דרוש מידע מי יודע אם נטפרי הפסיקו לפעול?

מצב
הנושא נעול.

י. שלמה כהן

משתמש מקצוען
אני כבר מעל שעתיים מחכה לפתיחה פשוטה של תמונה ושמתי שלושה נקודות והם לא מגיבים.

הגיבו למישהו פה לאחרונה?

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
יש מצב שאין להם עובדות כרגע, בכ"א זה ערב ר"ה +מתקפת טילים...

י. שלמה כהן

משתמש מקצוען
יש מצב שאין להם עובדות כרגע, בכ"א זה ערב ר"ה +מתקפת טילים...

אם זה נכון אז זו בושה וזוועה.

על השעות הללו הם יחזירו לי את הכסף בסוף חודש?
הם אפילו לא הודיעו על זה (אם זה נכון)
למה כולנו יצאנו לחופש? עובדים על מלא. שיתכבדו גם הם בבקשה.

(אם זה נכון כמובן)

י. שלמה כהן

משתמש מקצוען
@חרש עץ
אם אני מבין נכון אז הצחוק שלך זהו צחוק עצוב על זה שבכלל יש לי צפיות מהם?

(אז זהו שבכללי אני כבר לא מצפה מהם לשום דבר. ואם אני יודע מראש שאצטרך משהו אני שולח ימים לפני, עכשיו לא ידעתי שאצטרך והיה לי שביב של תקווה אולי לפני יום הדין הם יתעשתו ויתחילו לתת שירות)

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
על השעות הללו הם יחזירו לי את הכסף בסוף חודש?
את ה15 ש"ח?
על שירות כמו שיש להם בדר"כ משלמים 100 ש"ח לחודש
אגב, אני שלחתי הצהריים וענו לי תוך 5 דק' (נקודה אחת)

י. שלמה כהן

משתמש מקצוען
את ה15 ש"ח?
על שירות כמו שיש להם בדר"כ משלמים 100 ש"ח לחודש
אגב, אני שלחתי הצהריים וענו לי תוך 5 דק' (נקודה אחת)
זה לא משנה הסכום.
אם אני נהג מונית זול ולכן מידי פעם אני זורק משפחות באמצע כביש שש זה הגיוני?

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
@חרש עץ
אם אני מבין נכון אז הצחוק שלך זהו צחוק עצוב על זה שבכלל יש לי צפיות מהם?

(אז זהו שבכללי אני כבר לא מצפה מהם לשום דבר. ואם אני יודע מראש שאצטרך משהו אני שולח ימים לפני, עכשיו לא ידעתי שאצטרך והיה לי שביב של תקווה אולי לפני יום הדין הם יתעשתו ויתחילו לתת שירות)

אולי אתה תתחיל לפני יום הדין להעריך את זה שתמורת שקלים בודדים כמעט תמיד יהיה מישהו שמוכן לתת שירות רק בשביל שיהיה לך אינטרנט מסונן...
לשם השוואה רימון (שזה מיזם עסקי נורמלי) לוקחים פי כמה והשירות לא רבע מהזמינות של נטפרי.

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית

חורף מטריה בענן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
אולי אתה תתחיל לפני יום הדין להעריך את זה שתמורת שקלים בודדים כמעט תמיד יהיה מישהו שמוכן לתת שירות רק בשביל שיהיה לך אינטרנט מסונן...
לשם השוואה רימון (שזה מיזם עסקי נורמלי) לוקחים פי כמה והשירות לא רבע מהזמינות של נטפרי.
מעניין אם יש עוד מישהו שאומר ככה. אני עברתי מנטפרי בגלל חוסר הזמינות, ובאתרוג תמיד זמינים לי ועונים לי בצאט מקסימום עד שעה המתנה.

י. שלמה כהן

משתמש מקצוען
לא, אבל אתה לא יכול לצפות לשירות vip בסכום הזעום שאתה משלם להם

הסכום לא רלוונטי בכלל.
אם אני קונה במכולת בסכום קטן זה לו נותן לא את הרשות לתת לי כפה ביציאה. סתם כי בא לו. הרי אני לא סיטונאי ששם צ'ק שמן.
מה הקשר בין הסכום לבין ההסדר שיש בינינו?

חורף מטריה בענן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
ויש אנשים שההמתנה הבלתי סבירה עולה להם ביוקר. אם שעת עבודה של מתכנת עצמאי שווה 200 ש"ח,
ולנטפרי הוא משלם 15 ש"ח, ונטפרי תוקעים לכמה שעות את הפרויקט- - - -
מאז שעזבתי את נטפרי רק חסכתי כסף.

משה 05276

משתמש מקצוען
ויש אנשים שההמתנה הבלתי סבירה עולה להם ביוקר. אם שעת עבודה של מתכנת עצמאי שווה 200 ש"ח,
ולנטפרי הוא משלם 15 ש"ח, ונטפרי תוקעים לכמה שעות את הפרויקט- - - -
מאז שעזבתי את נטפרי רק חסכתי כסף.
ויש כאלה שערכים אצלם זה לפני כסף
ויש כאלה שמאילוץ קהילתי נמצאים בנטפרי

י. שלמה כהן

משתמש מקצוען
זה יותר דומה לילד שקנה איגלו בחצי שקל ומתלונן שיש תור בקופה
לא דומה לא כמעט.
אם קניתי בסופר ויש תור אז אוקי אני אמתין. אבל אם אני רואה שיש קופאית אחת שמנמנמת והמנהל מסתובב ולא מביא תגבור ומרענן את העסק, אז אני ישאיר את העגלה באמצע הסופר עם כל הקניות ויחתוך למתחרה.
לצערנו הרב נט פרי כבשו את כל הקהילות עם הסיפורים שהם הכי טובים וכרגע הם כאילו חותמת של בסדר וכאילו אין מתחרים בסביבה .
אולי באמת הקבלה שלי לראש השנה תהיה לפתוח עוד קו של חברה רצינית עם שירות לקוחות רציני ופעיל.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה