דיון מטרת השיתופים שלי כאן בפורום היא....

מטרת השיתופים שלי כאן בפורום היא....

• לייקים.

הצבעות: 22 25.9%
  • פרסום.

הצבעות: 11 12.9%
  • לשפר את רמת הכתיבה שלי

הצבעות: 46 54.1%
  • האם לייקים מעניינים אותי?

הצבעות: 6 7.1%

• סה"כ מצביעים
    85

-חיה-

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
קבלתי פה פעם ביקורת סופר קטלנית על קטע שכתבתי. זה גרם לי לחקור ולחקור עד שהבנתי נקודה בכתיבה שלעולם לא הייתי מבינה אותה אחרת. הביקורת הזו הייתה הדבר שהכי קידם אותי בכתיבה!
אבל עדיין אני לא יעז לבקר ככה אחרים.
וואו! כל הכבוד!
לא בטוחה שאם אני הייתי מקבלת ביקורת קטלנית הייתי מצליחה להסתכל עליה במבט נכון.

חני כהן :)

משתמש מקצוען
קבלתי פה פעם ביקורת סופר קטלנית על קטע שכתבתי. זה גרם לי לחקור ולחקור עד שהבנתי נקודה בכתיבה שלעולם לא הייתי מבינה אותה אחרת. הביקורת הזו הייתה הדבר שהכי קידם אותי בכתיבה!
אבל עדיין אני לא יעז לבקר ככה אחרים.
וואוו! כל הכבוד!!

נערך לאחרונה ב:

castamir

מהמשתמשים המובילים!
שכל אחד אומר ("טוען") מה המטרה שלו בשיתופים בפורום, זה… נחמד. ממש חביב וחמוד ומעונב.

אבל אם רוצים שבאמת יהיה מעניין, אזי שכל אחד ואחת יכתבו מה לדעתו המטרה של כותבים אחרים כאן בקהילה… או אז תעלה המשואה! אש להבה.

-חיה-

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
ואם ניק אחד נכנס 3,000 פעמים? לא נחשב? מעניין...
נושא למחקר מעמיק
מזכיר לי שפעם פעם היה ניק שניסה לחקור את הזמן המדויק שבו אשכול הופך ללוהט.
קראו לו נוטרדיימוס אם אני לא טועה.

משתמש מקצוען
וואו. פער מטורף.
איך זה? מה הפשט?
כל כך הרבה אנשים לא מלייקים? למה? תביעו את דעתם - לחיוב או לשלילה!
לא נראה לי הגיוני...בחלק מהאשכולות יש צפיות של 2M ויותר. לא נראה לי ש2M נכנסו לאשכולות האלו....

לגבי הלייקים - ביננו מה זה משנה? לייקו לא לייקו. אהבו לא אהבו. אחרי הכל אף אחד לא לוקח את זה איתו לקבר...

שמתם לב לתגיות שלי 'כי לא במותו יקח הכל לא ירד אחריו כבודו' קחו את זה בקליל...;)

Tamarit

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
באמת לא הייתי מובנת
הכוונה שלי שיהיה אשכול אימון חודשי כל פעם בנושא מסוים.
לדוגמא בנושא אלגוריה- אשכול שבו יסבירו בכללי מה זה אומר ואיך כותבים כתיבה אלגורית בצורה נכונה. יהיה אפשר להעלות שם כמה קטעים שרוצים מתוך מטרה להתאמן וללמוד את זה. בנוסף יתאפשר לבקר את הקטעים שהועלו מתוך מטרה של שיפור ואימון.
ככה יהיה אפשר להשיג 2 מטרות- גם ללמוד כמה שיותר סוגי כתיבה ומושגים שונים שיכולים לשדרג את הכתיבה וגם שיוכלו לתת ביקורת היותר חופשיות.
מובן יותר?
מובן וגם נשמע לי חמוד מאוד
מקווה באמת שלא עפת רחוק מדי...

שמואל י

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
באמת לא הייתי מובנת
לדוגמא בנושא אלגוריה- אשכול שבו יסבירו בכללי מה זה אומר ואיך כותבים כתיבה אלגורית בצורה נכונה. יהיה אפשר להעלות שם כמה קטעים שרוצים מתוך מטרה להתאמן וללמוד את זה. בנוסף יתאפשר לבקר את הקטעים שהועלו מתוך מטרה של שיפור ואימון.
ככה יהיה אפשר להשיג 2 מטרות- גם ללמוד כמה שיותר סוגי כתיבה ומושגים שונים שיכולים לשדרג את הכתיבה וגם שיוכלו לתת ביקורת היותר חופשיות.
מובן יותר?
בעד! מאמין שאין בעיה זה יצליח (כל עוד מספיק אנשים מעוניינים ברעיון).

אפשר להשתמש בינתיים במקדם "הדרכה" או "דיון".

משתמש מקצוען
באמת לא הייתי מובנת
מובן יותר?
כן, זה מובן.

והרעיון ממש טוב!! איך מתחילים?

ליאורהA

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
אפשר לפתוח אשכול חודשי שיהיה אפשר להעלות בו קטעים ספרותיים בהקשר למושגים ספרותיים שונים.
לא אשכול אתגר אלא יותר אימון כזה שאפשר להעלות בו כמה קטעים שרוצים עם אופציה גם לדון עליהם באשכול נפרד, או אפילו בתוך האשכול עצמו.
זה ילך?
אפשר אפילו להוסיף לזה מקדם בשם 'אימון' או משהו בסגנון.
רעיון מצוין!
היו כאן פעם אתגרי שירה ברעיון דומה - כל פעם על סגנון, מושג או אמצעי אומנותי אחר.
אפשר להמשיך את הקונספט הזה, רק בלי מנהל אתגר ושופטים לעת עתה. השאלה היא אם בצורה הזו זה יצא משהו חד פעמי, ובשביל ליצור מוטיבציה כן צריך את העניין של שופטים, זוכים והעברת שרביט הניהול. ;)

והרעיון ממש טוב!! איך מתחילים?
לכאורה אפשר פשוט לפתוח אשכול שיתופי כמו זה, ולבחון את רמת ההיענות (אם זה בסדר מבחינת המנהלים).
מה שכן, לדעתי תהיה השתתפות גדולה יותר אחרי פסח, אבל אפשר להתחיל בקטן ולהתקדם. :)
@-חיה- היו לך רעיונות למושגים ספרותיים שאפשר להתחיל איתם?

-חיה-

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
רעיון מצוין!
היו כאן פעם אתגרי שירה ברעיון דומה - כל פעם על סגנון, מושג או אמצעי אומנותי אחר.
אפשר להמשיך את הקונספט הזה, רק בלי מנהל אתגר ושופטים לעת עתה. השאלה היא אם בצורה הזו זה יצא משהו חד פעמי, ובשביל ליצור מוטיבציה כן צריך את העניין של שופטים, זוכים והעברת שרביט הניהול. ;)

לכאורה אפשר פשוט לפתוח אשכול שיתופי כמו זה, ולבחון את רמת ההיענות (אם זה בסדר מבחינת המנהלים).
מה שכן, לדעתי תהיה השתתפות גדולה יותר אחרי פסח, אבל אפשר להתחיל בקטן ולהתקדם. :)
אממ באמת יש צורך במוטיבציה לאשכולות אימון כאלה, אבל לא יודעת אם ההנהלה תאהב אשכול אתגרי נוסף (וגם לא יודעת אם תהיה זרימה)

האמת שהרעיון נוצר משיטוט בויקיפדיה כשראיתי כל מיני מושגים ספרותיים מעניינים שיכולים לתרום לרמה של הכתיבה.
חשבתי לפתוח אשכול נושא ואימון ולהעתיק את ההסבר שלו בויקיפדיה, ואם יש ניקים שמכירים את הנושא יותר אז שישתפו.

ליאורהA

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
D I G I T A L
אבל לא יודעת אם ההנהלה תאהב אשכול אתגרי נוסף
לפי מה שהבנתי מהתיאור שלך, מדובר באשכול שיתוף ותגובות, לא באשכול אתגרי כמו האתגרים הקיימים כיום. בכל מקרה, תמיד אפשר לשאול אותם. :)

האמת שהרעיון נוצר משיטוט בויקיפדיה כשראיתי כל מיני מושגים ספרותיים מעניינים שיכולים לתרום לרמה של הכתיבה.
חשבתי לפתוח אשכול נושא ואימון ולהעתיק את ההסבר שלו בויקיפדיה, ואם יש ניקים שמכירים את הנושא יותר אז שישתפו.
יפה מאוד! נשמע שיש כאן פוטנציאל ליוזמה שיכולה לתרום לכל המשתתפים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה