מחשב של DELL שמתכבה פתאום בלי אפשרות להדליק

yossilang

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לשים את המחשב במקרר לאורך זמן לא נראה לי ישים/טוב למחשב לי יש פטנט אחר, פשוט וזול....
תניחו את המחשב על זה בזמן העבודה וכך הוא פחות יתחמם, מנסיון.

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
במחילה גמורה מכל מה שנכתב כאן, לא מכניסים אדם לניתוח על סמך תחושות בטן של הדודה או מקרה דומה של השכנה.
בעולם החשמל והמחשוב יש 1 או 0.

יש לי מחשב של דל, I7, משהו טוב. יש לי אותו 3 שנים בערך, לעבודה וכו'.
בזמן האחרון הוא פתאום נהייה עם מסך שחור ו - זהו. מת.
לא מגיב, לא נטען, לא נדלק. כלום.
הפתרון כרגע הוא להמתין, בערך 24 שעות, ואז הוא נדלק.
מישהו יודע מה זה? אם יש לזה פתרון? מה אפשר לעשות עם זה? יש לי שם חומרים יקרים, פרויקטים וכו', אז אם מישהו מכיר את התופעה ויש לו פתרון - יעזור מאוד.
מחשב שכבה מעצמו מעיד על תקלה, יש לאבחן אותה כראוי ולטפל בהתאם.
כמה אתה מוכן להשקיע בבדיקה עצמית? אפשר ורצוי לבדוק במציג האירועים האם יש שגיאות קריטיות שהמחשב רשם ואם כן מה הן, אפשר לשחזר (מחשבתית) מה היה פתוח סמוך לקריסת המחשב, ואז לבצע בדיקה של צריכת משאבים כאשר המחשב באותו מצב עבודה עם אותן המשימות פתוחות וכו', אפשר לבצע בדיקת חומרה פרטנית. ואפשר עוד הרבה.

הכלל בעייני הוא כזה - אם החומר והמחשב חשובים, חבל להתמהמה - גש לטכנאי\מעבדה אמינים ויפה דקה אחת קודם.
אם החומר והמחשב פחות חשובים ויותר חשוב הנסיון העצמי, אז בהצלחה בבדיקות :)

שלמה שמואלי

משתמש רשום
פעם זה קרה לי גם עם מחשב של DEEL
לקחתי אותו לטכנאי והוא לחץ על איזה כפתור פנימי אין לי מושג איזה
בקיצור כדאי לך לקחת אותו לטכנאי

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
פעם זה קרה לי גם עם מחשב של DEEL
לקחתי אותו לטכנאי והוא לחץ על איזה כפתור פנימי אין לי מושג איזה
בקיצור כדאי לך לקחת אותו לטכנאי
הרבה מאוד מחשבים פגשתי בחיי, מבחוץ ומבפנים.
באף אחד מהם לא הותקן כפתור סודי פנימי שמסדר תקלות (חוץ מאחד שהיה שייך לתעשיה בטחונית אבל זה סיפור לפעם אחרת ;))

הכי קרוב לזה שאני מכיר זה איפוס ביוס (שנעשה ע''י ניתוק סוללה, גישור של נקודה מסויימת או לחיצה על כפתור ייעודי בחלק מהמחשבים). שבגדול, לא קשור ישירות לבעיה שדובר עליה פה.
כאמור, וכמו שפותח האשכול ציין, פשוט לקחת את המחשב לבדיקה אצל אדם מקצועי ואמין ולא להסתמך על מקרים דומים.
התורה חסה על ממונם וכו'.

ארי62

משתמש פעיל
זה קורה גם שהבטריה מלאה?
שהמטען מחובר?
לבדוק תקינות פתח טעינה ומטען.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה