כללי מישהו יכול ליצור grep שאחרי כל ר' המילה לא תשבר בסוף שורה ותתחבר למילה הבאה (השם של ה

מכלול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא חייבים גרפ, אפשר בחיפוש רגיל.
חפש ר' (כמובן עם רווח אחרי)
החלף ב- ר'^S

רעיה

משתמש רשום
עדין לא עובד

ניסיתיוהוא אינומתקשר למילה אחריו בעקרון אני צריכה שיעשה לכל הר' שיעשה n0 break למילה הבאה אחריו
הספר מכיל יותר מ70000 ר' וכל תזוזה זה יוצר בעיה במילים חדשות את העצה שנתת לי ניסתי וזה לא עבד לי על המילים שברחו

eliezer

מהנדס בינה מלאכותית
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י רעיה;1049743:
ניסיתיוהוא אינומתקשר למילה אחריו בעקרון אני צריכה שיעשה לכל הר' שיעשה n0 break למילה הבאה אחריו
הספר מכיל יותר מ70000 ר' וכל תזוזה זה יוצר בעיה במילים חדשות את העצה שנתת לי ניסתי וזה לא עבד לי על המילים שברחו

לא ברור למה לא עבד,
מ"מ נסי להכניס בגרפ:
ר'\s+
החליפי בר' ורווח קשיח.

לחילופין חפשי
ר'\s+\<.
ותני להכל בהחלפה בעיצוב "no break".

אם עדיין לא עובד בדקי שהמיקוף כבוי.
ונסי גם להכניס\ לפני ה ' בחיפוש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה