דרוש מידע מי אמור להחליף?

סטודיו בול

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אני המומה מהדעות הנחרצות שהגננת, בנוסף לכל התפקודים והעבודה המאוד לא קלה, צריכה גם להחליף מערכת שלמה לילד שהרטיב??? ולנקות את הרצפה או הספה או מה שרק התרטב!!
מעולם לא עלה על דעתי לשלוח ילד באמצע גמילה בלי טיטול.
ברוך השם אני אמא למשפחה ברוכה וכל אחד מהילדים בתקופת הגמילה הלך לגן אך ורק עם טיטול ורק כשהייתי בטוחה בלי כל ספק שאין סיכוי שיפשל, רק אז שלחתי אותו בלי טיטול.
הגזמתן הפעם
לשים לילד טיטול באמצע גמילה זה ממש לשבש את כל העסק.

משאירים את הילד כשבוע בבית
אחר כך הגננת צריכה להתמודד מידי פעם עם פספוסים.
כן, זה הגיל.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

TzipiR

משתמש פעיל
סליחה אבל תחשבו גם על הגננת!
מניסיון אישי שהייתי גננת בצהרון תקופה והיה ילד עם טיטול ו-כן התקשרתי להורים שיבואו לקחת אותו
מצטערת אבל אין מספיק צוות בשביל שמישהי תטפל בו
זה לא התפקיד של הגננת בגן
יש לה מספיק על הראש
כשקרה וילד פספס והיה בגדים להחלפה וזה יצא בדיוק בזמן יחסית רגוע אז החלפתי
אבל היו גם פעמים שקרה בדיוק בשיא הלחץ והבלגן אז התקשרנו לאמא שתבוא להחליף לו
או כשלא היו בגדים וכו'
תנסו לחשוב גם על הצד השני.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

חיים פרוג

משתמש פעיל
כמה ילדים יש ב'גנון' ?
אם היא מקפידה על כמות הגיונית, או סייעת כשזו כמות גדולה של ילדים, הי אמורה להצליח להחליף. וברור שזה תפקידה.
גננת שבוחרת לפתוח גן פרטי לגילאים כאלה צריכה לקחת את זה בחשבון. או להביא סייעת שתעזור לה בהחלפות.
אני המומה מהדעות הנחרצות שהגננת, בנוסף לכל התפקודים והעבודה המאוד לא קלה, צריכה גם להחליף מערכת שלמה לילד שהרטיב??? ולנקות את הרצפה או הספה או מה שרק התרטב!!
מעולם לא עלה על דעתי לשלוח ילד באמצע גמילה בלי טיטול.
ברוך השם אני אמא למשפחה ברוכה וכל אחד מהילדים בתקופת הגמילה הלך לגן אך ורק עם טיטול ורק כשהייתי בטוחה בלי כל ספק שאין סיכוי שיפשל, רק אז שלחתי אותו בלי טיטול.
הגזמתן הפעם
למה את כל כך המומה???
למה לתת לו לאכול, לשטוף לו פנים או להחליף טיטול זה התפקיד שלה ופתאום לא????

TzipiR

משתמש פעיל
לפי משרד החינוך זה כן התפקיד של הגננת או הסייעת גם בגן 3 שזה בעיקרון כבר אחרי הגמילה אצל רובם.
בגן זה 36 ילדים
וגם אם זה באמת התפקיד שלה כמו שאת אומרת
מותר להיות אנושיים ולפחות להראות הערכה ולהתנצל (כן, גם את מרגישה שאין על מה)
תהיי בטוחה שהיא לא מקבלת תוספת שקל על זה!
וגם ככה זה עבודה קשה
ואגב, ילד שההורים שלו הולכים ראש בקיר עם הגן, הוא הראשון שסובל!

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מותר להיות אנושיים ולפחות להראות הערכה ולהתנצל (כן, גם את מרגישה שאין על מה)
חשוב להעריך,
אבל אין סיבה שיקראו לאמא.
אם זה קורה יותר מפעם בשבוע הם יכולות לומר לאמא להחזיר את הטיטול בגן.
ובגן 3 בגלל זה יש סייעת שלישית.
היא נמצאת בגן בגלל שלפי משרד החינוך יש ילדים שיכולים לפספס/להיות עדיין לא גמולים וצריך עוד איש צוות.

פלמינגו.

משתמש מקצוען
אין גבול למעמד של סייעת?
ונניח שמשרד החינוך מחייב אותם להחליף- הם שאלו/התייעצו/ מהסייעות? ממש לא!
רק על התנהגות כזאת והרגשה לא נעימה שנגעלים מהילד הייתי מוציאה אותו משם..
נראה אותך עובדת בגן. דברי אחרת
לא הגיוני לחלוטין ובטח לא העבודה שלהם חד משמעית!
בתור גננת בעבר זועקת את הכאב של הסייעות מנחיתים עליהם עבודות ממש משפילות לא נעימות בלי התחשבות ועוד מקבלות שכר מינימום לכל העבודה הזאת
שוב. כגננת בעבר וכן הייתה לי אז ילדה בגן שהייתה מפספת מדי פעם התקשרו אלי ובהחלט שלחתי מישהו לטפל בילדה

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
סייעת שלישית?
בחיים שלא שמעתי על זה
כל הגנים שאני מכירה יש רק סייעת אחת או שתיים
ותאמיני לי שגם להן יש עבודה......
הסייעת השניה קוראים לה סייעת שלישית
ואני יודעת ומאמינה שיש להן עוד עבודה, מכירה אותן אישית.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לא אמרתי לשגע את האמא
אבל באמת במקרה שזה יוצא מפרופורציה צריך להבין שהילד עדיין לא גמול ולפעול בהתאם
אין ענין סתם להעמיס על הגננות
אף אחד פה לא אמר להעמיס סתם על הגננות
יש תהליך גמילה הגיוני וצפוי וזה קורה בגיל של הגנון בד"כ שזה אגב לפני גיל 3 ולפני ה36 ילדים בגן
והגננת אמורה לקחת את זה בחשבון...
ואם זה קורה יותר מפעם בשבוע היא יכולה לחייב את ההורים להחזיר טיטול בשעות הגן.
וגם בגיל 3 משרד החינוך קבע שזה עדיין חלק מתפקיד הגננות/סייעות ולכן יש סיעת יותר מגן 4 (אם לאותה כמות ילדים יהיה בגן ארבע סייעת אחת אז בגן 3 יהיו שתיים ולשניה קוראים סייעת שלישית)
בגלל שזה כבר כן שלב שהרוב גמולים אז מדובר על כמות גדולה יותר של ילדים על הסייעת/גננת לעומת המעון/משפחתון/גנון.

מעניין שבשנים האחרונות זה פתאום נהיה ה"תפקיד של הגננת"
גם לפני 30 שנה זה היה התפקיד של הגננת, בדיוק דיברתי על זה לאחרונה עם סייעת של גיל 3 שהייתה הסייעת כשאני הייתי בגן והיא עדיין סייעת של גיל 3 :)

לארג'

משתמש מקצוען
מעניין שבשנים האחרונות זה פתאום נהיה ה"תפקיד של הגננת"
אבל המשכורת שלהן לא עלתה.......
שמעתי שיש מעונות שהגננות מקבלות כסף על כל טיטול
למה בגנים זה לא ככה?
נו באמת לא נשמע הגיוני

שישפן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני שנ
אין גבול למעמד של סייעת?
ונניח שמשרד החינוך מחייב אותם להחליף- הם שאלו/התייעצו/ מהסייעות? ממש לא!

נראה אותך עובדת בגן. דברי אחרת
לא הגיוני לחלוטין ובטח לא העבודה שלהם חד משמעית!
בתור גננת בעבר זועקת את הכאב של הסייעות מנחיתים עליהם עבודות ממש משפילות לא נעימות בלי התחשבות ועוד מקבלות שכר מינימום לכל העבודה הזאת
שוב. כגננת בעבר וכן הייתה לי אז ילדה בגן שהייתה מפספת מדי פעם התקשרו אלי ובהחלט שלחתי מישהו לטפל בילדה
אני שנים עבדתי בגן. וגם אני החלפתי ועשיתי את כל העבודות הנדרשות ומ ע ו ל ם לא נתתי לילד או אמא הרגשה שאני נגעלת או עושה את זה בהרגשה רעה, תמיד התנהגתי כמו שהייתי רוצה שיתנהגו לילדים שלי.

מצטרפת

משתמש מקצוען
אגב, הילד גמול כבר כמה חודשים כך שלא יעזור להשאיר אותו בבית...
אולי עד סוףף שנה
זה גן פרטי שכולם הגיעו בתחילת שנה עם טיטול ואמורים להגמל בשנה זו

סתםם

משתמש צעיר
אני לא חושבת שיש הרבה הבדל בין להחליף טיטול לבין להחליף לילד שלכלך
יש פעמים שזה ממש רציני אז אפשר לקרוא לאמא אבל על בסיס קבוע מה ההבדל?
למרות שאין לי הרבה ניסיון עם זה אבל כמה ילדיים שלי לעברו את זה בגנים או במעון לא קראו לי אפילו פעם אחת (אפילו כשהייתי קומה מעל...ולא היו בגדי החלפה )
יכול להיות שהגננת היא צעירה מאד או אפילו בחורה בצהרון ואז באמת לפעמים זה אחת על כמות גדולה או שהיא לא יודעת להתמודד עם כאלו מצבים וצריך להבין שזה המצב ואם שולחים למקום עם כאלו תנאים זה חלק מהמצב לבוא להחליף לילד וצריך לשדר לו שזה לא נורא ולא נגעלו ממנו רק בגלל שלא התמודדו ע"F הילדים או שהו בסגנון ככה לא ישאר לו טראומות למינהן

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אני לא חושבת שיש הרבה הבדל בין להחליף טיטול לבין להחליף לילד שלכלך
יש פעמים שזה ממש רציני אז אפשר לקרוא לאמא אבל על בסיס קבוע מה ההבדל?
למרות שאין לי הרבה ניסיון עם זה אבל כמה ילדיים שלי לעברו את זה בגנים או במעון לא קראו לי אפילו פעם אחת (אפילו כשהייתי קומה מעל...ולא היו בגדי החלפה )
יכול להיות שהגננת היא צעירה מאד או אפילו בחורה בצהרון ואז באמת לפעמים זה אחת על כמות גדולה או שהיא לא יודעת להתמודד עם כאלו מצבים וצריך להבין שזה המצב ואם שולחים למקום עם כאלו תנאים זה חלק מהמצב לבוא להחליף לילד וצריך לשדר לו שזה לא נורא ולא נגעלו ממנו רק בגלל שלא התמודדו ע"F הילדים או שהו בסגנון ככה לא ישאר לו טראומות למינהן
לא חושבת שזה אסון שהילד ידע שנגעלו מהפשלה שלו. להפך הוא צריך להבין שהוא צריך לשים לב שזה לא יקרה

סשה

משתמש רשום
מנסיון בעבודה בגנים ההנחיה שקוראים לאמא במקרה של פספוס יציאה
כן מחליפים מידי פעם אבל שזה ניהיה קבוע ובנוסף היא לא הילדה היחידה
פספוס זה ממש לא כמו טיטול...
ולכן יש סיעת יותר מגן 4 (אם לאותה כמות ילדים יהיה בגן ארבע סייעת אחת אז בגן 3 יהיו שתיים ולשניה קוראים סייעת שלישית)
החוק אומר שגן 3 או גן 4 או גן רב גילאי אם יש מעל 30 ילדים יש סייעת שניה(שלישית כמו שכתבת)במקרה ויש 29 ילדים גם אם זה בגילאי 3 יש סייעת אחת
גם במעון הצוות זה לפי מספר הילדים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה