דרוש מידע מישהי שמעה על המגזין החדש ''לעצמך'' לנשים?

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
סיבכת אותי :)
להסביר או שלא משנה?
לא מקטלגת חרדי או דתי.
אשת [בגירסת התמונות], פנימה
יפה, פנימה זה דתי ואשת זה חרדי בסגנון מסוים
יש נשים שרוצות מגזין עם תוכן בסגנון אחר וגם היו שמחות אם זה יהיה עם תמונות נשים.
זה לא שאם יש כמה מגזינים עם תמונות נשים זה נותן מענה לכל הנשים האלו שלא אכפת להן שיהיה בבית מגזין עם תמונות נשים צנועות...
כלכלית מין הסתם יותר שווה לעשות עיתון ללא תמונות כי אלו שלא רוצים תמונות לא יקנו מגזין עם תמונות אבל אלו שלא אכפת להן/ישמחו עם תמונות, יקנו גם עיתון בלי תמונות.

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
להסביר או שלא משנה?
עזבי :)
יפה, פנימה זה דתי ואשת זה חרדי בסגנון מסוים
יש נשים שרוצות מגזין עם תוכן בסגנון אחר וגם היו שמחות אם זה יהיה עם תמונות נשים.
זה לא שאם יש כמה מגזינים עם תמונות נשים זה נותן מענה לכל הנשים האלו שלא אכפת להן שיהיה בבית מגזין עם תמונות נשים צנועות...
כלכלית מין הסתם יותר שווה לעשות עיתון ללא תמונות כי אלו שלא רוצים תמונות לא יקנו מגזין עם תמונות אבל אלו שלא אכפת להן/ישמחו עם תמונות, יקנו גם עיתון בלי תמונות.
אז אולי 2 גרסאות.... מעניין אותי באמת כמה כאלה יש [שיבחרו בגרסת התמונות]

nechami21

משתמש מקצוען
לא הבנתי את הוויכוח מי שלא מתאים לה שלא תקרא. הפסד שלה!
קצת תסכלו מסביב ותתחילו להכיר סגנון שונה .
תצאו מהבועה שלכם ,לא מחייב שהיא הכי טובה! (בלי לזלזל באף אחת פשוט צורם לי איך שדוחים פה סגנונות של נשים)
נראה כי את דורשת כבוד לאחרים באופן שלא מכבד אחרים?

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
איך נרשמים תכלס?
כבר לא רואה את הפרסומת

להעמיק ברגע

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
נשמע מבטיח!
אשתי מחכה כבר למגזין הראשון בכיליון עיניים...
ושיהיה להם בהצלחה רבה והרבה סייעתא דשמיא בכל!

מאמימוש

מקסימום כוחות לאמא
מנוי פרימיום

97531

משתמש רשום
בסמינרים לא יביאו אותן בחיים
נכון כי הסמינר דואג נטו לרוחניות שלנו
וזה המטרה של הסמינר
אז הם גם לא יביאו עוד אלף ואחת דברים
ברור שזה חשוב קדושה ורחניות..
אבל אפאחת לא היתה לוקחת את זה
אם יחלקו לך עיתון מוסר
לפעמים אנחנו צריכות גם טיפה יותר שחרור

120161

משתמש מקצוען
בכל הכבוד בראוי
כל אדם (אשה) המתכתב בפרוג - לא ממשיך את החינוך שקיבל בסמינר ...סורי!
האם את מתכתבת רק לצרכי פרנסה? (זה ההיתר היחיד לדעת רוב הרבנים)
פרוג הוא פורום כשר וראוי - משמש שמירה והגנה למי שיצא מסינר הסמינר...
אבל מי שרוצה להשאר באוירת הסמינר זו תמימות (מחילה) להביע מחאה וביקורת כאן.
לכתוב ביקורת על "אשת תקשורת" שתהא מי שתהא... זה פוגע לענ"ד
יש נשים צדיקות וראויות שקשורות למדיה מתוך מטרה לקרב את התורה להמונים , חידשתי משהו?!

אין לכתוב שמות של סופרות ולתת להן ציון שהן כשרות אם המטרה לפסול את מי שלא רשמו...נכון?

H.G

משתמש חדש
שלום לכולן.
אני לא כ''כ זמינה למדיה, ולכן לאחר מעשה, לא כ''כ ביקרתי פה....
נכנסתי לפרוג וראיתי מלא התראות על השירשור שפתחתי, את האמת בהתחלה התערער לי קצת הביטחון העצמי על זה שכבר סגרתי, אך לאחר שעיינתי קצת בדברים, דווקא היה נראה לי שעשיתי צעד ממש נכון ושווה.
אנסה לאגיב בקצרה על התגובות שלכן.
ש-"משתמש חדש" שנולד לרגל פתיחת הנושא, ראוי עיון...
אולי זה נראה ''פיקחות'' לחשוד כך, אבל הצצתי בפרופיל של עצמי, וראיתי שנולדתי כבר בחודש 2 למזל טוב. אז כנראה שזה יותר חשדנות מפקחות....
גם שמחתי לראות בהמשך השירשור משתמשי פרוג מובילות וותיקות שכבר עשו מנוי, והם לבטח לא נולדו לרגל פתיחת הגיליון....
לא ראיתי כ''כ צורך להגיב על כך, אבל בגלל שזה בסדר ולגיטימי, יש יותר חשדניות, זה בטח מועיל בעוד צמתים בחיים, החלטתי להתייחס בכבוד בכל מקרה.
לדוגמא ליבי קליין
הדוגמה הראשונה שרצית כבר מופיעה במגזין....
יש לי הרגשה שהמגזין הראשון החינמי יהיה הפקת שיא
כי הוא בעצם פרסומת
ואחר כך כבר יהיה פחות השקעה מהעיתון הראשון
הרגשה מעולה והגיונית, ההיגיון והשכל הישר אומרים שהם בטח הוציאו את המגזין לשנה.... ועוד שנה הם רוצים לסגור, אז למה שימשיכו להשקיע....
זה כמובן נכתב בציניות למי שלא הבינה.
לדעתי זה יקר.
במחיר הזה אפשר לקנות ספר חדש כל חודשיים
אני חושבת שזה שונה בתכלית! כשיש לי מגזין אקטואלי, שמישהו טורח להביא לי כל דבר בזמן ומרוכז מכל התחומים.
בהחלט היו שם כמה שמות של נשים שפחות מתחשק לי להכניס את הגיגיהן לביתי..
לפעמים ההגיגים הם גם מתכונים, ואני לא נכנסת לעומק תוכן הפוסט, אבל הנשים שבעינייך פחות רוחניות, לא בהכרח כותבות תוכן רוחני.

לסיכום.

אני מרגישה שיש כאלה שרואות כזה שירשור הם בטוחות שמישהו הכריח אותם ליהיות כמו כולם, ולהזמין הרגע את המגזין וכו' וכו'...
פורום כמו בפורום, נועד ע''מ שכל אחת תכתוב את מה שנראה לה ומי שמתחברת לזה מעולה, מי שלא. גם מעולה! הכל בסדר, חשדנות וכדו' קצת רחוקים לדעתי מלהכתב בפורום ציבורי, זה פשוט לא יגמר.
תחשבו בראש, מסתדר לכן, תהנו. לא מסתדר. מושלם.
שבת שלום.

rivkar

משתמש מקצוען
שלום לכולן.
אני לא כ''כ זמינה למדיה, ולכן לאחר מעשה, לא כ''כ ביקרתי פה....
נכנסתי לפרוג וראיתי מלא התראות על השירשור שפתחתי, את האמת בהתחלה התערער לי קצת הביטחון העצמי על זה שכבר סגרתי, אך לאחר שעיינתי קצת בדברים, דווקא היה נראה לי שעשיתי צעד ממש נכון ושווה.
אנסה לאגיב בקצרה על התגובות שלכן.

אולי זה נראה ''פיקחות'' לחשוד כך, אבל הצצתי בפרופיל של עצמי, וראיתי שנולדתי כבר בחודש 2 למזל טוב. אז כנראה שזה יותר חשדנות מפקחות....
גם שמחתי לראות בהמשך השירשור משתמשי פרוג מובילות וותיקות שכבר עשו מנוי, והם לבטח לא נולדו לרגל פתיחת הגיליון....
לא ראיתי כ''כ צורך להגיב על כך, אבל בגלל שזה בסדר ולגיטימי, יש יותר חשדניות, זה בטח מועיל בעוד צמתים בחיים, החלטתי להתייחס בכבוד בכל מקרה.

הדוגמה הראשונה שרצית כבר מופיעה במגזין....

הרגשה מעולה והגיונית, ההיגיון והשכל הישר אומרים שהם בטח הוציאו את המגזין לשנה.... ועוד שנה הם רוצים לסגור, אז למה שימשיכו להשקיע....
זה כמובן נכתב בציניות למי שלא הבינה.

אני חושבת שזה שונה בתכלית! כשיש לי מגזין אקטואלי, שמישהו טורח להביא לי כל דבר בזמן ומרוכז מכל התחומים.

לפעמים ההגיגים הם גם מתכונים, ואני לא נכנסת לעומק תוכן הפוסט, אבל הנשים שבעינייך פחות רוחניות, לא בהכרח כותבות תוכן רוחני.

לסיכום.

אני מרגישה שיש כאלה שרואות כזה שירשור הם בטוחות שמישהו הכריח אותם ליהיות כמו כולם, ולהזמין הרגע את המגזין וכו' וכו'...
פורום כמו בפורום, נועד ע''מ שכל אחת תכתוב את מה שנראה לה ומי שמתחברת לזה מעולה, מי שלא. גם מעולה! הכל בסדר, חשדנות וכדו' קצת רחוקים לדעתי מלהכתב בפורום ציבורי, זה פשוט לא יגמר.
תחשבו בראש, מסתדר לכן, תהנו. לא מסתדר. מושלם.
שבת שלום.
שיהיה לכם הרבה בהצלחה..
רק תשלחו את הגליון הראשון מהר..

ᕄᘕᑊꗪ

משתמש צעיר
תודה
הזמנתי.

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יוצרי ai
לא זכור לי שמישהי שיתפה שעשתה מנוי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה