מידע שימושי מינימום אלף שקל ללילה?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
מצב
הנושא נעול.

מקורי!

משתמש פעיל
עולה על הטרמפ-
יש למישהו המלצות על דירת נופש 5 חדרים מינימום 2000 ש"ח לבין הזמנים?
תודה רבה!

מצווה ועושה

משתמש צעיר
אשמח לשמוע על המקום.
ואם תוכלי לצרף תמונות.
איך המקום מבחינת המיקום? ערבים? ביטחון? סכנה?
מי האוכלוסיה?
האם זה מבודד כמו שזה נראה, או שזה ליד אנשים- אשמח אם תפרטי.
אם תוכלי לשלוח לי הודעה בפרטי אשמח לסייע לך

מאיר 4134

משתמש מקצוען
אני הייתי אתמול עם אשתי בצימר מדהים בחד נס (ליד טבריה) עם בעלים מדהימים לא פחות שנותנים את כל הלב, והכל מאובזר ברמה הכי גבוהה שיש, ג'קוזי גדול ובריכה ענקית (ויש סגירה לבריכה לפרטיות)

במקום יש 4 יחידות אירוח.

המקום נקרא "קסם בגולן" העלות היא 900 ש"ח ללילה

052-2525944
04-6974335

נערך לאחרונה ע"י מנהל:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה