שיר מילים ורוח

-חיה-

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
כתיבה מדהימה.
לא הבנתי מהן מילים עשויות תגי ברזל
לא יודעת עד כמה השיר מובן :sne:
הרעיון הוא שכשרוח עוברת בין עמודי ברזל אז נשמעת שריקה כזאת.
אז דימיתי את תגי האותיות לברזלים שהרוח שורקת מתוכם.
זה יותר מובן עכשיו?

שולמית רוז

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
וואו, זה סגנון לירי
מעט נשגב מבינתי
אבל אולי אני מידי פשטנית לעומתך.

-חיה-

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
אבל אולי אני מידי פשטנית לעומתך.
פשוט לא הצלחתי להביע את הרעיון עד הסוף.
דרך כלל אני לא אוהבת לפרסם שירים שנראים לי לא מובנים עד הסוף, אבל הפעם אהבתי אותו ככה.
מקווה שזה בסדר.

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
פשוט לא הצלחתי להביע את הרעיון עד הסוף.
דרך כלל אני לא אוהבת לפרסם שירים שנראים לי לא מובנים עד הסוף, אבל הפעם אהבתי אותו ככה.
מקווה שזה בסדר.
מעולה!
דווקא אהבתי את העמימות המסויימת שיש בקטע.

AUVI

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מקווה שזה בסדר.
אם הוא שיר- הוא בסדר.
(למרות שיחלקו עלי ואולי אף יביאו את המשפט- אמן שאי אפשר להבין את יצירתו בלא שיסביר- יש לתלותו לידה במוזאון על הקיר;))

-חיה-

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
אם הוא שיר- הוא בסדר.
(למרות שיחלקו עלי ואולי אף יביאו את המשפט- אמן שאי אפשר להבין את יצירתו בלא שיסביר- יש לתלותו לידה במוזאון על הקיר;))
אוי ואבוי לי! רק לא מוזאון! :eek:
אני שונאת מוזאונים, תערוכות, גלריות וכל מקום שמטיילים בין יצירות אומנות מופשטות וצריך להיכנס למוח של היוצרים כדי להבין איך הם הגיעו לרעיון של תליית בננה על הקיר לדוגמה.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה