מייבש כביסה בוש /AEG

שירבוטית

משתמש פעיל
היכן ניתן לרכוש מייבש כביסה בוש ? עם צינור
והאם יש דגם מומלץ של AEG?

הכנה לעימוד

משתמש פעיל
לבוש אין מייבש עם צינור
בכלל הצינור הולך ונכחד לאט לאט
ל aeg יש
תוכלו להתקשר ואתן לכם פרטים

קבצים מצורפים

• חשמלי.jpg
    חשמלי.jpg
    KB 238.4 · צפיות: 38

איילת שלו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גם לי יש את הדגם
AEG T65170AV
מאד מרוצה מתוצאות הייבוש, בהשוואה ל2 או 3 מייבשים אחרים שהשתמשתי בהם
יחסית תוצאות מהירות, לא מרעיש.
כן צריך ללמוד כל סוג כביסה איזה תוכנית להשתמש, כי אחרת לא יוצא מספיק יבש - לקח לי קצת זמן ללמוד אבל אחרי שקלטתי אין לי בעיות בתחום.

חסרון - (לעומת מייבש אחר שהיה לי) אין שעון זמן שמאפשר לך לדעת כמה זמן עוד ייקח לסיום.
כמו כן אפשרות השהיית ההפעלה לשעה מאוחרת יותר היא ל3/6/9 שעות ולא יותר גמיש. לי זה לא מפריע

תקופה מסויימת יצא לי להשתמש לא במייבש שלי - במייבש מחברה טובה עם מעבה ללא צינור - שהיה בו שעון וכד', אבל הייבוש לקח פי 2 זמן ויותר ממה שהתרגלתי בAEG וחיכיתי לרגע שאחזור למייבש שלי.

בכל מקרה - לפני קניית מכונת ייבוש(גם מכשירים חשמליים אחרים כמובן...) להתפלל לסייעתא דשמיא שהמכונה הספציפית שאת קונה תהיה מוצלחת וללא תקלות. בהצלחה

שירבוטית

משתמש פעיל
תודה על הפרוט.
כמה זמן יש לך את המייבש?
והאם את משתמשת בו הרבה?

תכשיט

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
גם לי יש את הדגם
AEG T65170AV
מאד מרוצה מתוצאות הייבוש, בהשוואה ל2 או 3 מייבשים אחרים שהשתמשתי בהם
יחסית תוצאות מהירות, לא מרעיש.
כן צריך ללמוד כל סוג כביסה איזה תוכנית להשתמש, כי אחרת לא יוצא מספיק יבש - לקח לי קצת זמן ללמוד אבל אחרי שקלטתי אין לי בעיות בתחום.

חסרון - (לעומת מייבש אחר שהיה לי) אין שעון זמן שמאפשר לך לדעת כמה זמן עוד ייקח לסיום.
כמו כן אפשרות השהיית ההפעלה לשעה מאוחרת יותר היא ל3/6/9 שעות ולא יותר גמיש. לי זה לא מפריע

תקופה מסויימת יצא לי להשתמש לא במייבש שלי - במייבש מחברה טובה עם מעבה ללא צינור - שהיה בו שעון וכד', אבל הייבוש לקח פי 2 זמן ויותר ממה שהתרגלתי בAEG וחיכיתי לרגע שאחזור למייבש שלי.

בכל מקרה - לפני קניית מכונת ייבוש(גם מכשירים חשמליים אחרים כמובן...) להתפלל לסייעתא דשמיא שהמכונה הספציפית שאת קונה תהיה מוצלחת וללא תקלות. בהצלחה

גם לנו יש כזה,
ובאמת קצת קשה ללמוד את הפונקציות,לפעמים לא יוצא יבש לגמרי...
אאם אפשר לפרט קצת על האופציות וסוגי הכביסה אני אשמח,
תודה,

גלינג

משתמש סופר מקצוען
גם לנו יש כזה,
ובאמת קצת קשה ללמוד את הפונקציות,לפעמים לא יוצא יבש לגמרי...
אאם אפשר לפרט קצת על האופציות וסוגי הכביסה אני אשמח,
תודה,
יש לי את החוברת בעברית
אני אשתדל לסרוק ולעלות.
(אצלנו בתכלס' משתמשים רק באפשרות הראשונה..)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה