רכבים מידע על רכב להשכרה שאפשר להיכנס איתו לאוקראינה

איציק 10

משתמש חדש
אני אמור לטוס עוד שבועיים לאוקראינה ואני מחפש ממולדובה או הונגריה או פולין איך אפשר להשכיר רכב שניתן להיכנס איתו לאוקראינה
חשוב לי שזה היה עם ביטוח
כל מי שיש לו מידע בענין או שהוא עשה את זה פעם אשמח לשמוע

eh

משתמש פעיל
תקשיב מחפירה שלי באינטרנט הכי טוב בקישינב אם גרין מוטור למרות שזה חברה דפוקה יחסית הרכבים לא יקרים והם לוקחים רק 30 יורו על מעבר למדינה אחרת (אוקראינה)בשונה מיונטייד שלוקחים 120 יורו.
הבעיה שהם נונים רק 200 ק"מ ליום נסיעה הלוך ושוב זה בערך קצת יותר מ700 ק"מ ואם זה כולל רבי נתן זה יוצא בערך 800 אז ככה אם אתה לוקח ל3 ימים +אתה די מסודר כי עד כמה שאני זוכר חריגה זה רבע יורו זאת אומרת שקל לק"מ ובחריגה לא גבוהה זה לא יוצא יקר.אפשר לקחת את אלבר בקישינב או סיקסט(כמדומה)ואז זה ללא הגבלה והם כמובן יקרים משמעותית גם בתשלום על חו"ל.
אפשרות נוספת לשכור מכל חברה בקרקוב ולשהאיר את הרכב בגבול לקחת בולט ללבוב או רכבת יש בערך 5 פאמים ביום ואז לקחת ביונטייד בלבוב הרבה יותר זול בערך 450 לרכב ל4 ימים מלבוב ללא הגבלת ק"מ לדעתי זה יותר שווה מה גם שלא נתקעים בגבול אם הרכב!בהצלחה!ואם תוכל לספר תובנות מה עשית יואיל גם לי!

אור אורות

מהמשתמשים המובילים!
פחות או יותר מיצו פה את הנושא.
אפשר להחליף בגבול.
להיכנס לאוקראינה:
יש חברות במולדובה, וחברה אחת בקרקוב.

klik's

משתמש מקצוען
אני הוצאתי רכב שבוע שעבר בהרץ בשדה תעופה במולדובה רק הם לוקחים 100 יורו על הגרין כארד להכניס את הרכב לאוקראינה .בהצלחה

איציק 10

משתמש חדש
אני הוצאתי רכב שבוע שעבר בהרץ בשדה תעופה במולדובה רק הם לוקחים 100 יורו על הגרין כארד להכניס את הרכב לאוקראינה .בהצלחה
היה על הרכב ביטוח בתוך אוקראינה
היה לך הגבלת קילומטר
ומה המחיר שיצא לך על כל ההשכרה
מאוד מאוד יעזור פשוט אני אמור לטוס שבוע הבא בעזרת השם

סוכן טיסות

משתמש רשום
בקישינב במולדובה יש אפשרות להוציא רכב מחברות: סיקסט, הרץ, ו-Green Motion
שלושת החברות הללו נותנים (כמובן בתוספת תשלום-באיזור ה-100 יורו לכל תקופת ההשכרה) אישור וביטוח להיכנס לאוקראינה,
כל שלושת החברות הנ"ל מגבילות את הקילומטרים ליום (לכל תקופת ההשכרה) באם נכנסים עם הרכב לאוקראינה, באיזור ה-200 ק"מ ליום

נערך לאחרונה ב:

klik's

משתמש מקצוען
היה ביטוח ,היה הגבלה בגלל שיוצאים ממולדובה ,והם לוקחים 25 סנט לק"מ ,על חריגה מהגבלה ל150 ק"מ ליום היינו 5 אנשים יצא 100$ לבן אדם כולל הכל לקחנו ל4 ימים הדלק זיל הזול יחסית לארץ אם אתה רוצה יש לי את המייל של האחראית הרץ במולדובה שהתכתבתי איתה

איציק 10

משתמש חדש
היה ביטוח ,היה הגבלה בגלל שיוצאים ממולדובה ,והם לוקחים 25 סנט לק"מ ,על חריגה מהגבלה ל150 ק"מ ליום היינו 5 אנשים יצא 100$ לבן אדם כולל הכל לקחנו ל4 ימים הדלק זיל הזול יחסית לארץ אם אתה רוצה יש לי את המייל של האחראית הרץ במולדובה שהתכתבתי איתה
אם תוכל לשלוח לי את המייל שלה
כי התקשרתי להרץ והם אמרו לי שאי אפשר לצאת לאוקראינה

klik's

משתמש מקצוען
להחליף את ה# ב @
ולהוריד רווחים

סתם שתדע, לא כדאי לנסוע מגבול מוגילוב- נסיעה מזעזעת ביותר (נראה כביש מלפני 300 שנה לפחות)
אלא מגבול פאלאנקה

klik's

משתמש מקצוען
עוד נקודה ששכחתי לציין אם רוצים להוציא הרכב לאוקראינה צריך אשראי עם מסגרת של 3000 יורו פקדון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה