מיוזיק וידאו מחזקים - היי חבר'ה! צריך עזרה בבקשה

dviralush

משתמש חדש
יש לי 2 ערוצים לחיזוק נוער בעיקר ע"י עריכת אנימציה בכיף עם מסר - ואם יהיו לי יותר רשומים ולייקים (אפילו אם לא יראו) - זה יגרום ליותר אנשים לראות וליוטוב לפרסם ויעזור לי לפרסום גם בתור עורך סרטים ויקדם אותי.

תודה רבה לעוזרים.

ערוץ בעברית

ערוץ באנגלית https://www.youtube.com/channel/UCkQX5AVZ5GnswRNuIA3lFQw

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
הבעיה היא שאם יוטיוב מפרסם אצלך, זה אומר שהנוער על הדרך
יראה כל מני זוהמות, כך שאולי יהיה לך מצב של יצא שכרו בהפסדו...

dviralush

משתמש חדש
נכתב ע"י GolanArt;2419366:
הבעיה היא שאם יוטיוב מפרסם אצלך, זה אומר שהנוער על הדרך
יראה כל מני זוהמות, כך שאולי יהיה לך מצב של יצא שכרו בהפסדו...

יוטוב לא יכול לפרסם אצלי כי אני לא מרוויח מזה שקל וזה לצורכי חינוך, אז יש אפשרות לעקוף זכויות יוצרים.

ב', מדובר על נוער שבלאו הכי חשוף שם ביוטוב, נדיר שמישהו יכנס ליוטוב רק בגללי.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
אני רואה עכשיו שלא הבנתי נכון, חשבתי שאתה רוצה להכניס כסף מהפרסומות לטובת הארגון, סליחה.

dviralush

משתמש חדש
עד כמה שאני יודע רווחים ביוטוב זה כמעט כלום, ורק שמגיע למיליוני צפיות (בחו"ל, ובשיתוף פעולה עם היצר הרע, דהיינו לא הסרטונים שלי), מתחילים להרוויח. הרווח זה פרסום, תיק עבודות וכמובן אם מישהו התחזק אז בכלל...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה