מחשב של DELL שמתכבה פתאום בלי אפשרות להדליק

אִיתַי

משתמש רשום
יש לי מחשב של דל, I7, משהו טוב. יש לי אותו 3 שנים בערך, לעבודה וכו'.
בזמן האחרון הוא פתאום נהייה עם מסך שחור ו - זהו. מת.
לא מגיב, לא נטען, לא נדלק. כלום.
הפתרון כרגע הוא להמתין, בערך 24 שעות, ואז הוא נדלק.
מישהו יודע מה זה? אם יש לזה פתרון? מה אפשר לעשות עם זה? יש לי שם חומרים יקרים, פרויקטים וכו', אז אם מישהו מכיר את התופעה ויש לו פתרון - יעזור מאוד.

פפממ

משתמש רשום
יכול להיות שהמעבד הלך!
לי היה לי את זה פעם ועד שפעם אחד כבר לא רוצה לדילק גם אחרי 24 שעות ואז התברר לי שהמעבד הלך

אִיתַי

משתמש רשום
ניסתם ללחוץ לחיצה ארוככה?
כן. עדיין לא עובד.
יכול להיות שהמעבד הלך!
לי היה לי את זה פעם ועד שפעם אחד כבר לא רוצה לדילק גם אחרי 24 שעות ואז התברר לי שהמעבד הלך
אז עדיף לקחת את זה לתיקון עכשיו?!
כי אין סיכוי שכל החומר שיש לי בפנים יאבד מתישהו.

אבל זה מוזר. כי המעבד טוב. הוא לא אמור 'ללכת' אחרי כמה שנים בודדות.

פפממ

משתמש רשום
תבדוק את זה
ואפילו אם המעבד באמת הלך. כל החומר שבפנים לא הלך אפשר להוציא את הכל בלי שום בעיה
כי כל המידע והקצים שמורים בהכרטיס זיכרון אז אפשר פשוט להוציא את הכרטיס הזיכרון של המחשב ולהעתיק או להעביר למקום אחר

אִיתַי

משתמש רשום
תבדוק את זה
ואפילו אם המעבד באמת הלך. כל החומר שבפנים לא הלך אפשר להוציא את הכל בלי שום בעיה
כי כל המידע והקצים שמורים בהכרטיס זיכרון אז אפשר פשוט להוציא את הכרטיס הזיכרון של המחשב ולהעתיק או להעביר למקום אחר
אוקי. תודה.

ויש איזה משהו שאפשר לעשות כדי שזה לא יקרה?
נגיד לכבות את המחשב כל פעם אחרי שימוש, (כי אני רק סוגר אותו, בלי לכבות מהכפתור) אולי זה העניין?!

yossilang

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לפי התאור שלך כדאי לקחת את המחשב לבדיקה יכול להיות שהקירור או הבידוד של המעבד לא תקין וזה גורם למעבד להתחמם ול״השבית״ את עצמו לזמן מסויים. בדיקה קצרה תוכל לה״ציל״ לך את המצב.

ד. ל.

משתמש צעיר
מישהו יודע מה זה? אם יש לזה פתרון? מה אפשר לעשות עם זה? יש לי שם חומרים יקרים, פרויקטים וכו', אז אם מישהו מכיר את התופעה ויש לו פתרון - יעזור מאוד.
חיים מערכות אבטחה ומיחשוב מומלץ מאד מנסיון!!
ממש גאון המחשבים ונותן פיתרון לכל בעיה במהירות ובמחירים זולים ונוחים
מגיע עד הבית
0527684847

יהודי שלומד

משתמש מקצוען
היתה לי בעיה מסוג זה, הלכתי לטכנאי שפתח את המחשב, ומצא שם בורג קטן מאוד שהיה נוגע מידי פעם במגעים בפנים וגורם לקצר, ורק כשהבורג היה זז היה שייך להדליק את המחשב.
הנס שזה לא גרם לקצר רציני יותר שהיה ח"ו שורף את המחשב....

וילה

משתמש פעיל
היה לי אותה בעיה במחשה של DELL אבל ישן, אך זה נשמע מחשב חדש יחסית וזה ממש מוזר...כדאי ללכת לטכנאי בלי קשר כדי להציל את החומר! וגם שלא יהרס יותר אחרי הכל הוא כולה 3 שנים אמרת.

אִיתַי

משתמש רשום
אוקי. תודה.
אני באמת אשלח אותו לביקור אצל טכנאי... בתקווה שיהיה קצר.

yoelr

משתמש חדש
יש היום בשוק מעבדים i7 של דל פגומים
דל מודעים לזה
מציע לבדוק מול מעבדוצ דל

-קומפלט-

מפיקים לך אירוע!
מנוי פרימיום
אוקי. תודה.
אני באמת אשלח אותו לביקור אצל טכנאי... בתקווה שיהיה קצר.
תדברו עם טכנאי של DELL
שירות טוב ואדיב , ואם יש עדיין אחריות אז גם חינמי.

הצ'ייסר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
לי אישית גם יש מחשב של DELL וזה קרה לי לפחות פעמיים, שמתי לב שהמחשב מתחמם ממש ועובד קשה (משמיע רעשים...) גם כשהוא מכובה.
הפתרון שלי היה פשוט להכניס את המחשב פיזית למקרר (או אפילו למקפיא) ל-10 דקות בערך, עד שהוא פשוט מתקרר, ורק אז הוא נדלק לי.

וילה

משתמש פעיל
לי אישית גם יש מחשב של DELL וזה קרה לי לפחות פעמיים, שמתי לב שהמחשב מתחמם ממש ועובד קשה (משמיע רעשים...) גם כשהוא מכובה.
הפתרון שלי היה פשוט להכניס את המחשב פיזית למקרר (או אפילו למקפיא) ל-10 דקות בערך, עד שהוא פשוט מתקרר, ורק אז הוא נדלק לי.
וואו, בטוח זה לא הורס?

נטרלית

משתמש צעיר
למחשבים של חברת DELL יש אחריות למשך 3 שנים- עדיין לא עברו 3 שנים?- שווה לבדוק אצלם יש מצב שיתקנו ואפילו יביאו מחשב חדש, כמובן אם זה לא נגרם מבעיה כמו שנשפך מים על המחשב וכו'..וכמו שזה נשמע זה בעיה במחשב לא שגרתית, אז לבדוק מולם!
( כמובן שתמיד רצוי במקביל לשלוח לטכנאי)
בהצלחה.

יש איזה פתרון, אבל לא נראה לי שכדאי לעשות אותו בתדירות גבוהה:
תהפכו את המחשב (המשטח עצמו של המקלדת רק מהצד השני), יש שם עיגול קטן (חור) - צריך לדחוף לשם ראש מחט, זה מדליק\מכבה את המחשב
סוג של ריסטרט יותר רציני.

זה פתרון טוב כשזה קורה פעם ב.., אבל נשמע שהמחשב שלכם מזדקן וצריך לטפל בו\ לקבור אותו:(

אִיתַי

משתמש רשום
זה פתרון טוב כשזה קורה פעם ב.., אבל נשמע שהמחשב שלכם מזדקן וצריך לטפל בו\ לקבור אותו:(
מקווה שלא...
הוא לא אמור להזדקן מהר כל כך ;)
למחשבים של חברת DELL יש אחריות למשך 3 שנים- עדיין לא עברו 3 שנים?- שווה לבדוק אצלם יש מצב שיתקנו ואפילו יביאו מחשב חדש, כמובן אם זה לא נגרם מבעיה כמו שנשפך מים על המחשב וכו'..וכמו שזה נשמע זה בעיה במחשב לא שגרתית, אז לבדוק מולם!
( כמובן שתמיד רצוי במקביל לשלוח לטכנאי)
בהצלחה.
לא נשפך עליו מים או כל משהו אחר.
אני אפנה אליהם.
תודה.

לא הורס? ואפשר לעשות את זה הרבה? פעמיים בשבוע?!

יש היום בשוק מעבדים i7 של דל פגומים
דל מודעים לזה
מציע לבדוק מול מעבדוצ דל
וואו. אוקי.
תדברו עם טכנאי של DELL
שירות טוב ואדיב , ואם יש עדיין אחריות אז גם חינמי.

תודה.

הצ'ייסר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
וואו, בטוח זה לא הורס?
מה יכול להרוס? אם שמים אותו במקם בטוח ולא רטוב/לח, אין שום סיבה שתהיה בעיה.

הרעיון לזה עלה לי, כי כשהמחשב מתאמץ יותר מדי המאווררים שלו עובדים קשה כדי לקרר אותו, ולפעמים הוא לא נדלק רק בגלל הסיבה הזו, שהוא מתחמם יותר מדי, ולכן הפיתרון הוא פשוט 'לעזור' לו להתקרר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה