דרוש מידע מישהו מכיר נגר טוב, מנסיון...

bekkiback

משתמש מקצוען
מחפשת בנרות גם.
נגר אמין ומקצועי. [רק מהכרות]
לחדר ילדים:
מיטות/ מכתביה והשלמות כמו ארוניות ועוד - עבודת עץ.

אזור מרכז

תודה לכל המסייעים!!

דירות קיט בירושלים

נופש בירושלים
מנוי פרימיום
לחדר ילדים לקחתי נגר שיש לו נסיון של שנים במשפחה שלנו, עבודה מהממת ומאוד אמין..
רק הוא יקר לי קצת לחדר עבודה, הוא לוקח 1200 למטר...
מצרפת טלפון
0526365637
אם מעניין אותך תמונה, אשלח לך

EME

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
יש נגר חרדי מאוד מקצעוי ביותר הוא לא הכי זול אבל הרהיטים שלו נשמרים לאורך שנים ונראים חדש .
אהרון0527652882

שמיט

משתמש מקצוען
בירושלים עשה לי נגר (ממזרח ירושלים) עבודה איכותית במחיר טוב. השם שלו פאדי, הפלפון שלו :0542296421

לא מזמן לקחתי עבודה מנגר מצויין, הוא גר באזור יבנה, קוראים לו ויקטור, הפלפון שלו:0505305089

מטבע הדברים השני קצת יותר יקר מהראשון, אך הוא נותן הצעות מחיר כולל הכל, בניגוד לראשון שמתחיל נמוך יותר, אך ככל שכוללים חומר איכותי יותר המחיר עולה בהתאם.

bekkiback

משתמש מקצוען
איזה
בירושלים עשה לי נגר (ממזרח ירושלים) עבודה איכותית במחיר טוב. השם שלו פאדי, הפלפון שלו :0542296421

לא מזמן לקחתי עבודה מנגר מצויין, הוא גר באזור יבנה, קוראים לו ויקטור, הפלפון שלו:0505305089

מטבע הדברים השני קצת יותר יקר מהראשון, אך הוא נותן הצעות מחיר כולל הכל, בניגוד לראשון שמתחיל נמוך יותר, אך ככל שכוללים חומר איכותי יותר המחיר עולה בהתאם.

איזה פאדי?
ההוא הממושקף?

המחירים שלו היום קצת מעבר למחיר טוב...

יש לך אולי תמונות?
כמה זמן את אחרי העבודה?

מה החומרים שעשית בהם שימוש בהזמנה?

תודה!!!

bekkiback

משתמש מקצוען
לחדר ילדים לקחתי נגר שיש לו נסיון של שנים במשפחה שלנו, עבודה מהממת ומאוד אמין..
רק הוא יקר לי קצת לחדר עבודה, הוא לוקח 1200 למטר...
מצרפת טלפון
0526365637
אם מעניין אותך תמונה, אשלח לך
מאד מעניין אותי לראות תמונה.
אפשרי?

המימד הנוסף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
k_7KepZpw8_02C2gYxe3soYljoBNRVIQB6_bY7PgSJ2h1fGzYdM4jTsfngSNpwfpPRdvOlclSqLFaUSrOLfd4L60Azo4rJqen9nYV_fQDfG6LVoTRprm-GgXhSyFxRPXJ3oYT2kUjiP6q3W_1lPSK-jrSefycBbOyV04lk5w8hAPepax_mC_kfZyLeOExTV81FFYsgqCwgQHr7uKl3iPuvPs65R8F92FLo5PlV3jHNDMydK2bF_mmbVHq6shRpYkOKDIyQj66_KTPHqGAsQ3llcXTYJu5-p2Lg2iSJ2-YonJTkooLFYPF3VTYk0vxr8_ndOJ0R1HIRdai6uXPltC95Ff_LUrfo9Vq75cuMdmiJBr4cpdJTFiENObAhFpmFZYLuk5f6Y6CeSc0rs7f2IQjnzfLImPjZLXP6qUOP9DtSEKoxvQIt2Fdtj3MwvB5rMe7KF2yTx9LUKI2-21ud15LVnyRnWDWvUcNXeMhmNlT9A6znRKGn5vpQe93pXEqcOtMRguRP7KrabYnItUwFRGbaNMhbjPhHsfn0r3hAPGLwQ_ZIzRzWyS7WhY3HpUvZcZa80ZoSgi0baWP5eOFDT2iQ-BTweoDHFFd49SvS2rC22K5ZAM4UezZxD1mYNoRheSlmom1yhBT0Zpf6Py_wyjvC_9YvVUCMg6xnKglFR__dam=w812-h609-no

המימד הנוסף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
התמונות למעלה
נגר ערבי, אמין.
חומר סנדביץ', ציפוי פורמייקה, ארון 4 דלתות רחב, +ארון הזזה פינתי, +ספריה 3 מקומות, +ארגז מצעים (את מיטות הרביעיה קנינו ברפאל ב"ב) סה"כ 13000
052-4027766

שמיט

משתמש מקצוען
איזה פאדי?
ההוא הממושקף?

המחירים שלו היום קצת מעבר למחיר טוב...
כן ההוא הממושקף. תופעה די חריגה...
עמדתי עליו על חומרים איכותיים. בזמנו ביררתי אצל מביני דבר מה לבקש. הוא הביא הכל איכותי עם גימורים יפים.
גם אם העלה מחיר, סביר להניח שניתן להוריד אותו במחיר.
לפני כמה שנים כך היה. אולי הוא תפס גובה ודברים השתנו.

bekkiback

משתמש מקצוען
כן ההוא הממושקף. תופעה די חריגה...
עמדתי עליו על חומרים איכותיים. בזמנו ביררתי אצל מביני דבר מה לבקש. הוא הביא הכל איכותי עם גימורים יפים.
גם אם העלה מחיר, סביר להניח שניתן להוריד אותו במחיר.
לפני כמה שנים כך היה. אולי הוא תפס גובה ודברים השתנו.[/QUOT

אוהו השתנו.
הוא נתן לי הצעת מחיר מטורפת והזויה לארון ספרים מובנה בתוך גבס.
לא היה מה לדבר אתו על הנחה.

זנחתי בעקבות זה גם את הפנטזיה על חדר הבנות

bekkiback

משתמש מקצוען
התמונות למעלה
נגר ערבי, אמין.
חומר סנדביץ', ציפוי פורמייקה, ארון 4 דלתות רחב, +ארון הזזה פינתי, +ספריה 3 מקומות, +ארגז מצעים (את מיטות הרביעיה קנינו ברפאל ב"ב) סה"כ 13000
052-4027766
נראה מקסים.
השאלה מה בדבר עבודות עץ מלא וצביעה בתנור.

DreamDesign

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום וברכה !
יש לי נגר שאיתו אני מתעסקת והוא ממש אלוף ועם מחירים ממש סבירים,
מעבר לכך יש לו מעלה שהוא לא נבהל מדברים מורכבים וממש זורם עם כל יצירה...
תוכלי ליצור איתי קשר בנייד 055-6787608 או במייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
בנוסף יש לי גם נסיון אישי איתו הוא עשה לי את הנגרות בכל הבית שלי ואני מרוצה מאוד מאוד !

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה