דרוש מידע מיקסר לאפיית כמויות גדולות - בעיקר של חלות

אני רוצה לקנות מיקסר חדש לצורך אפיית כמויות גדולות בעיקר של חלות - בבת אחת.
עד היום יש לי מיקסר דגם בוש Bosch mum 6612/03 (מצו"ב), אני מאוד מרוצה ממנו, אבל אני מוגבלת מאוד בכמות.
על איזה מיקסר הייתם ממליצים?
תודה מראש!

קבצים מצורפים

• Bosch mum 6612-03.jpg
    Bosch mum 6612-03.jpg
    KB 49.1 · צפיות: 39
  • MUM 6612-03.JPG
    MUM 6612-03.JPG
    KB 39.3 · צפיות: 40

spich

משתמש פעיל
עד היום יש לי מיקסר דגם בוש Bosch mum 6612/03 (מצו"ב), אני מאוד מרוצה ממנו, אבל אני מוגבלת מאוד בכמות.
תודה מראש!
תבדקי אולי יש קערה גבוהה יותר לאותה דגם.

להודות להלל

משתמש פעיל
תודה מראש!
גם אני מצטרפת לבקשה .
תודה

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
6230-JS.jpg

DAVO/אנקרסרום
(בארץ זה מוכר בתור דאבו אבל בתכלס' החברה המייצרת היא אנקרסרום - בדר"כ יותר זול)

נושנושה

משתמש רשום
אם זה הדגם - ‏מיקסר Ankarsrum AKM 6230
תעשי חיפוש בזאפ זה מ - 3,097‏ ₪ עד- 4,980‏ ₪

הרב דרוק

משתמש רשום
יש לי מיקסר שמיועד ללישת בצק בלבד. הוא חצי תעשייתי ומסוגל ללוש בבת אחת 5 ק"ג בקלות.
המיקסר חדש לגמרי, ולא השתמשתי בו עדיין כלל. קיבלתי אותו היישר מהיצרן. החברה היא איטלקית
ושמה" .FA.M.A.G
1_Im1.jpeg

יש לי מיקסר שמיועד ללישת בצק בלבד. הוא חצי תעשייתי ומסוגל ללוש בבת אחת 5 ק"ג בקלות.
המיקסר חדש לגמרי, ולא השתמשתי בו עדיין כלל. קיבלתי אותו היישר מהיצרן. החברה היא איטלקית
ושמה" .FA.M.A.G צפה בקובץ המצורף 1510937
לא הבנתי, את מעוניינת למכור את זה,
או שאת מתכוונת לומר שאין לך עדיין ניסיון בזה?

רצתה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
לנו היה מיקסר של KENWOOD של 1000 ואט
אחרי שנתיים של כל שבוע עשיית בצק לחלות המיקסר מת
קנינו מיקסר של חברת דאבו דגם DAVO PRO
הוא מצוין ממש! עובד בשקט יחסית. רק מה שהוא קצת כבד, אז אם אין לכם מקום קבוע למיקסר ששם הוא גם יכול לפעול מבלי שיצטרכו להזיז אותו, זה בעיה.

מרגלית100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
לבוש שיש לך יש להשיג קערת מתכת שאני עושה בו כל שבוע 3 קג בצק לחלות כבר הרבה זמן - - -
המכשיר עצמו כבר בן 20++ בלעה

עריכה,
ראיתי שצירפת את הדגם, אני לא יודעת אם זה אותו דבר כי אני יודעת שיש חזקים יותר ופחות בבוש, אבל הוא נראה אותו דבר

לבוש שיש לך יש להשיג קערת מתכת שאני עושה בו כל שבוע 3 קג בצק לחלות כבר הרבה זמן - - -
המכשיר עצמו כבר בן 20++ בלעה
את מבשרת לי בשורה טובה על הבוקר!!
היכן קונים את זה?
תוכלי לתת לי יותר פרטים, דגם?
המנוע מתמודד עם זה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה