מידול בנינים / מגדלים

נתנאלה

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
מי יודע באיזו תוכנה (או באילו תוכנות) משתמשים בחברות הדמיה, כדי למדל בנינים? הכוונה למידולים שמראים את הבנינים מבחוץ עם הסביבה שלהם (דשא, מכוניות, אנשים וכו').
שמוע שמעתי שלמידולי פנים (של מעצבי פנים), יש את התוכנות המוכנות שלהם. אך מה שמעניין אותי אם גם למידולי חוץ משתמשים בתוכנה מוכנה מסוג זה, או שהולכים על מיה, מקס ודו'

באותו הקשר: מהו השכר שמקבלים על עבודה כזו (בתור שכיר?)

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
משתמשים בכל התוכנות, כל חברה והתוכנה שלה, התוכנות הנפוצות: 3DS MAX ו-MAYA אלו התוכנות שמשתמשים בחברות הדמיה בדרך כלל וזה לא משנה חוץ או פנים כי בכל תוכנה אפשר לעשות הכל, יש כאלה שמשתמשים בתוכנות של השרטוט כמו טורבוקד ששייכת לאוטוקד, אבל לא נראה לי שחברות הדמיה מקצועיות משתמשות בתוכנות האלו.

אין לי מושג כמה מקבלים בתור שכיר בעבודה זו.

maor700

משתמש רשום
התוכנות הבולטות היום בשוק ההדמיות המקצועיות הם בעיקר מקס ומאיה פחות, כמו שIP6 אמר. עם זאת ניתן למדל בכל תוכנת תלת.
ישנם תוכנות שמיועדות לאדריכלים ומקלות את תהליך התכנון והמידול והם רוויט, סקטץ אפ ודומיהן.
תהליך ההדמיה מורכב ממס' חלקים - בניית מודל ע"פ סרטוט,הוספת סביבה, טקסטור, תאורה, הגדרות רנדר ורנדר, ויש שמבצעים פוסט בפוטושופ גם.

רוב התוכנות שהוזכרו יכולות לתת תוצאה לא רעה בכל חלקי התהליך אבל תוכנות שתומכות במנוע רינדור מבוסס RayTrace כמו מאקס מאיה C4D וכד' יתנו תוצאה ריאליסטית ביותר (עם ההגדרות הנכונות כמובן).

מנועי הרינדור שעובדים בשיטת RayTrace הם Vray ו MentalRay .

אני אישית עובד עם מקס וVray ומגיע לתוצאות טובות מאוד. לרוב השוק המקצועי בסטדיואים עובד עם מקס ווירי כך שאם ברצונך להיות שכיר אני ממליץ לך על השילוב הזה.

לגבי לימודים אני למדתי כאן אך לא מציע להתחיל ישר מהקורס הזה קודם כל תלמד את הבסיס תעשה כמה הדמיות לבד ורק אחרי זה תתחיל את הקורס.

שכר- השוק הזה פרוץ שכירים יכולים לקבל בין 4-9 עצמאיים יקבלו הרבה יותר תלוי ברמתם המקצועית ובכמות הלקוחות.
המקצוענים לוקחים בין 2000-6000 להדמיה סטנדרטית. יש גם פרוייקטים של 30,000 ויותר תלוי במורכבות הפרוייקט ומי הלקוח.

יניב

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
נכתב ע"י maor700;492595:
שכר- השוק הזה פרוץ שכירים יכולים לקבל בין 4-9 עצמאיים יקבלו הרבה יותר תלוי ברמתם המקצועית ובכמות הלקוחות.
המקצוענים לוקחים בין 2000-6000 להדמיה סטנדרטית. יש גם פרוייקטים של 30,000 ויותר תלוי במורכבות הפרוייקט ומי הלקוח.
הכוונה 4-9 לחודש או לפרוייקט?

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
ברור לחודש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  35  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה