דרוש מידע מיני בר מים

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
מענין אותי לדעת מבחינת הטעם של המים בתמי 4
אצלנו במודיעין עילית אין מצב לשתות מים מהברז כי יש טעם לוואי ואנחנו סוחבים שישיות של מי עדן. במכשיר של נועם עדיין מורגש הטעם הנורא של המים.מה קורה בתמי 4?
מצוין!
המים טעימים מאוד!

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
ממש אין לי מושג
זה מה שאמר הנציג
אתם יכולים לברר מולם.

כנראה הדגם המדובר והיה נשמע לי H
גם לי אמרו את זה בזמנו שאמור להיות התקן שבת מתישהוא
והנציג אפילו לא ידע להסביר לי איך זה יעבוד....

ספרינגית

משתמש מקצוען
מענין אותי לדעת מבחינת הטעם של המים בתמי 4
אצלנו במודיעין עילית אין מצב לשתות מים מהברז כי יש טעם לוואי ואנחנו סוחבים שישיות של מי עדן. במכשיר של נועם עדיין מורגש הטעם הנורא של המים.מה קורה בתמי 4?
@collage

אני קניתי תמי 4 בגלל הטעם . לא מפונקת בכלל אבל בטעמי מים אני ממש מרגישה הבדל. זה הבר מים עם הטעם המעולה ביותר. אבל אני לא גרה במודיעין עילית. תצטרכו פשוט למצוא מישהו שיש לו ולטעום. או לחילופין לקנות לנסיון.יש אופציה כזו כפי שזכור לי. שאם לא מתאים לך אפשר להחזיר. תוך שבועיים. או שאולי בעצם זה רק הצבע החיצוני שאפשר להתחרט עליו... את זה בקלות אפשר לבדוק במוקדי השירות
מבחינת הגודל הוא היחיד הנמוך אם זה משנה. הוא גם מהמם ביופי ואפשר למלא בקבוק שלם בלחיצת כפתור. להניח את הבקבוק ולחזור כשהוא מלא.
2 הערות חשובות. לחשוב טוב לפני שפונים אליהם לקבל פרטים. או לקבל פרטים בלי שם ומספר טלפון כי הם יושבים עליך בשיווק די מאסיבי. כנראה מקבלים בונוסים טובים.
והערה הכי חשובה. אחרי כמה שנים ששילמנו 70 ש"ח לחודש שירות וסננים- הבנו שזה לא חתונה קתולית . ונפרדנו מהם! מבחינת הסננים הם נותנים יותר מידי. אנחנו משפחה עם 10 נפשות אבל חלקם בישיבות והשאר לא גדולים. בקיצור אין סיבה שנחליף סננים כמו בר מים שנמצא בבית כנסת...
70 ש"ח לחודש זה עלות אסטרונומית בעיני. יש טכנאים פרטיים שגם מוכרים סננים וגם נותנים שירות במחיר שממש לא שווה לשלם לתמי 4 את הכופר החודשי הזה !!!!!!
אגב במשך 5 שנים וטרם הזדקקנו ברוך השם לשום שירות ותיקון!

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אנחנו אחרי 7 חודשים וקצת יותר מאלף ליטר שימוש החלפנו סננים, כי המים כבר היו כמעט בטעם של ברז
(אולי כי אנחנו במודיעין עילית?)

ספרינגית

משתמש מקצוען
יש דבר כזה?
יש דבר כזה?
כבר יצא הרכיב שהופך אותו למותאם לשבת?
רק אומר שלא מציק לנו בכלל הנושא של שבת (מה גם שבבירור עם קרוב משפחתי- מו"צ שמבין - לא פשוט כל ההכשרים על המכשירים האלה...אבל לא זו הסיבה)
אנחנו ממלאים בקבוקים לפני שבת. אז מה? הבן שלי בן 8 עושה את זה. זה כלום עבודה כי בלחיצה אחרת מתמלא ליטר. רק צריך מידי פעם לחזור ולהחליף בקבוק. לא כאב ראש בעיני בכלל.

ספרינגית

משתמש מקצוען
צריך מתי שהוא להחליף מסננים לא?

ואחרי ההחלפה מה היה עם הטעם?
בוודאי צריך להחליף אבל פעם בשנה (לפי מה שטכנאי אמר לי) ולא פעם בחצי שנה!
והטעם נשאר אותו דבר. אין שום הבדל. טעם פצצה. באמת

ספרינגית

משתמש מקצוען
אנחנו אחרי 7 חודשים וקצת יותר מאלף ליטר שימוש החלפנו סננים, כי המים כבר היו כמעט בטעם של ברז
(אולי כי אנחנו במודיעין עילית?)
בתמי 4? מעולם לא קרה לי שהרגשתי שינוי בטעם. ואני רגישה לטעם של מים..
אולי באמת בגלל טעם המים אצלכם

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית

חצוצרן

משתמש צעיר
יש למישהו נסיון עם תמי 4 בפרדס כץ?
המים שם לא משהו,
ונמאס כבר לסחוב שישיות,
תמי 4 פותר את בעיית הטעם במים?

פישל לוי

משתמש מקצוען
מחפשת מישהו מקצועי שאפשר להתייעץ איתו בנושא, ולא אחד שישווק לי את מה שמשתלם לו.
תודה

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש למישהו ניסיון עם מקרר עם בר מים???

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה