מיחזור משכנתא

שקדנות

משתמש פעיל
עזרה דחופה!! לכל מי שמבין.
יש לי משכנתא שרק עולה ועולה. מורכבת מ2/3 פריים +0.2 ושליש 4% קבוע צמוד למדד מחירים [סכום של 288 K]. אני מבין שהקבוע צמוד הוא הרוע במשכנתא שלי.
אני מעוניין לדעת כיצד לנהוג, אם כדאי למחזר עכשיו את השליש הזה או להמתין.
ואם נכון למחזר... האם יש איזה עדיפות לסוג מסויים?
תודה!!!!!!

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עזרה דחופה!! לכל מי שמבין.
יש לי משכנתא שרק עולה ועולה. מורכבת מ2/3 פריים +0.2 ושליש 4% קבוע צמוד למדד מחירים [סכום של 288 K]. אני מבין שהקבוע צמוד הוא הרוע במשכנתא שלי.
אני מעוניין לדעת כיצד לנהוג, אם כדאי למחזר עכשיו את השליש הזה או להמתין.
ואם נכון למחזר... האם יש איזה עדיפות לסוג מסויים?
תודה!!!!!!
דחוף למחזר

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ברור לי!!!

השאלה איך, ומה?
רק את ה1/3? או גם את הפריים?
זה משכנתא דרגא ב' אני לא בטוח שכולם ששים עליה.
למחזר בכל
הריבית שאת משלמת היום זה 6.2 . אפשר להשיג היום פחות מ4.8, (אפשר גם 4.7 ו4.6 ) במסלול מלצ.
לגבי המשתנה צמודה, חודש שעבר עלתה לך קרן המשכנתא בכ1700 ש"ח החודש ב15 לחודש זה שוב יעלה כנראה.
את יכולה למחזר את זה כנ"ל. ואז בקצת יותר מ4% את מקבלת מסלול לא צמוד.
בסה"כ את יכולה גם להוריד את ההחזר החודשי וגם לנטרל את המסלול הצמוד מדד

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה