מיזופוניה - רגישות יתר לרעשים

מדבקאות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יוצרי ai
מכבי מסבסדים 40% וכללית 50%
לא בררתי עם עזר מציון ספציפית על זה , השם שלה עלה תוך כדי שיחה על משהו אחר...
בכיף..
אשמח גם לשמוע על הטיפול, מה מחירו, האם עזר ותוך כמה זמן.
הבנתי מהאתר שיש לה מרפאה בבני ברק וצריך לבוא פעמיים ביום למשך עשרה טיפולים. נכון?
איך בדיוק זה עובד?

ולגבי הסבסוד של מכבי, איך מקבלים? צריך הפניה? מאיפה?
סליחה על השאלות, אני שמחה כ"כ לשמוע על האפשרות שיש איזשהו פתרון לדבר הנורא הזה, חייבת לנסות אותו.

מירימ

משתמש פעיל
וואו! יש לך מושג מה העלויות לטיפול?
חושבת ש-300 לטיפול, לא בטוחה
לגבי החזר - נראה לי שהמזכירה תדע לענות הכי טוב..

באופן כללי זה טיפול לא דוקא לבעיה הספציפית הזאת (אני לדוגמא הולכת לזה עם ילדה לצורך טיפול באילמות סלקטיבית)
לא יודעת להסביר הרבה על השיטה...

אולי @OR_Design תרצה להחכים אותנו? (ראיתי שהיא ממליצה על המכון מיניסיון אישי (אבל ללא קשר לרגישות השמיעתית)

OR_Design

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יוצרי ai
חושבת ש-300 לטיפול, לא בטוחה
לגבי החזר - נראה לי שהמזכירה תדע לענות הכי טוב..

באופן כללי זה טיפול לא דוקא לבעיה הספציפית הזאת (אני לדוגמא הולכת לזה עם ילדה לצורך טיפול באילמות סלקטיבית)
לא יודעת להסביר הרבה על השיטה...

אולי @OR_Design תרצה להחכים אותנו? (ראיתי שהיא ממליצה על המכון מיניסיון אישי (אבל ללא קשר לרגישות השמיעתית)
אני? איפה המלצתי על משהו?
מנסה להזכר :)
אולי טעית בשם הניק?

מירימ

משתמש פעיל
חחח
יכול להיות שעבר כבר זמן (ב 2018)
תעשי חיפוש בפרוג "עדנה גלבוע" שפורסמו מהמשתמש שלך...
סקרנת אותי, הסתמכתי על מילה שלך.....:oops:

OR_Design

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יוצרי ai
חחח
יכול להיות שעבר כבר זמן (ב 2018)
תעשי חיפוש בפרוג "עדנה גלבוע" שפורסמו מהמשתמש שלך...
סקרנת אותי, הסתמכתי על מילה שלך.....:oops:
אהההה
על עדנה
ראיתי מיזופוניה ולא קישרתי
לא טיפלתי אצלה לדבר כזה :)

באמת הייתי אצלה, היא ממש אלופה קולטת דברים בשניות
אבל לאיזה עניין? מיזופוניה?
כי בזה אין לי ניסיון

אוהבת לדעת

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
וואו אני בהלם!!!
חשבתי שיש לי "נערווים"
בעלי משתגע ממני.
אני אפילו עזבתי עבודה כי חברתי לצווות אכלה בקולי קולות, סנדוויץ לא גזר
הבעיה הכי גדולה שלי שנניח יש משהו שמפריע לי ואני מחליטה להתאפק מנסה מנסה ואז הכל מתפרץץץץ!!

משתמש אנונימי

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
וואוו
קראתי את התגובות פה והתרגשתי וצחקתי חליפות
זה אני, לחלוטין. זה באמת נפוץ??
מתחרפנת מכל מה שהזכרתם כאן- מרק, תה וכל החברים
הבנתי סופית שהבעיה היא בי כשנסעתי עם מישהי ברכב לבד, היה שקט ואני שתיתי תה. אני לוקחת לגימה אחר לגימה בחיל וברעדה תוך הצצות תכופות להבעות פנים של היושבת לידי, ואז הייתי בשוק לראות ש-- אפס, גורנישט! שום תגובה! שאלתי אותה בהלם 'מה, זה.. לא מפריע לך'? היא תקעה בי כזה פרצוף תמה, ששתיתי בקולניות כל שאר הנסיעה. (לא משנה ששיגעתי את עצמי. כשרון). אחד הכי קשים זה באמת התפילה, וזאת בעצם הלכה שצריך לומר את המילים בשפתיים ושיישמעו (בלחש), ואני פשוט לא מסוגלת. מופיעות לי כלללללללללל התחושות שתיארתם כאן...

וכשאני ניסיתי לומר משהו על זה לסובבים, צחקו עליי ואמרו ש'זה הכל עניין על מה את שמה את הפוקוס':mad:.

אני לא חושבת שיש לי בעיה בוויסות חושי. אמנם את מה שתיארתם, עם הגרב הלא מתוחה, הפס של הגרב שלא יושב בול, הטיפה עם הקניות בפרצוף וכו'- הכל מוכר עד כאב, אבל זה לא דברים סטנדרטים שמציקים לכולם?

נו טוב

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
בעקרון חושבת שזה משהו שמפריע להרבה אנשים אבל זה תלוי עד כמה זה מפריע
כשזה מפריע בצורה סבירה זה די נורמאלי אבל כשזה מפריע ביום יום מדי זה כבר לא נחשב נורמאלי...

י.י.י.

משתמש חדש
מזכיר מאוד HSP, כדאי לבדוק
מצ"ב שאלון, למיטב זיכרוני מינימום 13 תשובות נכונות יכולות להעיד על HSP,
האם זה בא לידי ביטוי בדברים נוספים - תחושת תשישות, שימת לב לפרטים, ביקורתיות, קשיים בשינה?
לשנות HSP אי אפשר אבל ללמוד איך לעבוד עם זה אפשר, יש כמה ספרים של ד"ר איליין ארון מומלצים

קבצים מצורפים

• אדם-רגיש-מאוד-שאלון-עצמי.pdf
    KB 115.2 · צפיות: 228

י.י.י.

משתמש חדש
מדגישה: אצלי זה קולות הקשורים לבני אדם בלבד וככל שיותר קרובים זה מרגיז ברמות בלתי נתספות עד כדי חוסר יכולת להישאר שאננה מול דבר כזה.
וואו מזדהה!!!!
תבדקי את השאלון שצירפתי מקודם כמעט ברור שזה HSP
רגילים לסווג אותנו עם בעיות בוויסות חושי, ועוד כל מיני דברים (לעיתים גם בעיות קשב וריכוז ADD או ADHD) אבל זה לא (במקרה של קש"ר למשל יש דרכים ברורות מאוד להבדיל בין HSP לבעיות קשב וריכוז)

י.י.י.

משתמש חדש
ליד גברים זה יותר גרוע כי הם פחות מודעים לעניין הזה שנהוג לאכול בשקט או שיש אפשרות לקנח את האף בטישו ולא לכיח דרך הפה וכד'. ולא עוזרים המבטים המשפדים שנשלחים לכיוון כי הם לא תמיד מבינים שזה בעיה
יש גם גברים HSP... רק שבדרך כלל הם יותר צריכים להסתיר את זה (במקרה הרע) או ללמוד איך לחיות עם זה (במקרה הטוב אבל הפחות נפוץ)
אכמ"ל

112123

משתמש מקצוען
יש גם גברים HSP... רק שבדרך כלל הם יותר צריכים להסתיר את זה (במקרה הרע) או ללמוד איך לחיות עם זה (במקרה הטוב אבל הפחות נפוץ)
אכמ"ל
אני כזה, בן לאבא שבדיוק אותו הדבר.
יש ברגישויות האלו מגבלה לא קטנה אבל גם הרבה פלוסים.

הדף הראשון שהבאת היה ב95% כמו מראה עבורי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה