דרוש מידע מיני בר - מה מומלץ היום?

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

שלמה 55

משתמש רשום
מה כזה שווה בתמי 4
הם לוקחים מינימום 83 כשבמתחרים אפשר למצוא גם ב39 לחודש
נכון שהם נותנים אחריות מלאה
אך כמה כבר משתמשים באחריות
האם לא יוצא יותר זול לשלם אם יצטרכו תיקון מאשר לשלם כל חודש 40 שקל יותר

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
ם לוקחים מינימום 83 כשבמתחרים אפשר למצוא גם ב39 לחודש
נכון שהם נותנים אחריות מלאה

הבעיה במתחרים (תעשו חיפוש כאן בפרוג)
הכל טוב ויפה עד שיש תקלה
מפה ושם לא מכירים אותך יותר
חוץ מזה שהמכשיר עולה שם 2000 ש"ח חוץ מהמסננים,

אך כמה כבר משתמשים באחריות
בתמי 4 כמעט ולא משתמשים באחריות כי זה מכשיר איכותי

האם לא יוצא יותר זול לשלם אם יצטרכו תיקון מאשר לשלם כל חודש 40 שקל יותר
לא
כי זה יוצא שאתם נופלים קודם עם מכשיר זול,
ואז משלמים יקר לתמי 4
אז מלכתחילה משלמים רק יקר יוצא יותר זול

ובכללי אין על הטעם של תמי 4
מי שרגיש לטעמי לוואי לא מסוגל לשתות משהו אחר

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
אנחנו קנינו אדג' + לפני כמעט שלוש שנים וכבר אז הובטח לנו שאוטוטו ממש עוד כמה חודשים הם מייצרים התקן שבת...

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אנחנו קנינו אדג' + לפני כמעט שלוש שנים וכבר אז הובטח לנו שאוטוטו ממש עוד כמה חודשים הם מייצרים התקן שבת...
אני קניתי לפני שנתיים +
ואז אמרו לי שאין צפי
זה יהיה בהמשך....

יעל.ב.

משתמש פעיל
יש מתחרים שכותבים מחיר, ואז מגיעים הביתה להתקין ואומרים שאם לא מתקינים מסנן פחם או סנן משודרג או כל מיני תוספות זה לא כזה איכותי, ואז עם כל התוספות שמתקינים זה כבר לא המחיר שמוצג מלכתחילה ....

אחד יחיד ומיוחד

משתמש חדש
מנוי פרימיום
לא לשבת
קר וחם כמובן !

עלה לי עם אחריות לשנה 2700 ש"ח

שווה כל שקל !
לא לשבת כבר נכתב כאן בהרחבה.
אני רוצה לברר מה יש ברמה של זה גם לשבת חם וקר.

סתם נקודה הגותית. נכון שמסתבר שתמי4 היא הכי איכותית, אבל יש ליתן את הדעת על החילוניות שבה מאחר והיא 'אינה גורסת' את השבת כלל. חוץ מהצורך הטכני שלי במכשיר כזה גם לשבת, אין לי לב לרכוש אצל חברה כזו שלא מביעה שום ערך לשבת ולנוטריה.
נקודה למחשבה!!

סוגרים שידוך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית

רב פעלים

משתמש מקצוען
רציתי תמי 4 הסתכלתי סביבי וגיליתי שכל המאושרים [שאני מכירה] שקנו אותה השתמשו בשירות תיקונים לפחות 3 פעמים בשנה, אז ויתרתי עליה....

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
רציתי תמי 4 הסתכלתי סביבי וגיליתי שכל המאושרים [שאני מכירה] שקנו אותה השתמשו בשירות תיקונים לפחות 3 פעמים בשנה, אז ויתרתי עליה....
יש לנו כמעט 3 שנים (אדג+) ואחרי שלושה חודשים התקלקל התרמוסטט של המים קרים, והם החליפו אותו, הטכנאי שהגיע סיפר שהוא מחליף לדגם משופר כי המכשיר שלנו חדש ועדיין לא למדו את נקודות התורפה שלו, ומאז הכל עובד פיקס!
(מיני בר שבת החזקנו פחות משנתיים=4 תיקונים יקרים מאוד!)

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

זה נקרא ס"ד
אני השתכנעתי לוותר על התענוג המפוקפק לאחר שהכרתי את הלקוח שחזרו לתיקון 5 פעמים בשנה וזה בשנה האחרונה כנראה יש להם הרבה תורפות ללר תרופות

שקר גס!

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
לא יודעת איך עונים על גסות וחוצפה כזאת, אולי רק אומר שאני אמרתי 100 אחוז אמת מוחלטת, לא מתווכחת אם החווית משתמש האישית שלך.
יש לי את זה שנתיים וחצי
לפני זה היה לי 4 שנים ויותר (לא זוכרת בדיוק) מכשיר אחר מתמי 4 - וגם לא זכור לי שום תקלה חוץ מפעם אחת שהחלפתי מסנן התעקם משהו מבפנים.
היה אצלי פעמיים טכנאי
אחד מבניהם בערב פסח, בטעות משחתי את הצינור יותר מידי חזק וזה יצא מהמקום
להורים שלי יש תמי 4 סביבות 20 שנה - אותו מכשיר!!, בתור רווקה לא זוכרת כמעט או בכלל טכנאי מהם אצלנו בבית.
מעניין בדיוק מי "שאתה מכיר" יש 4 פעמים בשנה טכנאי :unsure:

רב פעלים

משתמש מקצוען
@100%
כבר אמרתי שלא אתווכח עם חווית משתמש... דבר אחד ברור המכשירים הישנים שלהם היו בהחלט יותר עמידים, את ההחלטה שלי עשיתי, וכל אחד מחליט מה חצי הכוס המלאה ובמה למלא אותה.

חסד השם

משתמש צעיר
עריכה תורנית
אנחנו קנינו לפני למעלה משנתיים תמי 4 החדש ללא מצב שבת [אז זה היה חדש, אבל רציתי להסתייג מהטענה שפעם היו מכשירים טובים]
לאחר שכמה אנשים ששאלנו [מסביבנו]... דיווחו על ריבוי תקלות במכשירים המתחרים עם מצב שבת
אין חולק על הנוחות של מצב שבת,
אבל אין חולק שהשירות של תמי 4 הוא סופר מעולה! לא היו תקלות, היו פעמיים שהסתבך לנו משהו בהפעלה אז התקשרנו לשירות הטכני והסבירו לנו בדיוק ובסבלנות מה לעשות כדי שזה יסתדר, לא היה צריך טכנאי בכלל
שירות החלפת הסננים מיוחד
זה מגיע עד הבית בלי שתבקשו
בקיצור, המלצנו לכל השואלים לקנות תמי 4 !!
שווה כל שקל

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  0  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה