דרוש מידע מיכל שטיפת שמשה אחורית ביונדאי i20

varchar

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
שלום
מישהו יודע איפה ממלאים מים עבור המגב האחורי ביונדאי i20 ?

יעקב אסטרייכר

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
תמיד זה אותו מיכל
אם לא יוצא לכם מים תבדקו את הצינור שיוצא ממסגרת תא המטען לגוף הרכב - לי זה התקפל ונסתם - כמה שעות עם אטב כביסה יישרו אותו חזרה.
אם לא - יכול להיות שאחד המגעים במשאבה אינו תקין - ברוב המקרים מדובר במשאבה אחת בעלת מנוע חשמלי מתהפך - בכיוון אחד שואב קדימה ובכיוון שני אחורה - ויש שרק אחד מהמגעים מתקלקל - יש שתי חיוביים ושלילי אחד.
בהצלחה.

יעקב אסטרייכר

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
תמיד תמיד או רק לפעמים זה תמיד?
אתה מכיר משהו אחר או שאתה סתם מטריל?
אנא הגב ברור שאדע איך להתייחס,
האם אחרי שאומר שזה "תמיד - תמיד" תזמין אותי לחניה שלך לראות בקבוק מי עדן נעוץ במגב האחורי ומשקה את השמשה בקשית?
אני לא מכיר משהו אחר - וההיגיון שיונדאי, החברה הכי משעממת בעולם תשנה משהו בi20, הרכב הכי משעמם של יונדאי, - נשמעת לי לא הגיונית בעליל, אלא אם כן מישהו החליט לעשות את הפטנט שהזכרתי.
והרב פותח האשכול, נשמח אם יעדכן אותנו מה קרה בסוף.

המרכזי

משתמש פעיל
אני מלאתי במיכל והזרם לא עובד גם בשמשות הקדמיות ביונדאי i20

יעקב אסטרייכר

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
בדוק עיקולים וכיווצים בצינורות - כנראה שזה הבעיה
אחר כך נסה להבין האם המשאבה תקינה

varchar

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
בבדיקה
כמובן יהיו עדכונים
תודה

varchar

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
2014 איפה בכלל יש כאן מקום ליציאת מים ?
IMG_20230625_101404.jpg

varchar

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
רוב המקרים מדובר במשאבה אחת בעלת מנוע חשמלי מתהפך - בכיוון אחד שואב קדימה ובכיוון שני אחורה
חחחח
כן זו התשובה
הכל תקין חוץ מהנהג שלא ידע להשתמש - לדחוף את הידית במקום למשוך
תודה לכל העונים והדואגים
קיבלתי הרבה מידע שלא ידעתי קודם

:ROFLMAO::sneaky:

נערך לאחרונה ב:

קוויק

משתמש מקצוען
חחחח
כן זו התשובה
הכל תקין חוץ מהנהג שלא ידע להשתמש - לדחוף את הידית במקום למשוך
תודה לכל העונים והדואגים
קיבלתי הרבה מידע שלא ידעתי קודם

:ROFLMAO::sneaky:
גמני גיליתי את זה לפני שבועיים, תמיד חשבתי שאין
עד שראיתי לפני רכב עם חצי עיגול נקי מאחורה....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה