מישהו יכול להציץ על אישור ההעסקה הזה רגע?

Netta

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
הנדסת תוכנה
זה מה שהמעסיק שלי הוציא לי,
יש כאן מספיק ש"ש בשביל במשרד החינוך יכיר לי 4 שנים בותק? (אני עכשיו שנה רביעית)
תודה רבה!!
111-01.jpg

סמינר דוד

משתמש מקצוען
לא רואים פה את אישור ההעסקה

כדי שמשרד החינוך יכיר לך לוותק, את צריכה שיהיה לך כתוב שעבדת לפחות 8 שעות שבועיות (חטיבה ותיכון, או 10 שעות ביסודי). ובנוסף הוא צריך להוציא לך גם את אישור הביטוח הלאומי, ששילם לך משכורת על זה.

Netta

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
הנדסת תוכנה
לא רואים פה את אישור ההעסקה

כדי שמשרד החינוך יכיר לך לוותק, את צריכה שיהיה לך כתוב שעבדת לפחות 8 שעות שבועיות (חטיבה ותיכון, או 10 שעות ביסודי). ובנוסף הוא צריך להוציא לך גם את אישור הביטוח הלאומי, ששילם לך משכורת על זה.
העלתי את האישור...
ויש לי אישור על פירוט מעסיקים מהביטוח הלאומי, זה מספיק טוב?

ריקי נמל

משתמש פעיל
את אישור ביטוח המעסיקים המעסיק מוציא או שצריך לפנות לביטוח לאומי?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה