מישהו יודע משהו על פסגת זאב

מיקה ל

משתמש חדש
שלום לכולם
אני גרה בפסגת זאב (זוצ+2 ) לגבי פקקים זה לא נכון מה שכתבו כי אני כל בוקר נוסעת לעבודה שהיא ליד שוק מחנה יהודה ואני גרה בסיירת דוכיפת בפסגת זאב מרכז, אני עולה על קו 65 ותוך חצי שעה (כולל כמה דקות הליכה מהתחנה) אני כבר בעבודה.
לגבי רכבת היא נוסעת לאטטט ועושה סיבובים מיותרים (ביישובים ערביים אגב) - רכבת זה 45 דקות בערך אז אל תגזימו

לגבי הסיגנון של האוכלוסיה, כמו שאמרו סיגנון ליטאים יוצאי חברון לאו דווקא חברון אבל הסיגנון. למשל בעלי למד בישיבת כנסת הגדולה מה שנקרא "רב הילל" ... בבנין שלנו גרים 3 חרדים.

יש מלא בתי כנסת, אפילו גמחים יש כאן, יש מטפלות ואפילו המעון כאן שהוא של ויצו (רשת מעונות חילונית) אך - יש 90% חרדים ומתארגנים אוכל כשר במעון וכו....

למשל יש קבוצת מייל של כל הנשים בשכונה יש שם כמעט 200 נשים... וזה רק של פסגת זאב מרכז

הולכים לעשות את רחוב חיל האויר טיילת ופארק למטה (יער מיר) ואז פסגת זאב מרכז תתחבר עם נווה יעקב יעשו שבילי אופניים וכו..

בקיצור אני ממש ממליצה על המקום.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה