מידע שימושי מחפשת עבודה בחריש והסביבה, חדרה וכו'- מישהו מכיר?

עגיל

משתמש פעיל
אני כרגע מחפשת עבודה בחריש והסביבה בתחום של הנהלת חשבונות וחשבות שכר, מישהו יודע אולי על חברות השמה באזור, או על מקומות שאפשר לברר בהם?
אשמח לכל מידע!

שרי 67

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
רושמת בשביל @עגיל :
מי זה אנשים בקהילה, מישהו מכיר, יודע?
אשמח לקבל אנשי קשר שאפשר לשאול אותם!
(עדיין לא גרה בחריש ולא מכירה שם בכלל)

אי הבנה

משתמש צעיר
אני כרגע מחפשת עבודה בחריש והסביבה בתחום של הנהלת חשבונות וחשבות שכר, מישהו יודע אולי על חברות השמה באזור, או על מקומות שאפשר לברר בהם?
אשמח לכל מידע!
מצאת? כי אני גם מחפשת בתחום ובאזור ומעניין אותי מה המצב שם ..

תם וחכם

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
יש ארגון שנקרא פרנסנו בכבוד
שעוזר בתעסוקה בצפון,

(בעיקר בעפולה אבל יש מידי פעם הצעות גם בחריש)

המייל שלהם: 3918189אין לכתוב כתובת מייל

סטודיו פוינט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אשמח לכל מידע!
בעיקרון יש לך אשכול שלם ומתעדכן על חריש בפורום דיור
אולי יעזור לך בעוד דברים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה