מיקסר!!

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
לי עם הקנווד קשה ההקצפה והלישה של כמויות קטנות!
מרגישה שזה לא מגיע לתחתית הקערה!

יחד עם המיקסר מגיע כמין 'מפתח' שאיתו אפשר לכוון את גובה הזרוע שעליה מתלבש החלק המקציף \ המערבל. תשחררי את זה קצת, וזה יגיע עד לתחתית הקערה.

תכל'ס מרוצה מאד מהקננוד מיג'ור שלי, אאל''ט דגם 770.
קצת קשה לי עם הכובד של הקערה, אבל אפשר לרכוש קערה נוספת מפלסטיק שלכאורה תהיה פחות כבדה.
משתמשת הרבה להקצפות, וגם לבצקים. בד''כ לא משתמשת יותר מקילו, אבל נראה לי שהוא יכול בכיף לסחוב כמות גדולה יותר.

פונפונית אדומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אצלנו- אני, אמא שלי, אחיות שלי- לכולנו יש בוש.
תכל'ס, אצל אמא שלי ה'בוש' הוא 'סוס עבודה'. בערך פעמיים- שלוש בשבוע היא עושה בו בצקים של 2 ק"ג. ובערב שבת- 3 ק"ג חלות (בקערה נירוסטה) ו2 ק"ג שמרים.
השבוע הוא כבר נשבר פעם שניה- הקערה נתקעה וא"א להוציא את זה מהמכשיר.
מרוב עומס הוא פשוט "התברג" וזהו! ממען לצאת!
זה כבר קרה פעם אחת ועלה לה 600 ש"ח תיקון.
אז למי שמחפשת 'סוס עבודה'- לא את הבוש.
כל השאר- מרוצות מזה מאוד! עושה בצקים נהדרים! (למי שדיברה על המרגרינה: כשאני עושה בצק עם מרגרינה- אני קודם כל מפעילה את המיקסר עם המרגרינה, סוכר, וביצים. תוך כמה שניות הכל נמס. ואז מוסיפה את שאר החומרים.) וקצף מעולה! יוצא טורטים מהממים. אווריריים. גבוהים. מושלמים!
בקיצור. מעולה.
הניקיון? אף פעם לא ידעתי שיש משהו אחר... באמת תמיד עולה לי על העצבים כל החורים והסדקים שצריך לנקות עם קיסם ושאר כלי עבודה... לא הכי כיף :)

שואפת ליותר

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מרוצה מאד מקנווד מייג'ור - הוא ענק, מנוע 1200
לש בכייף 2 קילו. נכון שהוא משאיר קצת בתחתית - ובסוף הלישה אני מעבדת ביד.
חוץ מזה - מקציף מעולה ובשניות, גם אם אני נותנת לו להכין קצף מ 18 ביצים, הוא עובד מקסים. ב"ה.

חניפו

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
האם הבוש של היום הוא גם טוב?
רוצה מיקסר בעיקר לבצקים גדולים.
אם יש לך ואת נהנית צייני את הדגם בבקשה.

nicky

משתמש מקצוען
גם לי יש קנווד מייג'ור ואני קצת מתפלאת על מה שאתן אומרות - שהוא משאיר בצק לא מעובד בתחתית. אף פעם לא קרה לי.
אני משתמשת בו הרבה לחלות, כמעט תמיד 2 ק"ג קמח, נראה שמצליח להשתלט על זה בקלות (אבל קצת רוקד על השיש ...) ואף פעם לא משאיר לי בצק בתחתית...
גם ההקצפות יוצאות לי מעולה ממש ב"ה

סימי

משתמש מקצוען
יש לי בוש עם קערת מתכת- 1000 ואט. למעלה מ-5 שנים. מכינה המון בצקים- לפעמים פעמיים, שלוש בשבוע. בד"כ 2.5 קג. לאחרונה נשבר לי המנוע ותקנתי ב-400 ש"ח. בחנות (טכנו- מיקס) טענו שאסורללוש בו יותר מקילו וחצי... ממש לא מתאים לי. לא יודעת מה אעשה...
האם יש עוד מישהי שנתקלה בבעיה כזו? אז באיזה מיקסר אפשר ללוש 2.5 ק"ג קמח?

skl

משתמש פעיל
יש לי בוש עם קערת מתכת- 1000 ואט. למעלה מ-5 שנים. מכינה המון בצקים- לפעמים פעמיים, שלוש בשבוע. בד"כ 2.5 קג. לאחרונה נשבר לי המנוע ותקנתי ב-400 ש"ח. בחנות (טכנו- מיקס) טענו שאסורללוש בו יותר מקילו וחצי... ממש לא מתאים לי. לא יודעת מה אעשה...

היי גם לי אותו הסיפור - יש לי 7 ש' אולי אפילו יותר...
ולאחרונה כבר פעמיים הלך המנוע שנה אחרי שנה,
גם לי אמרו בטכנומיקס להשתמש רק בקילו וחצי (מקמח כוסמין)
ממש קשה ומעצבן-----וגם לא מתאים לי כל פעם ללוש פעמיים...

סימי

משתמש מקצוען
היי גם לי אותו הסיפור - יש לי 7 ש' אולי אפילו יותר...
ולאחרונה כבר פעמיים הלך המנוע שנה אחרי שנה,
גם לי אמרו בטכנומיקס להשתמש רק בקילו וחצי (מקמח כוסמין)
ממש קשה ומעצבן-----וגם לא מתאים לי כל פעם ללוש פעמיים...
מעניין אם המנוע החדש שהותקן על ידם, חזק כמו הקודם. אולי מיקסר מתוקן הוא כבר לא מיקסר חדש...

נאוה ג

משתמש חדש
יש את המיקסר של דאבו.
מיקסר חצי תעשייתי שמכין בצק מ 2.5 ק"ג קמח בלי למצמץ
זה מיקסר יקר , כ 4000 ש"ח .
כמות של 2 ק"ג הוא עושה בקלות אפילו לא צריך לעמוד לידו את שמה על טיימר ל 12 דקות וזהו!!!
לגבי ההקצפה הוא בסדר אבל קנווד עושה את העבודה אותו הדבר. כך שאם את לא מכינה הרבה בצקים אין טעם להשקיע.
אני קניתי אותו אצל יאקב חשמל. לפני כשנתיים . הוא עובד בצורה מאוד שונה מכל המיקסרים וצריך להתרגל אליו.
יש אפשרות לקבל הדרכה בבית בתוספת תשלום יכול להיות שכדאי לשלם (או לעשות ביחד כמה חברות) כדי למנוע תסכולים אח"כ . הוא לא מגיע עם הוראות הפעלה ברורות.

טליהבא

משתמש מקצוען
דווקא אתמול באיש את רעהו כתבו דברים ממש לא מחמיאים על הדאבו!
אני מבחינתי חשבתי שהוא מיקסר מושלם ואתמול ממש הופתעתי
אני שאלתי 2 נשים שהאפיה היא המקצוע שלהם ודווקא הן
ממליצות על הקיצ'נאייד

shira500

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
דווקא אתמול באיש את רעהו כתבו דברים ממש לא מחמיאים על הדאבו!
אני מבחינתי חשבתי שהוא מיקסר מושלם ואתמול ממש הופתעתי
אני שאלתי 2 נשים שהאפיה היא המקצוע שלהם ודווקא הן
ממליצות על הקיצ'נאייד
איזה דגם קיצ'נאייד מומלץ?

ביקי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לי יש קיצ'נאייד ואני לא ממליצה עליו!
הוא כבד נורא, לא נוח
אפשר ללוש בו רק קילו קמח, והוא נורא רגיש, המנוע שלו לא בנוי בכלל לבצקים כאלו. רק להקצפות

מים רבים

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לי יש מייג'ור, עובד שנה וחצי בסך הכל,
והמנוע שלו שבק חיים.
עשיתי בו הכי הרבה קילו אחד של בצק פעם בשבוע.
יש למישהו מושג כמה זמן אחריות יש עליו?

חני מיסים

משתמש צעיר
גם לי קרה:)
ואמרו לי 2 מומחים אותו הדבר.
איך עושים את בפועל ביום שישי לחוץ,לא ברור לי.

שש

תג, רב-טקסט
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
לכל מי שטענה שהמייגור לא מערבל את תחתית הקערה פשוט תסדרו את גובה המקצף.
המיקסר מגיע עם סוג של מפתח שאיתו מכוונים את גובה ההברגה.
תבדקו בדיוק את הגובה כי אם זה מידי נמוך זה שורט את הקערה

shira500

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
חשבתי ללכת על הקיצ'נאייד,
הלכתי לחנות (חץ בירושלים)
והמוכר טען לי שהוא הפסיק לייבא את זה כי הם התחילו לייצר חלק חלקים מפלסטיק.
מישהי שמעה על זה?

נערך לאחרונה ב:

dafnat

משתמש מקצוען
לי יש קנווד מייג'ור כבר 17 שנה וב"ה עובד מצויין. כמעט כל שבוע 2 ק"ג בצק - לש מצוין!
וכמו שכתבו לפני- לכוון את הגובה של המערבל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה