כללי מישהו כאן שידרג לווינדוס 10?

yairiss

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני רק רוצה לוודא שהשידרוג לא עושה בעיות עם תוכנות אדובי שקיימות עכשיו על המחשב.. (יש לי ווינדוס 7 עם חבילת אדובי CS5)

תודה!

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
שידרגתי, גם נייד ואחר כך גם נייח.

המחשב יחסית יותר מהיר. הדפדפן יותר איטי. (ליתר דיוק, המערכת מחלקת את המשאבים קודם לחלונות הפתוחים, ולטאבים הפתוחים בדפדפן, כך שמעבר לינק באותו טאב יותר מהיר מאשר פתיחת טאב חדש. פתיחת טאב חדש בדפדפן, איטית יותר מווינדוס 7).

לא נתקלתי בבעיות מיוחדות בתוכנות אדובי. מה שעובד ב-7 וב-8 עובד גם ב-10.

גראפיקאי

משתמש רשום
לפי השמועה. השודרג לחלונות 10 יש לו בעיות באותיות [גופן] עברית, איני יודע באיזה תכנית, מיקרוספט וורד או אדובי.

ngp

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
ביררתי לא מזמן באופן כללי אצל מי שעברוהם אמרו לי שזה סתם חבל.....
זה נחמד יותר מעוצב יותר אבל בנתיים אין כמו ווינדוס 7

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י גראפיקאי;1747709:
לפי השמועה. השודרג לחלונות 10 יש לו בעיות באותיות [גופן] עברית, איני יודע באיזה תכנית, מיקרוספט וורד או אדובי.

מיקרוסופט הטמיעו במערכת שלהם פונט חדש, segeo.

כשהתקנתי בנייד, הוא התקין לי את הווריאציה העברית של הגופן הנ"ל. בנייח משום מה זה לא הותקן, ואכן, לא הצוגו גופנים בעברית. פשוט העתקתי את הגופן מהספריה. (יצויין, כי הגופן הנ"ל אינו חינמי, וניתן לרכישה בתשלום, אבל הוא הותקן עם המערכת כנ"ל).

נכתב ע"י גרפרינט;1747751:
ביררתי לא מזמן באופן כללי אצל מי שעברוהם אמרו לי שזה סתם חבל.....
זה נחמד יותר מעוצב יותר אבל בנתיים אין כמו ווינדוס 7

לא מדויק. הרבה יותר מהיר.

אצלי מותקן 64bit.

asf

משתמש פעיל
נכתב ע"י שמואל גרינשטיין;1747760:
לא מדויק. הרבה יותר מהיר.

מחלוקת הפוסקים יש אנשים שטוענים הפוך
לוקח המון זמן לעלות משתמש עם הרבה משאבים

yairiss

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
נכתב ע"י שמואל גרינשטיין;1747760:
כשהתקנתי בנייד, הוא התקין לי את הווריאציה העברית של הגופן הנ"ל. בנייח משום מה זה לא הותקן, ואכן, לא הצוגו גופנים בעברית. פשוט העתקתי את הגופן מהספריה. (יצויין, כי הגופן הנ"ל אינו חינמי, וניתן לרכישה בתשלום, אבל הוא הותקן עם המערכת כנ"ל).
.

מה הכוונה שלא הוצגו גופנים בעברית?
האם אתה מדבר על התפריטים וכו' שבמערכת ההפעלה עצמה?
ואם אני פותח לדוגמה אינדיזיין, זה משפיע לי על משהו בפונטים שם?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  22  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה