מחפשת רעיון לתפריט לשבע ברכות באמצע שבוע, משהו מקורי מאד ויציאתי.

אני...

משתמש צעיר
אפשרי גם תפריט שמתאים לעריכה בסגנון שלו.
מחפשת רעיון שיהיה הכי הכי....

D

Deleted 66182

אורח
תבחרי קונספט מקורי, ראיתי שעשו:
טיש
ולהבדיל:
ג'ונגל
מסעדה סינית
בר לפי עדה/ארץ (קישרו לשמות החתן והכלה)
בר בייגל חלבי עם תוספות שוות, בר פרוזן יוגורט עם שייקר, בר פלאפל/בשרי

D

Deleted 66182

אורח
@משמשה נשמע מעניין מאד!
תוכלי לפרט קצת יותר? טיש? ג'ונגל?
זה בגלל שביקשו כאן משהו מקורי ויציאתי...
טיש-שמעתי שעשו לחתן חסידי עם כלה לא חסידי כד "להכיר" לה את המנהגים
החתן היה האדמו"ר-והיו שם פירות וקוגלים ועוגה עגולה ואח"כ את כל הסעודה וזה השתלב בתכנית יפה (אמנם היה באדר-שבוע וחצי אחרי פורים)
גונגל -יש להשיג מפיונים עם עלים ירוקים (היה טרנדי הקיץ גם בבגדים) צלחות במבוק ואוכל מעניין
הרעיון היה:צידה לדרך לפני יציאתכם לגונגל החיים עם טיפים מהנשואים..

בדוח

משתמש מקצוען
אפשרי גם תפריט שמתאים לעריכה בסגנון שלו.
מחפשת רעיון שיהיה הכי הכי....
פעם עשינו שבע ברכות "בקטנה" לאחות הכי קטנה. כל האוכל היה דברים מיני.
יש לי עוד כמה רעיונות, יש לך מייל אני אשלח לך?

חני גרינשטיין

משתמש סופר מקצוען
אנחנו עשינו פעם שבע ברכות "דברים טובים באים בזוגות"
והכל היה ערוך ומוגש בזוגות (שתי לחמניות קטנות על כל צלחת, הבקבוקים היו קשורים בזוגות לי צבעים, כל אחד קיבל שני בלינצ'עס ועוד - אני כבר לא ממש זוכרת, זה היה לפני הרבה שנים. אם תרצי - יש לי את הלוגו)

עוד אחד עשינו לאחרונה - ראשי התיבות של החתן -כלה היה "יש" אז השבע ברכות היה בסימן סופרמרקט "יש" -
ראשית הכל היה שחור צהוב, כל זוג קיבל מחלקה והיה צריך להביא מתנה עם רעיון של המחלקה.
העריכה (זה היה הרעיון המקורי, בסוף מפאת אילוצי מקום, זה לא נעשה למעשה) מין בר בסגנון של דוכני שוק לפי מחלקות של סופר - מחלקת ירקות - סלטים, מחלקת בשרים, מחלקת מאפים - לחמניות ושות', מחלקת מתוקים - קינוחים.

נערך לאחרונה ב:
D

Deleted 66182

אורח

חני גרינשטיין

משתמש סופר מקצוען
יש למשהו רעיון: הזוג הראשי תיבות שלו זה: י"ג
יש למשהו רעיון לשבע ברכות?
י"ג עיקרי אמונה....

ילדים גדולים - אולי סוג של עריכה כמו מנות ילדים, אבל אוכל של "גדולים"

מה האות השלישית? (שם המשפחה) אולי זה יתן עוד כיוון

20:39

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
אפשר לעשות "שולחן שוק"

yd7691

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
אנחנו עשינו פעם שבע ברכות "דברים טובים באים בזוגות"
והכל היה ערוך ומוגש בזוגות (שתי לחמניות קטנות על כל צלחת, הבקבוקים היו קשורים בזוגות לי צבעים, כל אחד קיבל שני בלינצ'עס ועוד - אני כבר לא ממש זוכרת, זה היה לפני הרבה שנים. אם תרצי - יש לי את הלוגו)

עוד אחד עשינו לאחרונה - ראשי התיבות של החתן -כלה היה "יש" אז השבע ברכות היה בסימן סופרמרקט "יש" -
ראשית הכל היה שחור צהוב, כל זוג קיבל מחלקה והיה צריך להביא מתנה עם רעיון של המחלקה.
העריכה (זה היה הרעיון המקורי, בסוף מפאת אילוצי מקום, זה לא נעשה למעשה) מין בר בסגנון של דוכני שוק לפי מחלקות של סופר - מחלקת ירקות - סלטים, מחלקת בשרים, מחלקת מאפים - לחמניות ושות', מחלקת מתוקים - קינוחים.
אנחנו גם עושים שבע ברכות השבוע ברעיון של דאבל כי זה ראשי תיבות של הזוג ורושמים "דברים טובים באים בזוגות"
אשמח מאוד לקבל ממך רעיונות נוספים איך היתה העריכה וכמובן את הלוגו
תודה!!

חני גרינשטיין

משתמש סופר מקצוען
אנחנו גם עושים שבע ברכות השבוע ברעיון של דאבל כי זה ראשי תיבות של הזוג ורושמים "דברים טובים באים בזוגות"
אשמח מאוד לקבל ממך רעיונות נוספים איך היתה העריכה וכמובן את הלוגו
תודה!!
זו את שכתבת לי למייל?
שולחת לך

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צו

א שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ שִׁירוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב שִׁירוּ לַיי בָּרְכוּ שְׁמוֹ בַּשְּׂרוּ מִיּוֹם לְיוֹם יְשׁוּעָתוֹ:ג סַפְּרוּ בַגּוֹיִם כְּבוֹדוֹ בְּכָל הָעַמִּים נִפְלְאוֹתָיו:ד כִּי גָדוֹל יי וּמְהֻלָּל מְאֹד נוֹרָא הוּא עַל כָּל אֱלֹהִים:ה כִּי כָּל אֱלֹהֵי הָעַמִּים אֱלִילִים וַיהוָה שָׁמַיִם עָשָׂה:ו הוֹד וְהָדָר לְפָנָיו עֹז וְתִפְאֶרֶת בְּמִקְדָּשׁוֹ:ז הָבוּ לַיי מִשְׁפְּחוֹת עַמִּים הָבוּ לַיי כָּבוֹד וָעֹז:ח הָבוּ לַיי כְּבוֹד שְׁמוֹ שְׂאוּ מִנְחָה וּבֹאוּ לְחַצְרוֹתָיו:ט הִשְׁתַּחֲווּ לַיי בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ חִילוּ מִפָּנָיו כָּל הָאָרֶץ:י אִמְרוּ בַגּוֹיִם יי מָלָךְ אַף תִּכּוֹן תֵּבֵל בַּל תִּמּוֹט יָדִין עַמִּים בְּמֵישָׁרִים:יא יִשְׂמְחוּ הַשָּׁמַיִם וְתָגֵל הָאָרֶץ יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ:יב יַעֲלֹז שָׂדַי וְכָל אֲשֶׁר בּוֹ אָז יְרַנְּנוּ כָּל עֲצֵי יָעַר:יג לִפְנֵי יי כִּי בָא כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בֶּאֱמוּנָתוֹ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

צור את הרגע • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה