דרוש מידע מיהו השטריימל מאכער הכי אמין היום?

שלום אני רוצה לקנות שטריימל חדש וכפי שידוע לי השטריימל מאכערס זה לא שוק הכי אמין האם ידוע לכם מיהו השטריימל מאכער הכי אמין היום?

שוקי פלד

משתמש פעיל
ממליץ על אילאוויטש בבני ברק
יש בירושלים לעוי'ס שם טוב ווינער'ס וכו' וכו'

יאנקאלע

משתמש מקצוען
שאלו כאן על אמינות
יופי ואמינות לא הולכים ביחד בתחום
יש כאלו שהוזכרו לעיל שהשטריימלים שלהם מאוד יפים
אבל מבחינת שירות ואמינות זה פשוט באדמה
הם פשוט מזלזלים באנשים בצורה מחפירה

אני יספר 2 סיפורים שקרו וכל אחד יברר מה שהוא רוצה

סיפר לי חתן שכאשר קיבל את השטריימל לפני החתונה התעורר ויכוח בינו לבין המוכר
לגבי מה הייתה ההזמנה החתן טען שהזמין משהוא אחר לגמרי
המוכר נעלב תוך כדי הויכוח ולקח את השטריימל חזרה
ולא הסכים לתת לו אותו אפילו את אותו שטריימל ואפילו בתשלום וזרק אותו מהמקום
היה זה עדיין כמה שבועות לפני החתונה שהיה מספיק זמן למוכר לעשות עוד כמה עשרות שטריימלאך
הנ"ל היה צריך לחפש משהוא מוכן בלחץ שלפני החתונה...

סיפור שני
אברך בשנה ראשונה התגורר בעיר אחרת ושלח את השטריימל לתיקון קל עם אחיו המתגורר באותה עיר של השטריימל מאכער אבל רחוק מאוד
כאשר הגיע לאסוף את השטריימל גילה האח ששכח להביא איתו 100 שקלים עלות התיקון
הנ"ל לא הסיכם לתת לו את השטריימל גם שהאברך ואביו התקשרו וביקשו לתת לו את השטריימל והם יעשו העברה מיידית על הסכום או ישלחו אח"כ לפי רצון המוכר
אך הוא שוב שלחו בבושת פנים שעד שיביא לו את הכסף מזומן הוא לא יתן לו את השטריימל

כל מילה נוספת מיותרת

מאה ואחת

משתמש חדש
אני יכול להגיד לכם דבר אחד שלדעתי לא כולם יודעים כיום אמינות ואיכות זה שם טוב שטריימלך 'כיום' {למי שלא יודע שם טוב התפצל לפני שנתיים והתחדשו בשם טוב בהנהלה חדשה ואמינה ששינתה שם הכל מהיסוד,לפני כן השם שלהם לא הייתה אמין כ"כ}

קניתי שם אני ואח שלי[חתן] שטריימל לפני שנה וחוץ מהיופי והאיכות שלדעתי הוא ממש מתחרה עם אילוביץ ,וקרויס האמריקאי
והטופ שבטופ אני התפעלתי מאוד מהשירות והאמינות שלהם:
קובעים פגישה מראש אתה נכנס שם לחנות מתייחסים אליך כאל מלך והוא מוציא דף שבו הוא רושם את כל הפרטים והוא מראה לך בתוך השטריימל איך מודדים את השיער ואיך לדעת איזה סוג שיער קיבלת ואז יושבים על כל פרט ופרט אני זוכר איך שהוא שאל אותי לאן שיהיה כיוון הקרוין עקום או יישר בקיצור ממש ממש נהנתי מעצם ההזמנה אח"כ כשהגעתי לקחת את השטריימל ב-ד-י-ו-ק מה שהוא אמר לי הוא עשה לי ביקשתי ממנו להוסיף עוד שתי דברים ייישר הוא עשה לי את זה
והכי התפעלתי שלפני פורים השנה נכנסתי אליו אחרי שהשטריימל שלי מחזיק לי כמו חדש וביקשתי ממנו פרעס וגיהוץ קטן לא ביקש ממנו שקל והוא אמר לי שיש לי 3 שנים טיפולים חינם
מאוד נהנתי ממליץ בחום

גרידא אחי שקנה שטריימל באחד המקומות שתוארו לעיל גם מאוד מאוד מאוכזב מהשירות והאימון לכן אני כ"כ ממליץ על שם טוב ששילמתי פחות מאחי וקיבלתי הרבה יותר יפה מאחי

צעירה חסידית

משתמש רשום
לבעלי יש שטריימל מלעוויס.
לפני תקופה, כמעט שנה אחרי החתונה, לא היה מרוצה ממשהו |(השערות "נפתחו" מהר במיוחד ופרעס עזר רק לתקופה קצרה).
הוא דיבר עם לעוויס, ועשו לו שיפוץ רציני בשווי מאות שקלים במתנה וסיכמו שאחרי פסח יחזור לראות שהכל הסתדר.

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לעוויס שרות ואיכות פצצה אין דברים כאלה בעלי שלח עליו הרבה וכולם מרוצים

לבלוב

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
אני אכתוב כאן על מישהו לא כ"כ מוכר אבל מי שמכיר יודע ש....
אין על "הדר"
ולא, אין לי שום מניות שם, יש לי רק שטריימל שעשיתי שם לפני יותר מ8 שנים וזה עדיין יפה וטוב יותר מכל השטריימלעך של הגיסים שלי שהתחתנו אחרי (של האחים שלי לא כי גם הם עשו בהדר.....)
מיד כשתכנסו תרגישו שעומד שם בן אדם (בערל שטיינבערג) שלא יודע בכלל איך לרמות אנשים, הוא נותן לך בדיוק מה שאתה מבקש במחיר נמוך ומיוחד.
אני אישית כשבאתי לקחת את השטריימל לא הייתי מרוצה מהתוצאה (אפי' שזה היה מה שביקשתי, אבל לא ידעתי להעריך נכון מה טוב עלי) והוא ללא שאמרתי כלום הוא אמר לי שיש לו בדיוק עכשיו מישהו שרוצה שטריימל כזה מוכן (או שכן או שלא....) והוא יתן לו את זה ובשבילי הוא עשה שטריימל חדש לגמרי!!!!!!
והשירות לא נגמר כשאתה מקבל את השטריימל, רק שיש לך שירות של פרעס כמה שאתה רוצה לכל אורך ימי השטריימל (כן, לא רק 3 פעמים בשנה הראשונה), וכן כל מה שצריך הוא כאן.
ממליץ מאוד, (כל מי שהלך לשם ע"י המלצתי לא התחרט.....)
בברכה

יענקל בעל עגלה

משתמש סופר מקצוען
פרסום וקופי
עריכה תורנית

ל.ק.י

משתמש פעיל
חברים אני היום הולך לראות אצל לעוויס שטרימל ומחר אצל אילאוויטש נעדכן אותכם בהמשך

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
הרבה שיבחו כאן שטריימל מאכער מסוים
לא יודע מה ההגדרה שלכם אמין
אצלי אמין הכוונה שכאשר אתה מזמין מוצר אתה יודע בוודאות מה המוצר שאתה הולך לקבל
אצל המומלץ הזה מה לעשות א"א לבנות עליו כי הוא לא הכי מוצלח והכי מוכשר, כן, הוא אלוף בשיווק ביחס ובשירות
ייתן לכם כמה 'פרעסים' שתרצו העיקר לצאת עם הרגשה טובה
זה שהוא מפיק שטריימלעך יפים לא אומר לגבי האמינות
לדעתי השטריימל מאכער היחיד האמין בשוק, שאפשר להיות בטוח לגבי המוצר הסופי הוא:
גרבר
מחזיק שנים
מה שאתה משלם זה מה שאתה מקבל
לכל שערה יש כתובת
הוא פשוט אלוף!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה