקלים בחודש ויגייסו עוד כמה עובדים לשעות העומס,
וכן - הייתי שמחה עם העובדים שם היו קצת יותר שירותיים ואדיבים (בד״כ אני נתקלת בתגובה לקונית - ״לפי הכללים של נטפרי א״א...״)

לשם השוואה רימון (שזה מיזם עסקי נורמלי) לוקחים פי כמה והשירות לא רבע מהזמינות של נטפרי.
לשם השוואה, כל חבילת אינטרנט נטפרי יקרה פי כמה מחבילה מקבילה ללא נטפרי, כך שבסוף זה יוצא בערך אותו הדבר.
די לכתוב את העבודה בעיניים הזאת

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה