טיול בחו"ל מי היתה בגיאורגיה בטבליסי ?

חייבת מידע על המקום , יש לי מה לעשות שם ? האם לבחורה חרדית יש מה לעשות שם ? האם זה מקום מעניין ? אטרקציות ? שופינג ? יש למישהי חוויות טובות(או שלא)מהמקום ? בקיצור אני צריכה ומחפשת לדעת כמה שיותר פרטים על המקום והאיזור בהקדם , ממתינה לעזרתכן , כאן או בפרטי .

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
חייבת מידע על המקום , יש לי מה לעשות שם ? האם לבחורה חרדית יש מה לעשות שם ? האם זה מקום מעניין ? אטרקציות ? שופינג ? יש למישהי חוויות טובות(או שלא)מהמקום ? בקיצור אני צריכה ומחפשת לדעת כמה שיותר פרטים על המקום והאיזור בהקדם , ממתינה לעזרתכן , כאן או בפרטי .
קודם תבררי על ההכשר שם אם הוא מתאים לך
לגבי בחורה זה תלוי מי ומה ומו , לא כאן אפשר לנתח זאת
יש שם מה לעשות, אטרקציות ושופינג ובמחירים טובים

קודם תבררי על ההכשר שם אם הוא מתאים לך
לגבי בחורה זה תלוי מי ומה ומו , לא כאן אפשר לנתח זאת
יש שם מה לעשות, אטרקציות ושופינג ובמחירים טובים

תודה רבה .
הכשר מהדרין של הרב חיים אטיאס , זה נחשב הכשר טוב ? , (אני מחפשת משהו בכיוון שיהיה ברמה של הכשר כמו ההכשר של הרב לנדא , פחות או יותר...)

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
תודה רבה .
הכשר מהדרין של הרב חיים אטיאס , זה נחשב הכשר טוב ? , (אני מחפשת משהו בכיוון שיהיה ברמה של הכשר כמו ההכשר של הרב לנדא , פחות או יותר...)
כמו ההכשר של הרב לנדאו פחות או יותר בטח שאין שם
אבל גם הרבה פחות מזה אין בגאורגיה....

פנינה 99

משתמש סופר מקצוען
יש בית חב"ד בטביליסי
בהכשר השליח שם.
תודה , ומה רמת הכשרות של השליח שם , האם זה כמו שאני אוכלת מהדרין ירושלים לדוגמא ? או שזה פחות , או יותר ?

פנינה 99

משתמש סופר מקצוען
תודה , ומה רמת הכשרות של השליח שם , האם זה כמו שאני אוכלת מהדרין ירושלים לדוגמא ? או שזה פחות , או יותר ?
מאד קשה לאמוד.
כדאי לברר אצלו מהיכן הבשר והעוף.
או להסתפק בדגים.
כל השאר ,
מי שסומך על בתי חבד בעולם אוכל שם.

רותי חנה

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
אני הייתי שם עם קבוצה והאוכל היה בהכשר הרב רוטנברג - ונהננו מאוד מאוד מאוד!!!!
הייתי שם 4 ימים וכל יום יצאנו לבלות, גם אטרקציות, גם נוף וגם קניות.......

אני הייתי שם עם קבוצה והאוכל היה בהכשר הרב רוטנברג - ונהננו מאוד מאוד מאוד!!!!
הייתי שם 4 ימים וכל יום יצאנו לבלות, גם אטרקציות, גם נוף וגם קניות.......
בדיוק כזה דבר אני מחפשת , את יכולה לשלוח לי פרטים על הקבוצה ? ודרך אגב הרב רוטנברג זה כן כמו לנדא , נכון ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  29  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה