מחפשת פונקציה למציאת המקום השני של תו מסוים בSQL

תאו

משתמש פעיל
D I G I T A L
מחפשת פונקציה למציאת המקום השני של תו מסוים בSQL ,
ז"א אני רוצה שהפונקציה תחתוך לי מחרוזת לדוגמא מהמופע הראשון של C עד המופע השני של C

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בעזהי"ת

ל-instr יש פרמטר של מספר מופע התו המחופש, סימנתי בקו.
The syntax for the INSTR function in Oracle/PLSQL is:
INSTR( string, substring [, start_position [, th_appearance ] ] ) Parameters or Arguments
string - The string to search. string can be CHAR, VARCHAR2, NCHAR, NVARCHAR2, CLOB, or NCLOB.
substring - The substring to search for in string. substring can be CHAR, VARCHAR2, NCHAR, NVARCHAR2, CLOB, or NCLOB.
start_position Optional. The position in string where the search will start. If omitted, it defaults to 1. The first position in the string is 1. If the start_position is negative, the INSTR function counts back start_position number of characters from the end of stringand then searches towards the beginning of string.
nth_appearance Optional. The nth appearance of substring. If omitted, it defaults to 1.
Note
  • If substring is not found in string, then the INSTR function will return 0.
https://www.techonthenet.com/oracle/functions/instr.php

promotion

משתמש חדש
שלום אנחנו בונים אתרים כבר 10 שנים בכל סוגי הפלטפורמות כולל חנויות וירטואליות וורדפרס, מערכות ועוד, אנחנו גם עושים עיצוב אתרים, אם זה מעניין אותך תשלח לי מייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> ואני אשלח לך תיק עבודות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה