דרוש מידע מחפשת לקנות מצלמת קנון G7 מארק 3

מהממתתת

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
המליצו לי בארליך על קנון אר 50
מה עדיף את זה או את פנסוניק די 95?

קיקי ריקי

משתמש חדש
צריכה דחוף מצלמה G7 מארק 2
משהי יודעת איפה ניתן להשיג במחיר נורמלי??
אפילו יד 2 במצב טוב...
תודה

חי טוב

משתמש פעיל
מישהו הזמין מהאתר הזה? אמין? יש להם משלוח לישראל?
כן, הם חרדים לפי מה ששמעתי.
הזמנתי שם מארק 3 לפני כמה שבועות, הגיע.
כשאין במלאי מבקשים, והם מעדכנים במייל כשמגיע.
הם מתקשרים מעולה בצאט, עם מענה אנושי.
זה באנגלית, אפשר עם תרגום גוגל.
בהצלחה.

משתמש חדש
כן, הם חרדים לפי מה ששמעתי.
הזמנתי שם מארק 3 לפני כמה שבועות, הגיע.
כשאין במלאי מבקשים, והם מעדכנים במייל כשמגיע.
הם מתקשרים מעולה בצאט, עם מענה אנושי.
זה באנגלית, אפשר עם תרגום גוגל.
בהצלחה.
תודה!!!
תוך כמה זמן המשלוח? מה עלות המשלוח לישראל? שילמתם מע"מ?

חי טוב

משתמש פעיל
תודה!!!
תוך כמה זמן המשלוח? מה עלות המשלוח לישראל? שילמתם מע"מ?
כתוב הכל שם.
עלות מצלמה 750 דולר.
38 דולר משלוח.
מע"מ 17 אחוז שמשולם לחברת ההובלה כשמגיע.
לקח בערך 5 ימי עסקים משלוח.

• שכוייח!
Reactions:

משתמש חדש
הם חרדים לפי מה ששמעתי.
מעניין, אני רואה עכשיו שלא ניתן לשלם כי אצלם עדיין שבת.
1720312599570.png

בתיה 123

משתמש צעיר
שאלה:
זה נראה לכם אמין/הגיוני?
כי אם כן זה הכי זול שראיתי

Midweek

משתמש חדש
מנוי פרימיום
שאלה:
זה נראה לכם אמין/הגיוני?
כי אם כן זה הכי זול שראיתי
לא להתקרב!!!! זה אתר פישינג, אם תזמינו לא תקבלו כלום!! הבעיה הגדולה שאחרי זה כשיוצרים קשר עם פאייפאל לקבל את הכסף חזרה הוא שולח מספר מעקב של FEDEX שמראה שהגיע אליכם כבר המצלמה, לא יודע מאיפה הוא משיג את מספרי המעקב, אני כבר יותר מחודש מחכה לקבל בחזרה מפאייפאל 1599$ ששילמתי על 3 מצלמות G7X מארק 2,
כולם כותבים את אותו הדבר על המוכר הזה שהוא מזייף מספרי מעקב, לא מצליח להבין איך הסקאם הזה עדיין ממשיך

בתיה 123

משתמש צעיר
אבל שאלה- איך ידעת שהזה הוא אתר פישינג? @Electfix ?
ומי זה כולם שאומרים את זה?
אני מתעניינת כדי שלא אפול בפח שוב
ולמה פייפאל לא החזירו לך את הכסף?
אני תבעתי אותו בפייפאל והם החזירו לי את הכסף
אם אתה צריך עזרה- אני אסביר לך מה בדיוק עשיתי

Midweek

משתמש חדש
מנוי פרימיום
אבל שאלה- איך ידעת שהזה הוא אתר פישינג? @Electfix ?
ומי זה כולם שאומרים את זה?
אני מתעניינת כדי שלא אפול בפח שוב
ולמה פייפאל לא החזירו לך את הכסף?
אני תבעתי אותו בפייפאל והם החזירו לי את הכסף
אם אתה צריך עזרה- אני אסביר לך מה בדיוק עשיתי
זה אתר פישינג כי כולם מעידים אותו דבר על האתר
פאייפאל יחזירו את הכסף בעז''ה אבל מורחים את הזמן
תבדקו בפורום של קנון גם שם טוענים אנשים שנפלו אותו דבר עם הגנב הזה אבל קיבלו מפאייפאל חזרה את כספם
כל מי שהזמין מתבקש להשאיר ביקורת באתר trustpilot

Midweek

משתמש חדש
מנוי פרימיום
סוף סוף אתמול פאייפאל החזירו לי את הכסף

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה