מישהו פה מתעניין באקורדים לשירים?

מוזיקאית בנשמה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
שמתי לב ששירים שאני שומעת דרך תוכנה כלשהיא ,ומנסה לנגן באורגנית תוך כדי. אני צריכה לעלות אוקטבה -לעלות לדיאז .ככה זה בכל התוכנות של השירים? גם בדיסקים זה ככה?

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
שמתי לב ששירים שאני שומעת דרך תוכנה כלשהיא ,ומנסה לנגן באורגנית תוך כדי. אני צריכה לעלות אוקטבה -לעלות לדיאז .ככה זה בכל התוכנות של השירים? גם בדיסקים זה ככה?
מה זאת אומרת דרך תוכנה?

הגיוני מאוד שלא תמיד יהיה לך נח לנגן בסולם המקורי של השיר

Violinist

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
תמיד יש את האפשרות להשתמש במדולציה....

Srool

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
תמיד יש את האפשרות להשתמש במדולציה....
התכוונת לטרנספוזיציה. מודולציה זה מהלך מוזיקלי (אקורדים ומלודיה) שמוביל לשינוי סולם = טרנספוזיציה.

Srool

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אקורדים ל"הלב שלי" - ישי ריבו

הלב שלי - ישי ריבו.jpg

אשר גרין

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
למישהו פו יש אקורדים של שירים של שולי רנד אני מאוד ישמח אם הוא יעלה וכ"כ אם יש פו למישהו קטלוג של כללים של אקורדים מסובכים לגיטרה כמו CM4 או A חצי מוקטן או לדוגמה E6 ו7 ולאו דוקא ב E אלא קטלוג של אקורדים כאלו בעוד סולמות תודה רבה

מיוזיכיף

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
לכבוד חג הפסח מעלה את והיא שעמדה של יעקב שוואקי
ואם כבר אז גם את אשריכם של יונגרעלך 2
בהצלחה ובהנאה

קבצים מצורפים

• אשריכם ישראל יונגלך.pdf
    KB 603.2 · צפיות: 110
  • והיא שעמדה יעקב שוואקי.pdf
    KB 606.2 · צפיות: 127

אשר גרין

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
למישהו יש אקורדים של השירים של שולי רנד וכן אקורדים לשיר "יש אמונה" של עמית ליסטוונד אשמח אם יעלה תודה
וכ"כ למי שיש חוברת אקורדים חינמית אני ישמח לקבל תודה וכן חוברות לימוד למתקדמים ולחדשים גם תודה

הישבישער

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
למישהו יש אקורדים של השירים של שולי רנד וכן אקורדים לשיר "יש אמונה" של עמית ליסטוונד אשמח אם יעלה תודה
יש לי משהו שאח שלי כתב בכתב יד, אז סרקתי, מקווה שיהיה לתועלת...אקורדים- שולי רנד.jpegאקורדים- שולי רנד.jpeg

מיוזיכיף

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה

Srool

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
וכ"כ למי שיש חוברת אקורדים חינמית אני ישמח לקבל תודה וכן חוברות לימוד למתקדמים ולחדשים גם תודה
יש את "ספר האקורדים היהודי" שכתבתי, אפשר להוריד בחינם:

בנוסף, יש לי חוברת אקורדים לאלבום הראשון של שולי רנד - נקודה טובה.
מי שכתב אותה ציין "אין להעתיק ,לשכפל או להפיץ את הספר מלבד לשימוש אישי."
כך שלא ברור לי אם אפשר להעלות אותה לכאן, בכל אופן - אוכל לשלוח במייל. מי שמעוניין - כתבו לי: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

אשר גרין

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
מי שרוצה אקורדים לשירים מסויימים, אפשר לבקש פה, או בפרטי, ואשתדל לכתוב לו.
למישהו יש ספר כל שהוא של ציור של מבנה האקורדים מסובכים כמו B חצי מוקטן ועוד כל מיני אקורדים לא שגרתיים אם יש למישהו כל סוג של חוברת אשמח אם יעלה את התמונה של המבנה (על מה לוחצים) של האקורדים תודה רבה

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
למישהו יש ספר כל שהוא של ציור של מבנה האקורדים מסובכים כמו B חצי מוקטן ועוד כל מיני אקורדים לא שגרתיים אם יש למישהו כל סוג של חוברת אשמח אם יעלה את התמונה של המבנה (על מה לוחצים) של האקורדים תודה רבה
באיזה כלי?

זאבי1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה תורנית
D I G I T A L
המשתמש נחסם
תודה רבה , אני מעוניין שתעלה אקורדים.
עוד לא ניסיתי את האקורדים שלך , אבל נשמע מעניין לפי התגובות.
תודה :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ת'

קסט תִּקְרַב רִנָּתִי לְפָנֶיךָ יְהוָה כִּדְבָרְךָ הֲבִינֵנִי:קע תָּבוֹא תְּחִנָּתִי לְפָנֶיךָ כְּאִמְרָתְךָ הַצִּילֵנִי:קעא תַּבַּעְנָה שְׂפָתַי תְּהִלָּה כִּי תְלַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:קעב תַּעַן לְשׁוֹנִי אִמְרָתֶךָ כִּי כָל מִצְוֹתֶיךָ צֶּדֶק:קעג תְּהִי יָדְךָ לְעָזְרֵנִי כִּי פִקּוּדֶיךָ בָחָרְתִּי:קעד תָּאַבְתִּי לִישׁוּעָתְךָ יְהוָה וְתוֹרָתְךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קעה תְּחִי נַפְשִׁי וּתְהַלְלֶךָּ וּמִשְׁפָּטֶךָ יַעֲזְרֻנִי:קעו תָּעִיתִי כְּשֶׂה אֹבֵד בַּקֵּשׁ עַבְדֶּךָ כִּי מִצְוֹתֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה