מידע למתאשפז בשערי צדק

אברך כוללל

משתמש רשום
קרוב משפחה שלי אושפז בשערי צדק בירושלים, משפחתו הקרובה לא מסתדרת עם לינה קרוב לבית החולים והם צריכים כל יום לנסוע לביתם בעיר רחוקה ועוברים הרבה.
יש אולי למישהו מושג על דירות חסד / מלוניות/ אפי' בתשלום קרוב לבית החולים לתקופות קצרות?
וכן אולי נסיעות לבית החולים מרחבי הארץ?

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
קרוב משפחה שלי אושפז בשערי צדק בירושלים, משפחתו הקרובה לא מסתדרת עם לינה קרוב לבית החולים והם צריכים כל יום לנסוע לביתם בעיר רחוקה ועוברים הרבה.
יש אולי למישהו מושג על דירות חסד / מלוניות/ אפי' בתשלום קרוב לבית החולים לתקופות קצרות?
וכן אולי נסיעות לבית החולים מרחבי הארץ?
יש לי איזה רעיון לדירה בבית וגן.
תשלחו מייל yair220491 @ GMAIL.COM

אמא5

משתמש מקצוען
שמעתי על מישהי שהתאחסנה בחדרי אירוח ביד שרה - כמה דקות הליכה מבית החולים.
אין לי פרטים- אפשר לבדוק ביד שרה.

אמא5

משתמש מקצוען
תודה רבה!!!
אכן ביררתי ואכן פניתי אליהם,
בשבת זב בחינם, באמצע השבוע 220 ש"ח ליום
בשמחה, שתהיה רפואה שלמה.
אני נזכרת גם שלעמותת זכרון מנחם יש מתחם אירוח באיזור, אבל זה מידע מלפני די הרבה שנים, קרובת משפחה שלי עבדה שם. אפשר לפנות אליהם ולבדוק אם היום יש להם איך לעזור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה