בריאות מטרנה

@YB@

משתמש פעיל
שלא ימחקו גם את זה...
כמובן שזה נכתב בהומור, ולא כעקיצה...
עכ"פ מה שרציתי לומר שנכון שלא צריך להיכנס לפאניקה מכל פרסום, אבל עדיין - איך לומר.... זה לא כ"כ יפה לזלזל במי שכן חוששת...
אגב - ובעיקר - הרבה מהאימהות שרשמו כאן הם אמהות מנוסות חלקם עם הרבה ילדים... כך שאפשר להביע דעה הפוכה דמוקרטיה!!! דמוקרטיה!!! אבל זה לא לעניין כל כך לזלזל באלו שחוששות...

דוכסטטוס

משתמש רשום
כמובן שזה נכתב בהומור, ולא כעקיצה...
עכ"פ מה שרציתי לומר שנכון שלא צריך להיכנס לפאניקה מכל פרסום, אבל עדיין - איך לומר.... זה לא כ"כ יפה לזלזל במי שכן חוששת...
אגב - ובעיקר - הרבה מהאימהות שרשמו כאן הם אמהות מנוסות חלקם עם הרבה ילדים... כך שאפשר להביע דעה הפוכה דמוקרטיה!!! דמוקרטיה!!! אבל זה לא לעניין כל כך לזלזל באלו שחוששות...
לא כ"כ מובן הכוונה בהודעה הזו, אבל שוין
בכ"א אם מישהו חש עצמו נפגע או מזולזל מהודעתי הקודמת הרי אני מיצר על כך ומתנצל בפניו

נאני

משתמש מקצוען
הבן שלי אוכל צמחי. הוא היה עם חום גם כשאכל סימילאק אבל כשהחלפנו למטרנה ביום שלישי (כי זה מה שהצלחנו להשיג) התווסף שלשול ואדמומית הזויה בטיטול עד כדי דימום- משהו שבחיים לא היה לו וכן חוסר שקט מטורף בלי יכולת להרדם, עצבנות ובכי ללא הפסקה.
לא יודעת אם יש קשר או אין- רק מניחה את העובדות כהוויתן...

ST!

משתמש פעיל
זו לא פעם ראשונה של בעיות בתמל וד"ל....

אם לא הנקה-
אז רק סימילאק

אילה ג

משתמש פעיל
דווקא אצלי, בגלל שלא מצאנו מטרנה עברנו לסימילאק ומאז התינוק בוכה יום ולילה מכאבי בטן,
הצלחנו להשיג כמה מטרנות והכל נרגע, עכשיו נגמר, חזרתי לפני כמה ימים לסימילאק וחזרו כאבי בטן..

אילה מינה

משתמש מקצוען
יכול להיות שמרגישים משהו בטעם?
אני נתתי לבת שלי פעם ב מטרנה טוגו, לפני תקופה החלטתי לקנות קופסא גדולה שלב 2 כדי להקל מעלי קצת מההנקה ומאז היא לא מוכנה לגעת במטרנה, הקופסא כמעט ריקה אבל אולי 2 בקבוקים היא אכלה מזה, השאר נזרק לפח...
לא הבנתי איך בגיל שנה פתאום לא אוהבים משהו שאכלו לפעמים (פעם בשבוע/שבועיים)
בכללי שלב 2 פחות טעים משלב 1 או 3
אני תמיד נותנת שלב 1 עד שגיל שנה ומדלגת על 2

...Naomi

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
בכללי שלב 2 פחות טעים משלב 1 או 3
אני תמיד נותנת שלב 1 עד שגיל שנה ומדלגת על 2

מענין, למה?
לפי המלצת דיאטנית אני נשארת על שלב 2 גם אחרי גיל שנה
זה מכיל הרבה יותר סוכר, חבל להרגיל את הילדים למתוק יותר.

אבל אני חושבת ששלב 2 כן מכיל יותר ברזל וסידן משלב 1.

• תודה
Reactions: HMB

אילה מינה

משתמש מקצוען
לפי המלצת דיאטנית אני נשארת על שלב 2 גם אחרי גיל שנה
זה מכיל הרבה יותר סוכר, חבל להרגיל את הילדים למתוק יותר.

אבל אני חושבת ששלב 2 כן מכיל יותר ברזל וסידן משלב 1.
אני נשארת על שלב 1 וזהו
כי 2 הם לא אוהבים ושלוש אכן מלא סוכר כדי שהילדים לא ירצו להפסיק

@@@@@@

משתמש פעיל
הבן שלי גם הקיא ושלשל ואגב - יש לו רגישות לחלבון פרה (לא ללקטוז) עברנו לו לשלב 2 מטרנה מהדרין אקסטרה קר - אריזה תכלת והוא הגיב מעולה!
שווה לנסות

חבררר

משתמש צעיר
מעניין הבן שלי מקבל שלב 1
ויש לו חום גבוה ולא רגוע בכלל כבר שבוע
וכמובן שהרופאה אמרה וירוס
ואחכ דלקת באוזן ומקבל אנטיביוטיקה מעניין מה הסיפור באמת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה