עזרה מחפשת ישיבה קטנה לשנה הבאה לתאומים שלי אבל....

Oranital

משתמש רשום
שלום לכולם,
הבנים שלי לומדים בחינוך מיוחד בשל לקות למידה ובעיות רגשיות והתנהגותיות... בשורה תחתונה ילדים מלאי מרץ ושמחת חיים שמשתובבים ולא מסוגלים להתפקס בכיתה של 30 ילד ועוד למידה מרובה....
כיום הם בכיתה ז' כאשר אחד התאומים מכיתה ב- בחינוך מיוחד באזור המרכז שם גרנו אז....
והשני רק מכיתה ה' גם הועבר לחנ"מ כאשר א-ד בחינוך רגיל... אבל ראיתי שקשה לו וזה יצר לו תסכול שהביא לבעיות התנהגותיות.... ולא הצליח להדביק קצב הלמידה....
שניהם מכיתה ה' בבית ספר ברכסים בכיתות מקבילות....
לצערי זו פעם ראשונה שאיני מרוצה מהמסגרת מבחינה רוחנית....
ואיך סחבתי כך 3 שנים? מחוסר ברירה והכרות עם מסגרות תואמות אחרות וקשה למצוא גם חרדי וגם מכיל ובעל אמצעים לתת להם מענה מקיף....
הילדים ממש מתקלקלים לי שם... ולא... לא מדובר על קלקול מילדים ( אלא מצוותי החינוך!!!) לא אפרט אבל כיום אני יודעת ש"נפלתי" בפח והבית ספר רחוק מלהיות ת"ת למרות שבפגישה הראשונה התרשמתי נורא מהרוחניות.... ה"רבנים" שם שחור לבן ומקלקלים את הילדים , שהבן שלי נכנס לשם בן 10 אז במהלך השנה... כצ'ופר על מעשה טוב או למידה טובה... ה"רב" היה לוקח את הילדים למכולת סמוכה ומפנק אותם ברדבול/ בלו .
שגליתי את זה כי פתאום הילד היה קונה בסתר ממני , או ממש מתעקש שנקנה לו.... הבנתי שיש מורה
( רב) שקונה להם... בלא ידיעתי והסכמתי.... שהערתי על זה נאמר לי שטופל.... מה יעזור לי לאחר שהילד נחשף לזה ממש צעיר... אנחנו לא שותים את זה אז זה לא שהילד ראה בבית.... ועוד כל מיני קלקולים מתוך המורים... בקיצור החלטתי שלמרות שאני בוכה על הקלקול הזה כמעט 3 שנים... ורק עכשיו אני ממש מחליטה ששנה הבאה ב"נ אני מתעקשת על חינוך רגיל עם כיתה מקדמת
( הם מתאימים למקדמת) ולא מתכוונת להתפשר על רוחניות גבוהה למרות שאני לוקחת בחשבון שישיבה יותר שמורה אולי לא תרצה לקבל אותם , מהידע שלהם בהבלי העולם, הידע שלהם בכדורגל כי עשו להם טורנירים קבועים בכדורגל ממש העצימו כדורגל כדבר די מרכזי בהוויה שלהם שנאמר " עשו להם מקדש ושיכנו אותם בתוכו"
שדיברתי עם הפיקוח הרוחני לבית ספר.... הבנתי שהוא מגונן בחרדת קודש על הבית ספר ומבחינתו אני בעלת תשובה ומחזיקה סמארטפון כשר ווצאפ ומייל אז איך אדרוש מסגרת חזקה לילדיי??? זו הייתה האמירה שלו בין השורות.... בהתנשאות שאני לא חרדית חניוקית אז מה אני מצפה מילדיי?
החלטתי לא לומר נואש ולמרות המגבלות / החסימות:
יש לי טכנולוגיה כשרה למהדרין בבית
ילדיי נחשפו ב 3 שנים האחרונות לקלקול של לפחות 85% מבית הספר אך עוד נותרו בהם ערכי הבית
הם בחנ"מ שרק היום הבנתי שבעצם מנתבים אותם בביתי ספר הללו להיות נערי שוליים שהרי לבורות הממסד -תורה לא תצא מהם ומימלא ייחשפו כך או כך להבלי העולם אז "עדיף להנגיש את זה כאן ועכשיו.
כמובן הכל מאת הבורא יתברך ואין רע ממנו ואני מאמינה בלב שלם שאסור לי להתייאש מהרוחניות שלהם ולתת למניעות לסמא את עיניי ולחוש ולחשוש שלא יקבלו אותם לישיבות טובות עם משמעת רוחנית גבוהה. על אף ההתמרדות שלהם מהדת כי טעמו את טעם הרחוב... מבית הספר ( הם לא מסתובבים בכלל בחוץ אחרי בית ספר... לא מתחברים לאף אחד כי מימלא זה לא מבית הספר שלהם) הם רוצים מחשב וגם בזה כמובן אני מגבילה ולא רק מדת אלא גם מאידאולוגיה
אשמח בבקשה להמלצות על מוסדות שלדעתכם יכולים להתאים לי ( להם) מקום שלא יפחד לתת להם צאנס לעלות במעלות התורה ולהפוך - מדקה לפני נוער שוליים לסוג של תלמידי חכמים, יש להם פוטנציאל... אם מישהו יצליח להציל את נפשם.... הם מסוגלים לזה.... מסוגלים להתברג ולשלב יפה בדת.... הם רק צריכים מי שיאמין בהם.
"מעניים תצא תורה" מלבדי ,כי אני מאמינה שהם חוו נפילה רוחנית אבל התפילות שלי חזקות יותר מכול הנפילות....
לא משנה לי האזור אבל דגש על המרכז/ צפון .....
רק בבקשה המלצה מהכרות קרובה , ועם צוות מורים יראי שמיים שמבינים ומוכנים לתת לי הזדמנות להוכיח שעל אף הנייד שלי סמארטפון כשר.. אני לא נופלת מכל בית חרדי מהדרין אחר...
ויש עליי המלצות גם מגדולי ישראל... אבל זה לא האישו...
מחכה להמלצות ואשמח לעזרה בתחום
תודה רבה רבה

נערך לאחרונה ב:

ככר השוק

משתמש מקצוען
לקרן וולפסון יש תוכנית של הכוונה לילדים בכיתות הגבוהות מתלמודי תורה לישיבות, בעיקר למשפחות של חוזרים בתשובה. כדאי להתקשר ולבקש לדבר עם הרב מנחם רוט
077-4050812

Oranital

משתמש רשום
לקרן וולפסון יש תוכנית של הכוונה לילדים בכיתות הגבוהות מתלמודי תורה לישיבות, בעיקר למשפחות של חוזרים בתשובה. כדאי להתקשר ולבקש לדבר עם הרב מנחם רוט
077-4050812
תודה רבה רבה.... קראתי ב"מכלול" שבתחילה הייתה התנגדות רבה לישיבת נהורא והיא נסגרה בשל כך ובסוף נפתחה במבוא חורון..... ועדיין הייתה לה התנגדות.... מאידך רוב גדול של התלמידים המשיכו משם לישיבות גדולות ליטאיות..... הייתכן?

Oranital

משתמש רשום
077-4050812
אשמח גם מייל שלהם, אם יש
תודה

ברבור1

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
שלום לכולם,
הבנים שלי לומדים בחינוך מיוחד בשל לקות למידה ובעיות רגשיות והתנהגותיות... בשורה תחתונה ילדים מלאי מרץ ושמחת חיים שמשתובבים ולא מסוגלים להתפקס בכיתה של 30 ילד ועוד למידה מרובה....
כיום הם בכיתה ז' כאשר אחד התאומים מכיתה ב- בחינוך מיוחד באזור המרכז שם גרנו אז....
והשני רק מכיתה ה' גם הועבר לחנ"מ כאשר א-ד בחינוך רגיל... אבל ראיתי שקשה לו וזה יצר לו תסכול שהביא לבעיות התנהגותיות.... ולא הצליח להדביק קצב הלמידה....
ואיך סחבתי כך 3 שנים? מחוסר ברירה והכרות עם מסגרות תואמות אחרות וקשה למצוא גם חרדי וגם מכיל ובעל אמצעים לתת להם מענה מקיף....
הילדים ממש מתקלקלים לי שם... ולא... לא מדובר על קלקול מילדים ( אלא מצוותי החינוך!!!) לא אפרט אבל כיום אני יודעת ש"נפלתי" בפח והבית ספר רחוק מלהיות ת"ת למרות שבפגישה הראשונה התרשמתי נורא מהרוחניות.... ה"רבנים" שם שחור לבן ומקלקלים את הילדים , שהבן שלי נכנס לשם בן 10 אז במהלך השנה... כצ'ופר על מעשה טוב או למידה טובה... ה"רב" היה לוקח את הילדים למכולת סמוכה ומפנק אותם ברדבול/ בלו .
שגליתי את זה כי פתאום הילד היה קונה בסתר ממני , או ממש מתעקש שנקנה לו.... הבנתי שיש מורה
( רב) שקונה להם... בלא ידיעתי והסכמתי.... שהערתי על זה נאמר לי שטופל.... מה יעזור לי לאחר שהילד נחשף לזה ממש צעיר... אנחנו לא שותים את זה אז זה לא שהילד ראה בבית.... ועוד כל מיני קלקולים מתוך המורים... בקיצור החלטתי שלמרות שאני בוכה על הקלקול הזה כמעט 3 שנים... ורק עכשיו אני ממש מחליטה ששנה הבאה ב"נ אני מתעקשת על חינוך רגיל עם כיתה מקדמת
( הם מתאימים למקדמת) ולא מתכוונת להתפשר על רוחניות גבוהה למרות שאני לוקחת בחשבון שישיבה יותר שמורה אולי לא תרצה לקבל אותם , מהידע שלהם בהבלי העולם, הידע שלהם בכדורגל כי עשו להם טורנירים קבועים בכדורגל ממש העצימו כדורגל כדבר די מרכזי בהוויה שלהם שנאמר " עשו להם מקדש ושיכנו אותם בתוכו"
שדיברתי עם הפיקוח הרוחני לבית ספר.... הבנתי שהוא מגונן בחרדת קודש על הבית ספר ומבחינתו אני בעלת תשובה ומחזיקה סמארטפון כשר ווצאפ ומייל אז איך אדרוש מסגרת חזקה לילדיי??? זו הייתה האמירה שלו בין השורות.... בהתנשאות שאני לא חרדית חניוקית אז מה אני מצפה מילדיי?
ילדיי נחשפו ב 3 שנים האחרונות לקלקול של לפחות 85% מבית הספר אך עוד נותרו בהם ערכי הבית
הם בחנ"מ שרק היום הבנתי שבעצם מנתבים אותם בביתי ספר הללו להיות נערי שוליים שהרי לבורות הממסד -תורה לא תצא מהם ומימלא ייחשפו כך או כך להבלי העולם אז "עדיף להנגיש את זה כאן ועכשיו.
כמובן הכל מאת הבורא יתברך ואין רע ממנו ואני מאמינה בלב שלם שאסור לי להתייאש מהרוחניות שלהם ולתת למניעות לסמא את עיניי ולחוש ולחשוש שלא יקבלו אותם לישיבות טובות עם משמעת רוחנית גבוהה. על אף ההתמרדות שלהם מהדת כי טעמו את טעם הרחוב... מבית הספר ( הם לא מסתובבים בכלל בחוץ אחרי בית ספר... לא מתחברים לאף אחד כי מימלא זה לא מבית הספר שלהם) הם רוצים מחשב וגם בזה כמובן אני מגבילה ולא רק מדת אלא גם מאידאולוגיה
אשמח בבקשה להמלצות על מוסדות שלדעתכם יכולים להתאים לי ( להם) מקום שלא יפחד לתת להם צאנס לעלות במעלות התורה ולהפוך - מדקה לפני נוער שוליים לסוג של תלמידי חכמים, יש להם פוטנציאל... אם מישהו יצליח להציל את נפשם.... הם מסוגלים לזה.... מסוגלים להתברג ולשלב יפה בדת.... הם רק צריכים מי שיאמין בהם.
"מעניים תצא תורה" מלבדי ,כי אני מאמינה שהם חוו נפילה רוחנית אבל התפילות שלי חזקות יותר מכול הנפילות....
רק בבקשה המלצה מהכרות קרובה , ועם צוות מורים יראי שמיים שמבינים ומוכנים לתת לי הזדמנות להוכיח שעל אף הנייד שלי סמארטפון כשר.. אני לא נופלת מכל בית חרדי מהדרין אחר...
תודה רבה רבה
סליחה שאני מתערבת,
ויתכן מאד שאני טועה!
אבל האם מדובר רק בשתיה של רדבול (וכן זה עדיים הזוי בשביל ילד בן 10)
ומשחקי כדורגל?

כי אם המצב כמו שאת מתארת..
של ילדים שצריכים יותר עזרה.
יתכן מאד שאם לא היה את משחקי הכדורגל ושחרורים אחרים, יותר מבני גילם..
המצב היה הרבה יותר גרוע,
שוב, אני לא מכירה את פרטי הסיפור , וגם לא את ילדיך , אבל אם הצוות עשה לך רושם רציני,
והקלקולים שהם מביאים הביתה זה משחקי כדורגל..
יתכן (ושוב אני מדגישה שזה בזהירות מרובה..) מה שהילדים צריכים, ולא איזו גחמה של המוסד החינוכי, לקלקל לך את הילדים...
(לא הייתי אומרת את הדבר הזה, וגם לא מספיק פירטת , אם היה מדובר על ראית סרטים, גלישה באינטרנט, או משחק באייפון... וכד')

moshe_rot

משתמש פעיל
תודה רבה רבה.... קראתי ב"מכלול" שבתחילה הייתה התנגדות רבה לישיבת נהורא והיא נסגרה בשל כך ובסוף נפתחה במבוא חורון..... ועדיין הייתה לה התנגדות.... מאידך רוב גדול של התלמידים המשיכו משם לישיבות גדולות ליטאיות..... הייתכן?
אני מכיר את הישיבה מבפנים.
אם מה שמפריע לכם, זה ברמה של משקאות אנרגיה וכדורגל, זה ממש לא המקום שיתן את המענה.
אגב, ידוע לכם שזו ישיבה תיכונית? יש שם לימודי קודש וחול במקביל, עושים שם בגרויות. בטוח שזה הכיוון שלכם?
מלבד זאת, שימו לב, אף אחד לא הציע לכם לשלוח לנהורא, לקרן וולפסון יש פעילות ענפה במכלול ערוצים, כוונו אתכם לאדם ספציפי שנותן (אולי) מענה לבעיה שהעליתם.
(ובכלל, למען האמת, נהורא אינה של קרן וולפסון, המנהל של קרן וולפסון הוא במקרה גם ראש ישיבת נהורא, אך היא פועלת כמוסד עצמאי)

Oranital

משתמש רשום
סליחה שאני מתערבת,
ויתכן מאד שאני טועה!
אבל האם מדובר רק בשתיה של רדבול (וכן זה עדיים הזוי בשביל ילד בן 10)
ומשחקי כדורגל?

כי אם המצב כמו שאת מתארת..
של ילדים שצריכים יותר עזרה.
יתכן מאד שאם לא היה את משחקי הכדורגל ושחרורים אחרים, יותר מבני גילם..
המצב היה הרבה יותר גרוע,
שוב, אני לא מכירה את פרטי הסיפור , וגם לא את ילדיך , אבל אם הצוות עשה לך רושם רציני,
והקלקולים שהם מביאים הביתה זה משחקי כדורגל..
יתכן (ושוב אני מדגישה שזה בזהירות מרובה..) מה שהילדים צריכים, ולא איזו גחמה של המוסד החינוכי, לקלקל לך את הילדים...

(לא הייתי אומרת את הדבר הזה, וגם לא מספיק פירטת , אם היה מדובר על ראית סרטים, גלישה באינטרנט, או משחק באייפון... וכד')
עניין הכדורגל בעוצמת זו היה יכול לחסך מבניי....נכון שהם אנרגטיים אבל כדורגל זה ממש לא עולמינו בבית, אין להם אייפון אבל כן נוגעים במכשירינו הכשרים... טלוויזיה הם רואים לצערינו רק כאשר הולכים לסבתות הדתיות לאומיות ולכן בקושי הולכים בשל כך.... ייתכן שבבית ספר שלהם ישנם ילדים בדרגות קושי שונות... וכבר משנה שעברה אמרו לי שילדיי יכולים להשתלב בכיתות מקדמות.... משום מה התמהמהנו בזה וחשבנו שעוד שנה תטיב איתם אבל טעיתי. ובגדול ואני חייבת להציל אותם רוחנית

ברבור1

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
עניין הכדורגל בעוצמת זו היה יכול לחסך מבניי....נכון שהם אנרגטיים אבל כדורגל זה ממש לא עולמינו בבית, אין להם אייפון אבל כן נוגעים במכשירינו הכשרים... טלוויזיה הם רואים לצערינו רק כאשר הולכים לסבתות הדתיות לאומיות ולכן בקושי הולכים בשל כך.... ייתכן שבבית ספר שלהם ישנם ילדים בדרגות קושי שונות... וכבר משנה שעברה אמרו לי שילדיי יכולים להשתלב בכיתות מקדמות.... משום מה התמהמהנו בזה וחשבנו שעוד שנה תטיב איתם אבל טעיתי. ובגדול ואני חייבת להציל אותם רוחנית
שוב אני עונה בזהירות רבה! (באמת מרצון לעזור)
אני מבינה שבבית שלכם זה לא ככה,
אבל ילד צריך לשחרר מרץ (כל ילד גם הילד הכי "חנון" בכיתה..)
וילדים כאלו על אחת כמה וכמה..
ובמשחק הכדורגל בעצמו אין בעיה כלל!
אם את אומרת שעושים מהכדורגל "אליל" והרבנים הכי מהללים ומשבחים את מי שהכי מוצלח בתחום הכדורגל זו בעיה אחרת..
אבל אם עצם זה שמשחקים בכדורגל - ולפי מה שאני מבינה משחקים בו די הרבה..
יתכן שזה באמת מה שצריך לעשות..

אני מודעת לכך שבציבור החרדי זה פחות מקובל שהמורה/רב של הכיתה יוציא אותם למשחק כדורגל בהדרכתו,
אבל כאן הסיטואציה שונה...

ועוד נקודה מעניינית,
בעב רבישיבת פוניבז' היתה בריכת שחיה (היא היתה ממוקמת ברח בן זכאי.. והיו מעודדים את הבחורים ללכת לשם..
כמו"כ בישיבות בבית וגן - חברון וקול תורה, עודד אז גדול הדור - ר' שלמה זלמן אויערבך את התלמידים לצאת ולהתפרק מעט במגרש הכדורגל בקצה השכונה...

אני מביאה את זה כאן , רק בשביל לסבר את האוזן - שיתכן שזה לא ככ גרוע כמו שאת רואה את זה..

ושוב יתכן מאד שאני מפספסת,
ובכל מקרה יישר כח על הדאגה הכנה שלך.....

בקיצור מה שאני אומרת, שיתכן שההסתכלות שלך על הסיטואציה שגויה
אבל יתכן מאד שאת גם צודקת..
אולי לפני שעושים צעד של להעביר ילדים ממקום לימודים, יש להתייעץ עם רב גדול שמבין בעניין (הרב זמיר כהן לדוג'.. ויש עוד הרבה רבנים שיבינו את הסיטואציה טוב ממני... וידעו לכוון, זה דיני נפשות ממש...)

Oranital

משתמש רשום
שוב אני עונה בזהירות רבה! (באמת מרצון לעזור)
אני מבינה שבבית שלכם זה לא ככה,
אבל ילד צריך לשחרר מרץ (כל ילד גם הילד הכי "חנון" בכיתה..)
וילדים כאלו על אחת כמה וכמה..
ובמשחק הכדורגל בעצמו אין בעיה כלל!
אם את אומרת שעושים מהכדורגל "אליל" והרבנים הכי מהללים ומשבחים את מי שהכי מוצלח בתחום הכדורגל זו בעיה אחרת..
אבל אם עצם זה שמשחקים בכדורגל - ולפי מה שאני מבינה משחקים בו די הרבה..
יתכן שזה באמת מה שצריך לעשות..

אני מודעת לכך שבציבור החרדי זה פחות מקובל שהמורה/רב של הכיתה יוציא אותם למשחק כדורגל בהדרכתו,
אבל כאן הסיטואציה שונה...

ועוד נקודה מעניינית,
בעב רבישיבת פוניבז' היתה בריכת שחיה (היא היתה ממוקמת ברח בן זכאי.. והיו מעודדים את הבחורים ללכת לשם..
כמו"כ בישיבות בבית וגן - חברון וקול תורה, עודד אז גדול הדור - ר' שלמה זלמן אויערבך את התלמידים לצאת ולהתפרק מעט במגרש הכדורגל בקצה השכונה...

אני מביאה את זה כאן , רק בשביל לסבר את האוזן - שיתכן שזה לא ככ גרוע כמו שאת רואה את זה..

ושוב יתכן מאד שאני מפספסת,
ובכל מקרה יישר כח על הדאגה הכנה שלך.....
תודה על ההתיחסות הכנה.
אכן אני מודעת לצורך ההתפרקות רק כמו שציינת.... עבורי ( ולא רק.... ) הכדורגל הפך למקדש בבית הספר עד רמה שכאשר לקחו את הילדים לסליחות בקבר רבי מאיר.... ה"רב" שלהם קלט במקרה שחקן כדורגל נודע- ממש לא אנ"ש והתרגש כאילו ראה שם אדמור.... והצטלם איתו סלפי לעניי הילדים וסחף אחריו ילדים שרצו גם תמונה....
ידעתי שזה כבר קו אדום. . .. ולא טעיתי ובשיחה עם דמות רבנית חשובה נאמר בפרוש שזה לא שייך ולא ראוי לת"ת חרדי..... אז כך שלא טעיתי....
בקשתי כבר משנה שעברה להצניע את הכדורגל ברמה שלא יהיה כחוקת הגויים עם סרטונים מהרב וקרינות בקולו כאילו הם במשחק בברצלונה
..... כאמור דיברתי לשוא... לכן אני יודעת שלילדיי זה לא מתאים על אף שהם כבר התמכרו לכך....

ברבור1

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
תודה על ההתיחסות הכנה.
אכן אני מודעת לצורך ההתפרקות רק כמו שציינת.... עבורי ( ולא רק.... ) הכדורגל הפך למקדש בבית הספר עד רמה שכאשר לקחו את הילדים לסליחות בקבר רבי מאיר.... ה"רב" שלהם קלט במקרה שחקן כדורגל נודע- ממש לא אנ"ש והתרגש כאילו ראה שם אדמור.... והצטלם איתו סלפי לעניי הילדים וסחף אחריו ילדים שרצו גם תמונה....
ידעתי שזה כבר קו אדום. . .. ולא טעיתי ובשיחה עם דמות רבנית חשובה נאמר בפרוש שזה לא שייך ולא ראוי לת"ת חרדי..... אז כך שלא טעיתי....
באמת הזוי- מסכימה איתך לחלוטין!

Oranital

משתמש רשום
באמת הזוי- מסכימה איתך לחלוטין!
שדיברתי עם היועץ הרוחני של בית הספר ( השגתי בדרך אחרת נייד שלו ולא דרך ההנהלה כדי למנוע תאום גרסאות בניהם) ישר הרב הזה אמר " בואי נתחיל זה לא חיידר ולא ת"ת " זה בית ספר עם ילדים שמתקשים ללמוד.... ועוד טען בהתנשאות שעצם זה שהזכרתי את השמות " רונלדו ומסי" כך מעיד במילים אחרות שאנחנו לא חרדים חרדים... מובן שהזכרתי את השמות כדוגמה להערצה עיוורת של ילדיי בחסות בית הספר... וקיים סיכוי קלוש שבבית ספר חרדי אחר הם היו מעריצים כך את הדמויות הנלוזות האלו.... הרב טען כי לא קיימת בעיה הלכתית ובתחושותיי כאילו אמר " תורה לא תצא מהם כי אנחנו בעלי תשובה" בין השורות היה ניתן להסיק כך...
בשיחה עם אחד מגדולי ישראל הנחשבים... כל החשש שלי חוזק... מנתבים אותם לנערי שוליים ולא מנסים להופכם לתלמידי חכמים

בא יבוא

משתמש מקצוען
שלום לכולם,
תודה רבה רבה
לכאורה אין סיבה לתת פרטים מזהים של המוסד הלימודי קבל אם ועידה, למשל שם העיר.

Oranital

משתמש רשום
לכאורה אין סיבה לתת פרטים מזהים של המוסד הלימודי קבל אם ועידה, למשל שם העיר.
לא נותנת שם ופרטים כפי ששמתם לב , אין לי עניין להכפיש אלא להציל את בניי מהליכה לשוליים , לתת צאנס לבניי להיות עובדי ה' וללכת בתלם למרות שנמשכים לקלקול כי טעמו את טעמו, עדיין לא אמרתי נואש אבל זקוקה לתמיכה והכוונה נכונה איך להעלותם למסלול הנכון והבטוח עבורם ולא ישר להתייאש שמימלא כרגע מראים סימני נשירה מהדת.... זה היה רצון ה" המסלול שעברו ולא אתייאש שבגלל סמארטפון שלי ובגלל שמשפחתנו המורחבת אינה חרדית, הורינו
( לכן אין הרבה קשר מלבד כיבוד הורים) לא אתן שזה ימנע בעדם להתקרב , להתחזק , ולכוונם להיות בני ישיבות מן המניין.
אני מאמינה שכאשר ימצאו מסגרת מחברת.... הם , בחסדי ה' ישתלבו טוב כבני ישיבות.... למרות הבלי העולם שספגו ונמשכו אני טוענת שחינוך זה מהבית..... אך החינוך המשלים זה ממסגרת תואמת לאורח החיים .....
נכון שחינוך מהבית אך אם זה רק התנאי שיצאו בני ישיבות הייתי שמה חס ושלום בחילוני או ממ"ד אבל זה לא נכון.... חינוך טוב בא מהבית וממשיך בבית הספר הראוי והמותאם

שגיאות מי יבין

משתמש צעיר

@[SIZE=4][B]Oranital[/B][/SIZE]

היוש
קראתי בכאב את דבריך ולמרות שאני צעירה ואין לי נסיון עם ילדים בגיל הזה יש לי המלצה מוצלחת על איש מקסים שלדעתי יכול לכווין אותך למקום הכי טוב.
אם זה רלוונטי אשמח לסיייע במייל

z0582292929שטרודלgmail.com​

רק בבקשה תעדכני מיד שקראת את ההודעה שאוכל למחוק את המייל שלי

שגיאות מי יבין

משתמש צעיר
שלום לכולם,
תודה רבה רבה
היי

קראתי בכאב את דבריך ולמרות שאני צעירה ואין לי נסיון עם ילדים בגיל הזה יש לי המלצה מוצלחת על איש מקסים שלדעתי יכול לכווין אותך למקום הכי טוב

אם זה רלוונטי אשמח לסיייע במי

z0582292929שטרודלgmail.c
רק בבקשה תעדכני מיד שקראת את ההודעה שאוכל למחוק את המייל של

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
@Oranital אין לי נסיון בנושא ואני לא מכירה מוסדות, ודאי לא בצפון
אבל ריגשת עם הסיפור והכנות שלך
את אמא גיבורה שמחפשת לעשות את רצון ה' ולמצוא את המקום הכי טוב למשפחה ולילדייך
ואני ממש מעריצה את זה!

מתפללת שה' ידריך אותך
חזקי ואמצי!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה