עזרה מחפשת רעיונות לתוכנית לחנוכה

שרה קורנפלד

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מחפשת רעיונות לתוכנית חוויתית לנשים
לחנוכה.
משהו קליל ומשפחתי
אשמח מאוד לקבל רעיונות.
תודה רבה

רבק(אהההה)ה

משתמש רשום
קליקרים.
קוסם לילדים יש לי המלצה על מישהו שהיה אצלנו
תוכניות ביתיות. אפשר עם סביבון לחלק את הקהל ל4 ולתת משימות כמו קישוט סופגניות. פנקייק וכו
יש לי תוכנית לנשים בנושא הקורונה שבניתי
אפשר בלון נחש לחלק ל4 רושמים את שמות המשתתפות במפוצל על הבלון. לאחמכ כל משתתפת מסובבת סביבון בתורה ומבטיחה הבטחה למי שרשומה באותו האות כולן יוצאות עם הבטחה
מכירה סינית

RRL

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אצלינו עשו תוכנית קלילה ומהממת.
כל אחת קיבלה דף ועט והייתה צריכה למלא:
(המספרים מתקשרים לנרות)
8 מילים שהיית רוצה להגיד לסבתא
7 הרגע בשבת הכי אהוב עלי...
6 מילים לשאול את אמא (למה את לא מזמינה אותי יותר?...)
5 חפצים שלא אצא בלעדם מהבית
4 משפטים שאני אומרת כל יום
3 חפצים שנמצאים אצלי בתיק
2 תכונות שהייתי שמחה לאמץ
1 משהו שתמיד נמצא אצלי בבית (שוקולד/ אקונומיקה...)
ואז אספו והקריאו את של כולם וכמובן היה צריך לנחש מי זאת אבל אפשר להשאיר את זה עלום.
זה היה מצחיק וחמוד..

נערך לאחרונה ב:

רבק(אהההה)ה

משתמש רשום
אצלינו עשו תוכנית קלילה ומהממת.
כל אחת קיבלה דף ועט והייתה צריכה למלא:
(המספרים מתקשרים לנרות)
8 מילים שהיית רוצה להגיד לסבתא
7 הרגע בשבת הכי אהוב עלי...
6 מילים לשאול את אמא (למה את לא מזמינה אותי יותר?...)
5 חפצים שלא אצא בלעדם מהבית
4 משפטים שאומרת כל יום
3 חפצים שנמצאים אצלי בתיק
2 תכונות שהייתי שמחה לאמץ
1 משהו שתמיד נמצא אצלי בבית (שוקולד/ אקונומיקה...)

ורק מה עשו עם מה שכתבו?

כללית

משתמש מקצוען
קליקרים.
תוכניות ביתיות. אפשר עם סביבון לחלק את הקהל ל4 ולתת משימות כמו קישוט סופגניות. פנקייק וכו
אפשר בלון נחש לחלק ל4 רושמים את שמות המשתתפות במפוצל על הבלון. לאחמכ כל משתתפת מסובבת סביבון בתורה ומבטיחה הבטחה למי שרשומה באותו האות כולן יוצאות עם הבטחה
מכירה סינית
אותי מעניין הקוסם

יאיר דבוש

משתמש פעיל
מחפשת רעיונות לתוכנית חוויתית לנשים
לחנוכה.
משהו קליל ומשפחתי
אשמח מאוד לקבל רעיונות.
תודה רבה

אצלינו עשו תוכנית מהממת שלקחו כל מיני אפיזודות ומושגים מימי חנוכה וקישרו להם שאלות, לכל מושג קישרו כמה וכמה שאלות על אותו מושג. שאלות מצחיקות, שאלות מאתגרות, שאלות שמעוררות דיון וכו' וכו'

וכתבו הכל על קלפים וכולם היו צריכים לענות תשובות על השאלות ואח"כ כל אחד היה צריך לנחש מי ענה מה, ושיחקו עם זה רביעיות. וכו'.

זה יצא ממש תוכנית ברמה שמחה ונפלאה. כולם נהנו עד הגג.

רק לדוגמא.

'נר שמיני' מה השיא שאת שואפת אליו בחיים שלך? צייני תחום שאת משתפרת בו ומוסיפה והולכת בו כל הזמן?
'סביבון' מה היית רוצה לסובב ולשנות בחיים שלך? תאר מקרה שנפלת אחרי 'סיבוב' ועדין הרגשת 'נס גדול היה פה'?
'דמי חנוכה' מה המתנה שהיית רוצה לקנות לעצמך? אילו היית מליונר מה החמש דברים אותם היית עושה?
'סופגנייה' איזה ערך ספוג בך מבית ההורים ולא ייצא ממך לעולם? מתי יצא שספגת כוס קולה שנשפכה?
'רבים ביד מעטים' שתפי במשהו שעשית כנגד כל הסיכויים והצלחת? שתפי במאורע בו היית אחת כנגד כולן?

ועוד הרבה מושגים כמו 'בימים ההם בזמן הזה' 'מהדרין מן המהדרין' 'גבורת החשמונאים' 'פך שמן' 'לראותם בלבד' וכו' וכו'

וכן הלאה והלאה....

יש לי חלק מהקלפים עם השאלות שאפשר לעבוד אליהם באילוס', מי שרוצה שיפנה אלי באישי.

מיסיט

משתמש פעיל
פורסם בעבר מאגר שלם לא הכל לחנוכה אבל ניתן לשנות ולשייך הרבה מהתוכניות לנושא שלך בטוח תמצאו משהו אחד מכאן ואם לא אז שאחרים יהנו...
בהצלחה

קבצים מצורפים

• תוכניות (2).docx
    KB 129.3 · צפיות: 250
  • תוכניות לערבי לביבות (1).pdf
    1.6 MB · צפיות: 234
נערך לאחרונה ב:

Ofisense

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
אוטומציה עסקית
יוצרי ai
כל אחד מקבל דף והוא מצייר עליו נר,
אף אחד לא יודע למי שייך כל נר
ואז אוספים את הכל הדפים מערבבים ומחלקים לכולם את הנרות
כל אחד שמקבל נר, מנסה לגרפלג את הנר
לדוגמא:הלהבה מאוד גדולה ביחס לנר, מראה על אדם שאוהב לתת לשני וכו וכו
ממציאים לפי מה שנראה, ואז מחליפים נרות(דפים)
כך שכולם כתבו גריפלוג לנרות של כולם
ואז כל אחד מקבל את הנר שלו,
ונהנה מהמחמאות!

D5820565

משתמש חדש
אצלינו עשו תוכנית מהממת שלקחו כל מיני אפיזודות ומושגים מימי חנוכה וקישרו להם שאלות, לכל מושג קישרו כמה וכמה שאלות על אותו מושג. שאלות מצחיקות, שאלות מאתגרות, שאלות שמעוררות דיון וכו' וכו'

וכתבו הכל על קלפים וכולם היו צריכים לענות תשובות על השאלות ואח"כ כל אחד היה צריך לנחש מי ענה מה, ושיחקו עם זה רביעיות. וכו'.

זה יצא ממש תוכנית ברמה שמחה ונפלאה. כולם נהנו עד הגג.

רק לדוגמא.

'נר שמיני' מה השיא שאת שואפת אליו בחיים שלך? צייני תחום שאת משתפרת בו ומוסיפה והולכת בו כל הזמן?
'סביבון' מה היית רוצה לסובב ולשנות בחיים שלך? תאר מקרה שנפלת אחרי 'סיבוב' ועדין הרגשת 'נס גדול היה פה'?
'דמי חנוכה' מה המתנה שהיית רוצה לקנות לעצמך? אילו היית מליונר מה החמש דברים אותם היית עושה?
'סופגנייה' איזה ערך ספוג בך מבית ההורים ולא ייצא ממך לעולם? מתי יצא שספגת כוס קולה שנשפכה?
'רבים ביד מעטים' שתפי במשהו שעשית כנגד כל הסיכויים והצלחת? שתפי במאורע בו היית אחת כנגד כולן?

ועוד הרבה מושגים כמו 'בימים ההם בזמן הזה' 'מהדרין מן המהדרין' 'גבורת החשמונאים' 'פך שמן' 'לראותם בלבד' וכו' וכו'

וכן הלאה והלאה....

יש לי חלק מהקלפים עם השאלות שאפשר לעבוד אליהם באילוס', מי שרוצה שיפנה אלי באישי.
לא יכולה לשלוח לפרטי (לא מנויה) אשמח לקבל לכתובת מייל: g088660790@ גימייל נקודה com תודה מראש!

יאיר דבוש

משתמש פעיל
לא יכולה לשלוח לפרטי (לא מנויה) אשמח לקבל לכתובת מייל: g088660790@ גימייל נקודה com תודה מראש!
לא מצליח לשלוח לכם מייל ניסתי בכמה וויריאציות של כתיבת הכתובת שלכם.

שלחו לי מייל ל

meaning.4545אין לכתוב כתובת מייל

וכמובן להחליף את ה# בשטרודל,,,,

תעדכנו אותי ששלחתם כי אני רוצה למחוק את המייל שלי מכאן.

חיה בד

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח לקבל
b0548519290אין לכתוב כתובת מייל

demi

משתמש חדש
קליקרים.
מכירה סינית
אשמח לדעת באיזה עיר הקוסם וכמה זה עולה וכמובן אם אפשר מספר טלפון

תנופה וצמיחה

משתמש רשום
קליקרים.
מכירה סינית
יכולה להביא לי את המספר של הקוסם?

תמתמתמתמ

משתמש פעיל
משחק לינק יכול להיות מאד יפה
המנצח בכל סבב מקבל כרטיס להגרלה/ מכירה סינית וכו'

שמע ישראל

משתמש פעיל
חנוכה (1).jpg

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה