מחפשת חוות דעת על קייטרינג שלוס

רוגעל'ה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
עשיתם אצלם אירוע?
אכלתם באירוע?
היה טעים?
בשפע?

אשמח לכל חוו"ד
תודה

raizy gantz

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
הייתי פעמיים בארוע עם קייטרינג של שלוס.
קייטרינג ברמה אחרת!
טעם מושלם ובשפע.
עיצוב שולחנות בטעם טוב.
מנות יפות מאד!!
שווה את המחיר...

לבלוב

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
תודה
עוד מישהו?
תלוי אם אתם פרופקציונרים ומבינים בזה, והכל צריך להיות לפי הטעם והדרישות שלכם עד הפרט השולי האחרון, אז יש קיינטריגים טובים יותר.
אבל אם אתם לא כ"כ מבינים בזה ואין לכם דרישות , זולת שיהיה אירוע יפה על רמה, זה המקום שלכם ותהיו מרוצים עד הגג.

רוגעל'ה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
תלוי אם אתם פרופקציונרים ומבינים בזה, והכל צריך להיות לפי הטעם והדרישות שלכם עד הפרט השולי האחרון, אז יש קיינטריגים טובים יותר.
אבל אם אתם לא כ"כ מבינים בזה ואין לכם דרישות , זולת שיהיה אירוע יפה על רמה, זה המקום שלכם ותהיו מרוצים עד הגג.
תודה!
יש לך המלצה על מישהו? אני אשמח מאד.

מירימ

משתמש פעיל
אנחנו עשינו אצלם כמה פעמים במשפחה
היה מושלם
טעים, אסתטי וברמה
כולם מאד נהנו!!

ממליצה בחם!!

לבלוב

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
שוב, אם אתם מבינים בדברים האלו ויש לכם דרישות מסודרות איך יראה השולחנות, וכל מנה מה יהיה בו, ואיך זה יהיה מסודר בצלחת, ואיזה צלחת, וצבע השולחן וכו' וכו', אתם יכולים ללכת לקייטרינג דויס, ובעזהשי"ת יצא לכם אירוע מיוחד!, כי הם יודעים להעריך אנשים שמבינים וכשהם רואים שהלקוח יודע מה הוא רוצה הם עושים את האירוע על רמה ובשפע, והעיקר בדיוק כמו שביקשו.
אבל אכן גם שלוס לא רעים בכלל, והם יעשו אירוע על רמה גם אם לא תבקשו ותגידו בדיוק מה לעשות.

מירימ

משתמש פעיל
שוב, אם אתם מבינים בדברים האלו ויש לכם דרישות מסודרות איך יראה השולחנות, וכל מנה מה יהיה בו, ואיך זה יהיה מסודר בצלחת, ואיזה צלחת, וצבע השולחן וכו' וכו', אתם יכולים ללכת לקייטרינג דויס, ובעזהשי"ת יצא לכם אירוע מיוחד!, כי הם יודעים להעריך אנשים שמבינים וכשהם רואים שהלקוח יודע מה הוא רוצה הם עושים את האירוע על רמה ובשפע, והעיקר בדיוק כמו שביקשו.
אבל אכן גם שלוס לא רעים בכלל, והם יעשו אירוע על רמה גם אם לא תבקשו ותגידו בדיוק מה לעשות.
בקטע הזה נתנו לשלוס יד חופשית
סמכנו עליהם עם הבחירה של הצבעים וכו, אז באמת לא מנוסה
צילחות מהממת.
לא היה שום דבר שלא היה משלם מהצד שלנו, יתכן שאנחנו לא מבינים גדולים (המשפחה מסביב בטוח כן..והתלהבו)

רוגעל'ה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
בקטע הזה נתנו לשלוס יד חופשית
סמכנו עליהם עם הבחירה של הצבעים וכו, אז באמת לא מנוסה
צילחות מהממת.
לא היה שום דבר שלא היה משלם מהצד שלנו, יתכן שאנחנו לא מבינים גדולים (המשפחה מסביב בטוח כן..והתלהבו)
היא נותנת בשפע? או שמקומצן לפי מנות.

בננית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
האם דיווידס נקרא ברמה יותר משלוס?
מבחינת הטעם והאיכות, לא ההגשה והצלחות....

סטאזרית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מחפשת מידע נוסף בנוגע לשלוס, בדגש על השוואה בינם לבין אוירבך
מאוירבך היינו מרוצים מאד בעבר ורוצה לשמוע ממי שהזמין אירוע או התארח באירוע של אוירבך ושל שלוס
שיוכל לתת לי חוות דעת השוואתית על שניהם

יץ

משתמש צעיר
אני לקחתי כבר את שלוס וגם את דוויס לכמה אירועים
דוייס לא מתקרב לרמה שלהם בכלל
הסטייל והאוכל וההגשה של שלוס זה מטורף
אם אני ימצא נגיש תמונות אני ישלח
בכל אופן הם גם יחסית יקרים

.A.B.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יוצרי ai
מי יקר?
שלוס?

אמא לשני מתוקים

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מקפיצה,
יש מצב לתמונות של העריכה?
של שלוס

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה