דרוש מידע מיני בר - מה מומלץ היום?

צלמת סופר מקצועית

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
לנו יש תמי 4 אותו
1724791026338.png

ומרוצים ממש!!

בטלן לשעבר

משתמש רשום
אני יש לי הדס כבר 5 שנים
מאוד מרוצה
הייתי צריך להחליף את הטרמוסטט מים קרים [טכנאי עולה 300 ש''ח בערך, לבד אפשר להחליף ב60 ש''ח פשוט לחבר קליפס].
שבת יש כאלו שאומרים המים לא מספיק חמים אני לא הרגשתי את זה
וגם אפשר לנקאת האבנית בצורה די פשוטה מה שמממש מאריך את חיי המדף של המכשיר.
פילטרים אפשר להזמין לבד לא דרך החברה ואז זה רק 50 ש''ח גגם לפילטר ולא 200.

במשרה מלאה

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
רציתי תמי 4 הסתכלתי סביבי וגיליתי שכל המאושרים [שאני מכירה] שקנו אותה השתמשו בשירות תיקונים לפחות 3 פעמים בשנה, אז ויתרתי עליה....
איזה סוג יש להם?
לנו יש 6 שנים- 0 תקלה,
אשמח למידע כי אני רוצה לשדרג את המכשיר

יעל.ב.

משתמש פעיל
לדעתי על כל מיני בר שרוצים לקנות להריץ חיפוש קצר בגוגל,
לגבי מכשיר אחד שהתלבטנו אם להזמין ראינו שהיו עשרות (אולי יותר ?) פניות לבית משפט לתביעות קטנות ....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה