מחפש - רעיון ריווחי לאתר צפייה ישירה

yooda230

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
המשתמש נחסם
יש ברשותי אתר צפייה ישירה לדתיים (חוקי לחלוטין), האתר מושבת מחוסר ריווחיות כרגע , הייתי שמח לשמוע רעיונות על תוכניות שותפים / רעיונות אחרים כיצד להפוך את האתר לריווחי לטובת שני הצדדים טובתי וטובת הגולש.
נשמח לשמוע כל דעה אפילו אם אינכם מהתחום פשוט תזרקו רעיונות
בתודה מראש יהודה.

yooda230

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
המשתמש נחסם
כרגע כאמור האתר מושבת.
המודלים היו חברת פרסומות כמו סקינדו וקליקון
אבל זה לידים והאתר פונה יותר לקהל חו"ל אז הקמפיינים לא מדברים אליהם .
האתר בנוי בסגנון של סיקור לסרט ואמבד קוד שני אפשרויות צפיה פשוט.
אגב האתר מקודם מעולה ותוצאה ראשונה בגוגל תמיד!

chani-studi

משתמש צעיר
נכתב ע"י yooda230;1551410:
יש ברשותי אתר צפייה ישירה לדתיים (חוקי לחלוטין), האתר מושבת מחוסר ריווחיות כרגע , הייתי שמח לשמוע רעיונות על תוכניות שותפים / רעיונות אחרים כיצד להפוך את האתר לריווחי לטובת שני הצדדים טובתי וטובת הגולש.
נשמח לשמוע כל דעה אפילו אם אינכם מהתחום פשוט תזרקו רעיונות
בתודה מראש יהודה.

מה עם פרסומות וידאו לפני הקרנת הסרטים? (והפסקה לפרסומת כל 10-15 דקות)
זהו מודל עסקי של אתרים גדולים.

yooda230

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
המשתמש נחסם
אם התוכן היה יושב על השרת שלי ומנוגן בנגן משלי יכולתי לעשות את זה .
העניין הוא שהסרטים הם על שרתים חיצוניים ואני מדביק אמבד קוד
אבל אחלה רעיון אולי יש נגן שאפשר לשלב בו נגנים אחרים למשל ידוע לי כי JW Player מסוגל לנגן וידאו מתוך יוטיוב כאילו הוא שלו.
העניין הוא על שאר שרתים בעיקר VK במקרה הזה רוב התוכן נמצא עליו

מצאתי משהו מעניין השאלה היא אם מישהו ניסה. מצ"ב
https://www.youtube.com/watch?v=HG8p0kzenJU

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בכיכר השבת נראה לי שהוידיאו על שרת אחר ו הפרסומות הם שלהם.

yechi

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
יש לך מספר אפשרויות:
תיצור קשר עם בעלי ה'שרת כשר'. זה שירות אחסון מצליח של קבצים גדולים באינטרנט. שירות כמו שלך יכול להועיל.

כמו כן תיצור קשר עם אתר ההורדות החרדי 'קהילה דתית מנצחת'. הם צמאים לכזה שירות, זה אתר עם הרבה מאוד כניסות ביום.

אפשרות אחרונה, וחוקית למחצה, זה ליצור קשר עם אלירן גוזלן. תריץ חיפוש בגוגל, מיד תבין למה.
בהצלחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה