דרוש מידע מטפלת בתרפיה בבעלי חיים לילדים בירושלים עם החזר של לאומית

אמא מאושרת!

משתמש פעיל
למי שיש שמות וטלפונים של מטפלות בתרפיה בבעלי חיים לילדים בירושלים שניתן לקבל החזר מלאומית אני ממש אשמח שירשום כאן

והאם זה באמת יכול לעזור לילד אימפולסיבי והיפראקטיבי?

תודה רבה!!!

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
יכול להיות שיתאים לך רכיבת סוסים.
כחלק מהתרפיה הילדים לומדים גם לטפל בסוס ולקחת עליו אחריות. לילד שאוהב בעלי חיים זו חוויה עצומה.

יש בירושלים בשני מקומות - חוות אמיר בכביש רמות, וחוות עומרי במושב אורה. שניהם עובדים עם קופות חולים, לא יודעת אם גם לאומית.

אמא מאושרת!

משתמש פעיל
יכול להיות שיתאים לך רכיבת סוסים.
כחלק מהתרפיה הילדים לומדים גם לטפל בסוס ולקחת עליו אחריות. לילד שאוהב בעלי חיים זו חוויה עצומה.

יש בירושלים בשני מקומות - חוות אמיר בכביש רמות, וחוות עומרי במושב אורה. שניהם עובדים עם קופות חולים, לא יודעת אם גם לאומית.

היי,

נראה לי פחות מתאים לילד קטן רכיבה על סוסים-קצת מפחיד
הייתי רוצה בשבילו תרפיה עם ארנבות או חיות קטנות אחרות

תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  23  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה