קופירייטינג מחפשת יועצת עסקית

בשמחות

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אשת מקצוע וותיקה בתחום הטיפול שעבדה עד כה כשכירה, מחפשת יועצת עסקית מקצועית ועניינית (שעובדת באופן פרטני), לסיוע בהקמת עסק עצמאי. כולל כמובן ניסיון במיתוג, שיווק מתאים ומכובד, כפי שמתאים למקצועות האבחון והטיפול.
אודה לפרטים והמלצות...

איש מעניין

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אשת מקצוע וותיקה בתחום הטיפול שעבדה עד כה כשכירה, מחפשת יועצת עסקית מקצועית ועניינית (שעובדת באופן פרטני), לסיוע בהקמת עסק עצמאי. כולל כמובן ניסיון במיתוג, שיווק מתאים ומכובד, כפי שמתאים למקצועות האבחון והטיפול.
אודה לפרטים והמלצות...
לפי דרישות התפקיד שכתבתם זה נראה שזה יותר מתאים ל"אסטרטג/ית פרסום" ולא יעוץ עיסקי.

פרסום-פלאש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
ממליצה מאוד על FamiTeam- יש לה מסלול עמוק ומסלול מקוצר יותר. ממש אלופה!
הטלפון שלה 052-7362062
כמובן שהיא רק יועצת, בתחום הפנימי-ארגוני ללא קשר לעיצוב, מיתוג וכדו'.
בהצלחה.

כּוֹתָר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יש למישהו ניסיון עם הייעוץ של מעוף ,
זה שווה משהו ?
יש פגישה ראשונה עם המנהל האיזורי שהיא חובה כדי להתחיל, אח"כ נתנו לי לבחור בין 2 יועצים.
אני נדפקתי עם מישהו, אבל זה בן אדם ספציפי.
הלקח שלי לברר על הבן אדם ספציפית לפני שסוגרים עמו פגישה ראשונה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה