מיילדת פרטית בלניאדו

דובדבן שבקצפת

משתמש חדש
מנוי פרימיום
אלה השמות שקיבלתי על מיילדות בלניאדו:
אביגיל דהרי
אסתר ויינברגר
רחלי הרשוביץ
מרגלית ממט
אשמח לשמוע המלצות ממי שיש לה נסיון.
לגבי קורס הכנה שמעתי על רחלי שוורץ היא עושה גם רפלקסולוגיה להכנה של הגוף ללידה האם מישהי מכירה ויכולה לתת המלצה?

תודה ואשמח לתשובה בדחיפות.

יוני שלום

משתמש מקצוען
אם זה מעניין אותך תומכת לידה מדהימה - אפרת קורנפלד. (לא מיילדת אבל יותר מתומכת. יש לה קשר מדהים עם הצוות, מכירים אותה ומעריכים אותה) נהניתי מאד! היתה לי חווית לידה טובה ורגועה, למרות שהלידה ארכה 27 שעות (!) והיתה די צמוד לניתוח קיסרי.
אם יש לך סיבה ספציפית לדאוג - ממליצה לך להגיע באזור תחילת תשיעי לבדיקה אצל ד"ר אל עמי (לתאם מראש). אני באתי אליו כי רציתי לקבל חוו"ד רגועה בלי לחץ של לידה פעילה, על האפשרות ללדת בלידה רגילה לאחר הניתוח (זה כאמור היה צמוד מהמומלץ). והוא ראה אותי והרגיע אותי שאין שום בעיה וכו'.
זה נתן לי המון! כשהגעתי ללדת אפילו לא דיברו איתי על ניתוח, כי אל עמי כבר בדק אותי ואמר שהכל בסדר...

דובדבן שבקצפת

משתמש חדש
מנוי פרימיום
@דובדבן בקצפת
אביגיל דהרי אלופההה מנסיון לקחתי ליילודה פרטית ונהנתי מכול רגע יצא תינוק 4.1 בלי תפרים.
דיברתי איתה וצריך להזמין אותה מחודש רביעי אני כרגע שבוע 33 ולכן מאד לחוצה אם יש למישהי מידע על המיילדות האחרות אשמח לשמוע.

Shosh M

משתמש חדש
אני לקחתי מיילדת פרטית מהממת שם, אם את צריכה פרטים דברי איתי.

Nomi10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
@Nomi10
אשמח לשמוע את מי לקחת ואיך היה?
כמוני כמוך עם פחדים וחרדות מחלוקים לבנים ועוד....
בשמחה רבה, אבל אני בסוף הלכתי בכלל לאסף הרופא.
אם רלוונטי לך, אכתוב לך בשמחה.
וסתם, אם את לא נעולה על לניאדו אז אני ממש ממליצה על אסף הרופא.
אני סופר חרדתית (כמו שהבנת כבר..) ולידה ראשונה וכו', והיה ממש חוויה נעימה.
לא הלחיצו בכלל, רק פרגנו ועודדו כל הזמן, היה אפידרול ברגע שרציתי, מיילדות מהממות.
ממש יצאתי בהרגשה טובה ב"ה.
(נתנו לי את הזמן שלי למרות שהייתי עם מיעוט מים חריג ובלי פתיחה בקושי, רק כשהיו חיביים
נתנו זירוז וגם זה רק את המינימום שהיה צריך, בקצב שלי)

Nomi10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
איך האישפוז שם אחרי הלידה?
לי היה מצוין.
שמים בנפרד את הערביות ומשתדלים לשים יחד חרדיות, אז למרות שאיימו עלי מראש שיש ערביות, אישית לא ראיתי כמעט בכלל. איתי בחדר הייתה עוד אחת חרדית, ועוד אחת שלא ראיתי בכלל... יצאה באותו היום למלונית שלהם.
חדרים נורמליים, לא וואו אבל בסדר. (בביות ואפס הפרדה יותר מרווח וממש חדש ויפה, אבל אני פחות בקטע)
הצוות היה מקסים חוץ מאחת לא לעניין שכעסה עלי כשביקשתי ליווי לשירותים כי הייתי בסכנת עילפון.
אבל חוץ ממנה היו ממש נחמדות. אחרי שהתעלפתי להן פעם אחת, כל פעם שעברתי במסדרון שאלו אותי אם אני בסדר, דאגו להביא לי רופאה לפני השחרור שתבדוק אותי שוב, ועשו לי ספירת דם כדי לוודא שזה לא חולשה כתוצאה מברזל נמוך. (אני לא ביקשתי, הם באו מעצמם)
בקיצור, היה ממש בסדר.
גם מבחינת האוכל. מה שזכור לי הרוב בד"ץ ורובין ויש חלק פינוקים שהם בית יוסף. יש משגיח חסיד גור שאפשר להתקשר אליו והוא יודע בדיוק כל יום מה ההכשר של כל דבר.
לי היה בשפע וטעים, ואנחנו לא אוכלים את כל ההכשרים.
אם יש לכם עוד שאלות -בכיף.
אה, וילדתי לפני שנה בדיוק.

mklj

משתמש צעיר
גם אני הייתי ממש מרוצה באסף הרופא.
גם בלידה וגם באישפוז.

לקחנו את מנוחה פרומן כמיילדת פרטית בביה"ח לניאדו
והחוויה שלנו הייתה יוצאת דופן!!!!!
מיילדת מדהימה, יעילה, פרקטית, זריזה
נדיר לצאת לניתוח תחת ידיה, והיא עוזרת בכל הפרטים - מהגדולים ביותר כמו להביא לחדר את מנה המחלקה ולא רופא רגיל, עד לפרטים הקטנים ביותר כמו איזה חדר תהיי, ושיהיה ליד חלון...
ממליצים מאוווד!!
לפרטים נוספים - צרו קשר באישי
אגב, בשביל לידות אפס הפרדה עם כמה שפחות חיסונים וכו', לניאדו זה ה-מקום!!

r36330

משתמש מקצוען
לא מכירה את לניאדו,
אבל יודעת בכללי שבכל בית חולים,
אם את לא מרוצה מהמילדת, אין לך 'קליק' איתה
את יכולה לשלוח מישהו לדלפק האחיות, שיבקש בשקט ובנימוס, בלי להשמיץ, שיחליפו לך מילדת
זה לגיטימי לחלוטין ומתקבל בהבנה

מהעיצות של יענטי וינגרטען

יוני שלום

משתמש מקצוען
אבל יודעת בכללי שבכל בית חולים,
אם את לא מרוצה מהמילדת, אין לך 'קליק' איתה
את יכולה לשלוח מישהו לדלפק האחיות, שיבקש בשקט ובנימוס, בלי להשמיץ, שיחליפו לך מילדת
זה לגיטימי לחלוטין ומתקבל בהבנה
בעיקרון זה ממש נכון,
לצערי הרב, מנסיוני הפרטי, במעייני הישועה התעלמו לחלוטין מבקשתי למרות שנאמרה בעדינות רבה,
ולהפך המיילדת התייחסה אלי בעוינות כפולה כי ביקשתי "להחליף אותה".

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה