דרוש מידע מישהו שמע על לוטו דיל

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
התקשרו אלי מקודם ואמרו לי שעליתי במחשב שלהם. וכו וכו..
ויש להם הגרלות כל חודש על מיליוני שקלים
קרה לכם? שמעתם עליהם?
אכן, התקשרו גם אליי וגם אל בעלי, הנציגה בטלפון דיברה ברצף בקושי נתנה לי להשחיל מילה כמה שאני ברת מזל שזכיתי בהזדמנות הזו, כמה זה שווה, שאני בטוח אזכה בפרס גדול והיא בעצמה דואגת שכל אחד שנרשם יזכה בפרס משמעותי לפחות פעם אחת, של עשרות אלפי שקלים ושאני רק צריכה לפרסם אותם, אני מקבלת מינוי ב150 שקל לחודש, אולי יותר אולי פחות לא זוכרת, שאלתי אותה למה זה עולה כסף, הרי אם זה פרסום שווה להם להשקיע מינוי חינם לכמה אנשים כדי שיפרסמו אותם בכל מקרה אני לא משלמת את האלף שקל לחודש שזה עולה אז מה יעזור להם הסכום הקטן הזה, היא ניסתה לשכנע שגם זה הולך לצדקה וכו' :rolleyes: אבל אני מחונכת מהרגע שעמדתי על דעתי שלא נותנים פרטי אשראי בטלפון למישהו שאני לא מכירה(גם צדקה וכו' לצערי אני לא יכולה לדעת מי זה :( או שאני מתקשרת בעצמי למספר מוכר לי או שאני מכירה את המתקשר וכו') למרות שהיה ממש משכנע:cool: לא חשבתי לרגע לתת פרטי אשראי, אמרתי לה שאני רוצה לבדוק ואני אחזור אליה מאוחר יותר היא אמרה לי אי אפשר רק בשיחת טלפון הזו את יכולה ברגע שניתקת ההזדמנות עברה לבא בתור, אז אמרתי לה חבל, ותודה רבה וניתקתי, אחרי זה בדקתי וראיתי תגובות של אנשים שנפלו בזה ונתנו פרטי אשראי אחרי זה התחרטו ולא יכלו לבטל, בקיצור עוקץ קלאסי....

לוי יצחק.

משתמש מקצוען
התקשרה אליי נציגה
שכנעה אותי כ10 דקות נתתי לה לשפוך הכול,
אם הייתי תמים הייתי בו ברגע חותם,
מי לא רוצה להרוויח לוטו שהסיכויים מאוד מאוד גבוהים?!
ואז שאלתי אותה, אם היא בעצמה מנויה לדיל הזה,
כמובן ענתה בשלילה.
שאלתי אותה ...מה את לא חושבת שיש לך כאן הזדמנות להרוויח מיליונים
במקום לשבת לשכנע אנשים ב35 לשעה?
וניתקה.....

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
התקשרה אליי נציגה
שכנעה אותי כ10 דקות נתתי לה לשפוך הכול,
אם הייתי תמים הייתי בו ברגע חותם,
מי לא רוצה להרוויח לוטו שהסיכויים מאוד מאוד גבוהים?!
ואז שאלתי אותה, אם היא בעצמה מנויה לדיל הזה,
כמובן ענתה בשלילה.
שאלתי אותה ...מה את לא חושבת שיש לך כאן הזדמנות להרוויח מיליונים
במקום לשבת לשכנע אנשים ב35 לשעה?
וניתקה.....
כנראה שהיא לא עלתה בגורל....

basis20

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ברור שעוקץ - הם קונים כרטיס ומחלקים אותו ל100 קונים. אם יש זכיה אזי הוא מתחלק בין כלל הרוכשים + העמלה שמגיעה לרוכש...
מי שעדיין רוצה לזרוק את הכסף לפח לפחות שישים בפח עם תועלת - מנוי פיס (הרשמי של מפעל הפיס) ואז לפחות יוכל לקנות טיטולים בזול.

גיטיgiti

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
כלל בסיסי בכרטיסי אשראי

לא-נותנים-פרטי-אשראי-לזר-לא-מוכר-בשום-פנים-ואופן

תמיד לבקש מספר לחזרה
וכשתתנק השיחה תחשוב טוב טוב האם באמת יש לך צורך בשירות הזה

וכלל שני כסף מגיע מעבודה אמיתית לא מהעצים

ההדר שבהדר

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
פעם קיבלתי שיחה מחברה דומה, הנציגה על הקו אמרה לי שהם פיצחו את השיטה של הלוטו וכו', שאלתי אותה אם פיצחת את השיטה של הלוטו למה את עדיין טלפנית, ובזה הסתיימה השיחה...

נערך לאחרונה ב:

Sparrow Bird

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מהיכרות אישית עם מקרה של זו"צ שהסתבך איתם.
אל דאגה, לאחר שיחה עם עו"ד (סטודנטית למשפטים שיודעת להישמע משכנעת וקצת מלחמת ציטטות מחוק עסקאות טלפוניות) הם הלכו "לפנים משורת הדין" ואפילו ויתרו על דמי ביטול עסקה.

לדעתי זה אפילו יצא מחוץ לחוק העניין הזה

פינחס רוזנצוויג

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מה זה כבר 150 ש"ח לחודש, והסיכוי לזכות בלוטו הוא אדיר,
במקום 1 ל13 מליון
זה נהיה 1 ל400 אלף.
כי זה כמו לקנות 30 כרטיסים יחד.
אמנם גם הפרס הוא פחות כי במקום לזכות ב20 מליון זוכים ב650 אלף,
אבל לא הייתי מתנגד לזכות בסכום 650000 פעם ב400000 שבועות.

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  45  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה