דרוש מידע מישהו מכיר הובלות בשם 'ועד ההובלות החרדי'

משה מנדלוביץ

משתמש מקצוען
בירושלים היו מודעות דומות שהתבררו כנוכל ששיקר ועשק אנשים רבים
אנא ואנא לא להזמין הובלה בלי שמכירים מי שהזמין אצלו פעם שוב ושוב נופלים בפח
אפשר גם לקבל המלצות כאן בפורום כמובן רק ממשתמשים ותיקים

אבן טובה

משתמש פעיל
לא מזמינים אף בעל מלאכה מפרסום בלבד. חברה שלי נפלה עם משפץ שלקחה מפרסום בעיתון. לוקחים רק מהמלצות.

דוד פרידמן השני

משתמש מקצוען
לקחת רק עם המלצות מחברים או מכרים קרובים!
כל דבר כמו "הובלות האברך" או "הנחות לאברכים/בני תורה" צריך להדליק נורה אדומה.
חבר שלי לקח הובלה ממודעה בסגנון הזה, לבסוף, ביום ההובלה עשקו אותו באלפי שקלים בתירוצים שונים,
הביאו סבלים לא יהודים, שברו את הארון והמקרר, ודרשו ממנו טיפ לכל אחד מהם באיומים.
בהצלחה.

אמא של נסיך

משתמש חדש
לקחת רק עם המלצות מחברים או מכרים קרובים!
כל דבר כמו "הובלות האברך" או "הנחות לאברכים/בני תורה" צריך להדליק נורה אדומה.
חבר שלי לקח הובלה ממודעה בסגנון הזה, לבסוף, ביום ההובלה עשקו אותו באלפי שקלים בתירוצים שונים,
הביאו סבלים לא יהודים, שברו את הארון והמקרר, ודרשו ממנו טיפ לכל אחד מהם באיומים.
בהצלחה.
לכן אני שואלת אם מישהו מכיר.

שקית ניילון

משתמש פעיל

אליעזר ק.

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
גם אני נכוותי קשות ממנו גם במחיר גם בשירות חכיתי עליו יום שלם ובסוף הצטרכתי לקחת משהו אחר
צריכים לפרסם את זה כמה שיותר להציל אנשים תמימים

הבוטח בה '

משתמש חדש
מצווה להזהיר מפניהם!! , ואני מבקש ממערכת פרוג לא להסיר את התגובה שלי למען הצלת ממונם של עם ישראל

צריך להיזהר מהם מאוד מאוד!! הדברים שיכתבו כעת הם לאחר בירור מקיף ויסודי שערכתי לאחר שלצערי נכוותי ממנו קשות הם מפרסמים רק בריכוזים חרדים במטרה להגיע לאנשים תמימים , דפוס הפעולה היה זהה תמיד עם כל מי שבררתי: עונה אדם מאוד אדיב ונחמד בטלפון נותן מחיר מצוין וקובע שעה ויום להובלה ומנפנף בכך שיש ביטוח מלא על כל הרהיטים והציוד , נניח וקבעת בשעה 8 הם מחכים שתתייבש מציפייה וכאשר אתה מתקשר הם מתנצלים שהיה עיכוב/תקלה/בעיה והם שולחים לך מיד מוביל חדש , ואותו "מוביל חדש" דורש לפחות אלפייה יותר ממה שסוכם ואם תסרב -פשוט תתקע ככה, ברוב הפעמים הוא מתקשר ל"לבעל הבית" שלו כדי לראות "מה אפשר לעשות עם המחיר" המובילים הם ערבים שונאי ישראל מאיימים ואלימים ביותר!!! ששוברים בכוונה את הריהוט שלך (ולי אישית עשו נזקים אדירים) מהרגע הראשון מבהירים לך שכדאי לך לטובתך להביא להם טיפ. כאשר התקשרתי בסיום ההובלה להפעיל את האחריות על המוצרים שלי "בעל הבית" הבטיח תוך שבוע את הפיצוי המלא, וכשהתקשרתי לאחר שבוע פשוט צחק לי בפרצוף ואמר שאני לא יכול להוכיח כלום , ניתק וחסם את הטלפונים שלנו.
המודעה שלהם משכענת מאוד, מזמינה וקורצת מאוד , בלי נדר אשתדל לעלות אותה לכאן.

אפילו אם אדם אחד בעקבות כך ינצל מהם - והיה זה שכרי ואני שמח על הממון שהפסדתי בשל כך :)
בשורות טובות לכל עם ישראל!

אליעזר ק.

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מצווה להזהיר מפניהם!! , ואני מבקש ממערכת פרוג לא להסיר את התגובה שלי למען הצלת ממונם של עם ישראל

צריך להיזהר מהם מאוד מאוד!! הדברים שיכתבו כעת הם לאחר בירור מקיף ויסודי שערכתי לאחר שלצערי נכוותי ממנו קשות הם מפרסמים רק בריכוזים חרדים במטרה להגיע לאנשים תמימים , דפוס הפעולה היה זהה תמיד עם כל מי שבררתי: עונה אדם מאוד אדיב ונחמד בטלפון נותן מחיר מצוין וקובע שעה ויום להובלה ומנפנף בכך שיש ביטוח מלא על כל הרהיטים והציוד , נניח וקבעת בשעה 8 הם מחכים שתתייבש מציפייה וכאשר אתה מתקשר הם מתנצלים שהיה עיכוב/תקלה/בעיה והם שולחים לך מיד מוביל חדש , ואותו "מוביל חדש" דורש לפחות אלפייה יותר ממה שסוכם ואם תסרב -פשוט תתקע ככה, ברוב הפעמים הוא מתקשר ל"לבעל הבית" שלו כדי לראות "מה אפשר לעשות עם המחיר" המובילים הם ערבים שונאי ישראל מאיימים ואלימים ביותר!!! ששוברים בכוונה את הריהוט שלך (ולי אישית עשו נזקים אדירים) מהרגע הראשון מבהירים לך שכדאי לך לטובתך להביא להם טיפ. כאשר התקשרתי בסיום ההובלה להפעיל את האחריות על המוצרים שלי "בעל הבית" הבטיח תוך שבוע את הפיצוי המלא, וכשהתקשרתי לאחר שבוע פשוט צחק לי בפרצוף ואמר שאני לא יכול להוכיח כלום , ניתק וחסם את הטלפונים שלנו.
המודעה שלהם משכענת מאוד, מזמינה וקורצת מאוד , בלי נדר אשתדל לעלות אותה לכאן.

אפילו אם אדם אחד בעקבות כך ינצל מהם - והיה זה שכרי ואני שמח על הממון שהפסדתי בשל כך :)
בשורות טובות לכל עם ישראל!
מצטרף לכל מילה.
הרגשתי את זה על בשרי, בדיוק כמו שתואר כאן.
(הם עוד מפרסמים הטבה מיוחדת לאברכי כוללים, כדי לנצל את תמימותם ולהראות כאילו שמכבדים את התורה ולומדיה)

צריכים לפרסם את זה כמה שיותר, גם במיילים, לאלו שאינם מחוברים לפרוג.

התורה חסה על ממונם של ישראל!

אחג

משתמש מקצוען
אשמח גם למידע, ניתן באישי.

למה שלא תשתף את הציבור
נראה לי כבר מובן מהתוכן מה התגובה, אבל אוסיף גם את המידע שלי, הם לא מומלצים כלל!!!!
וכמו שכתוב, תזמינו רק מישהו שהמלציו לכם עליו, אני אישית ממליץ מאוד על הובלות רב מוביל, יקר אבל מושלם.
להובלות קטנות אפשר לדבר עם אחד בשם המעביר בניו, שירות מאוד מהיר וטוב, אבל לא העברתי דברים שבירים ועדינים, אלא רק ארגזים וכדו' 0586848452

אליעזר ק.

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
נראה לי כבר מובן מהתוכן מה התגובה, אבל אוסיף גם את המידע שלי, הם לא מומלצים כלל!!!!
וכמו שכתוב, תזמינו רק מישהו שהמלציו לכם עליו, אני אישית ממליץ מאוד על הובלות רב מוביל, יקר אבל מושלם.
להובלות קטנות אפשר לדבר עם אחד בשם המעביר בניו, שירות מאוד מהיר וטוב, אבל לא העברתי דברים שבירים ועדינים, אלא רק ארגזים וכדו' 0586848452
אני לקחתי משיהו בשם מיכאל הובלות

השירות היה מעל ומעבר, ממש חויה מתקנת לעומת מה שקרה לי עם 'ועד ההובלות החרדי'
מומלץ מאד 0505970779

oritdi

משתמש פעיל
כך גם אנחנו..
קבענו איתם הובלה בשיא העונה, אוגוסט שנה שעברה,
קבענו איתם לתשע בבוקר.. חיכנו וחיכנו וחיכנווווווווו
והיינו חייבים לפנות את הדירה עד אחת!!!
כל שעה אמרו לנו ששולחים מישהו ולא שלחו,
לא מצאנו מישהו אחר, ובסוף שילמנו טבין ותקלין,
להיזהר מאוד!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה